Coronavirus رکود اقتصادی: زمانی که بازیابی شروع و آنچه در آن به معنی برای شما - CNET

آمریکایی ها در حال کاهش در هزینه های آنها به عنوان طرح به صورت یک رکود اقتصادی که ممکن است تا پایان coronaviru

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399
dollars-money-bills-currency-piggy-bank-2

آمریکایی ها در حال کاهش در هزینه های آنها به عنوان طرح به صورت یک رکود اقتصادی که ممکن است تا پایان coronavirus همه گیر شده است.

آنجلا Lang/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

آن را که به نام "سریع ترین رکود اقتصادی در آمریکا تاریخ" اما کارشناسان هشدار می دهند که دوره نقاهت بعد از coronavirus رکود اقتصادی است که نمی تواند تقریبا خیلی سریع. این مشکل ؟ پس از گذراندن بخشی بهتر از ماه مارس و آوریل تحت تقریبا کل مستندایالات متحده شروع اتفاقی بازگشایی فرایند است که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند منجر به یک موج جدید کروناویروس عفونت.

دولت های ایالتی در سراسر آمریکا پس از آن ناودان ترمز در بازگشایی مجدد برنامه ها و بعضی از آنها حتی شروع به معکوس دوره بسته شدن کسب و کار مانند کافه ها و رستوران ها تنها چند هفته پس از بازگشایی درهای خود را.

به مسائل بدتر اگر شما در میان میلیون ها نفر که تجربه کرده ام شخصی مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از اقتصادی پادمان به محل قرار در شروع مستند -- اخراج ممنوعیت, افزایش مزایای بیکاری و یک بار محرک بررسی که رفت به اکثر آمریکایی ها -- یا خشک شده و یا به زودی خواهد شد.

مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب قوانین مختلفی به معنای جای یا گسترش آن مفاد اما ایالات متحده آمریکا به طور موثر مطرح هر گونه بحث بیشتر تا پس از آن تابستان تعطیلات -- جولای 20 اولین روز از جلسه جدید. چه جاده به بهبود اقتصادی مانند نگاه از اینجا ؟

ما قرار داده ایم با هم آخرین اخبار در مورد کوروناویروس رکود اقتصادی که در آن برای پیدا کردن کمک چه چیزی باعث رکود اقتصادی و دولت پاسخ. توجه داشته باشید که این داستان در نظر گرفته شده است برای ارائه یک نمای کلی نه به عنوان مشاوره مالی. این به روز رسانی ها اغلب به عنوان وضعیت توسعه.

بیشتر بخوانید: چگونه به منظور برآورد خود را تا سال 2020 بازپرداخت مالیات بر

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed

15:52

آخرین coronavirus رکود اقتصادی اخبار

  • به طور متوسط حدود 1.5 میلیون نفر در هر هفته (PDF) برای پرونده های فدرال و ایالتی مزایای بیکاری در ماه ژوئن با توجه به وزارت کار, به مناسبت 16 هفته متوالی بیش از 1 میلیون بیکاری برنامه های کاربردی. قبل از coronavirus ثبت شد حدود 700,000 ادعا می کند در سال 1982 نیویورک تایمز گزارش داد.
  • با توجه به ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار و نرخ بیکاری که تا به حال رسید به 14.7 درصد در ماه آوریل کاهش یافت و به 11.1 درصد در ماه ژوئن (PDF) است که هنوز هم بالاتر از هر سال از سال 1940.
  • فدرال رزرو پیش بینی ما تولید ناخالص داخلی خواهد رسید در حدود 35 درصد برای سه ماهه دوم سال 2020 است.
  • ما هنوز در انتظار شماره جدید برای تایید دو دوره متوالی از انقباض اقتصادی -- تعریف "رکود اقتصادی" استفاده شده توسط بسیاری از اقتصاددانان.
  • با توجه به بانک جهانی بشریت را تجربه کرده است 14 رکود جهانی پس از سال 1870 گذشته که بحران مالی 2007 تا 2009. سازمان پروژه های که این یکی از بدترین پس از جنگ جهانی دوم است.

که در آن برای پیدا کردن شخصی منابع مالی برای کمک به شما آماده

اگر شما تجربه مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از coronavirus رکود در اینجا برخی از ابزار برای کمک به شما دست آوردن مجدد تعادل مالی خود.

 030-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

آمریکا دهه از رشد رسیده است. در حال حاضر ما یک اقتصادی شیرجه رفتن.

سارا تو/CNET

زمانی که رکود اقتصادی پایان ؟

متاسفانه ما ندارد پاسخ به این سوال است. از یک اقتصاددان از نظر رکود اقتصادی به پایان می رسد که برخی از نیازهای بازار را برآورده. از یک شخصی, نقطه نظر, شما ممکن است تعجب در مورد توانایی خود را به پرداخت صورتحساب خود را و تضمین آینده مالی خود را.

اقتصاددانان و کارشناسان معتقدند که اقتصاد بازیابی نخواهد شد تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس موجود است -- بدون تحریک موج دیگری از عفونت زمانی که مستند اقدامات منتشر می شوند. که اتفاق می افتد یا از طریق گله ایمنییک درمان موثر برای COVID-19یک coronavirus واکسن و یا ترکیبی از هر سه.

چندین واکسن نامزدها نشان داده اند وعده در آزمایشات انسانی. حتی پس از آن را هنوز هم ممکن است یک سال دیگر یا بیشتر قبل از هر چیزی است که مورد تایید برای استفاده گسترده است. توسعه coronavirus واکسن سریع ء و جزئیات تغییر روزانه.

چگونه دولت تلاش کرده است برای تقویت اقتصاد

به 2 تریلیون دلار بسته محرک گذشت به عنوان بخشی از مراقبت های عمل در ماه مارس نشان دهنده دولت ایالات متحده اولین تلاش در خنثی کردن رکود است. اقتصادی تسکین قانون شامل محرک پرداخت تا 1200 $ برای بسیاری از ما مالیات دهندگان و همچنین به عنوان یک برنامه وام برای کسب و کار به حفظ پرداخت کارکنان خود را.

یک بحث بیش از یک دوم محرک چک کنید در حال حاضر راه خود را از طریق کنگره, اما هنوز هم به نظر می رسد هفته دور از نهایی. در ضمن فدرال رزرو نشان داده است آن را ادامه خواهد به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به 0 ٪ برای آینده قابل پیش بینی است که اغلب در اثر تشویق بیشتر قرض گرفتن که منجر به هزینه های بیشتر و بیشتر هزینه های به طور کلی بهبود اقتصاد است.

coronavirus-cafe-ca-jdolcourt-tuesdaymarch17-coronavirus

صرف پول در محلی متعلق به کسب و کار (در حالی که با پوشیدن یک ماسک و حفظ اجتماعی فاصله) می تواند کمک به نگه داشتن اقتصاد خود را شناور در طول رکود اقتصادی است.

جسیکا Dolcourt/CNET

چگونه می تواند به من کمک کند ؟

آن را آسان به احساس درماندگی اما اگر شما احساس امنیت مالی و یا زمان را به, وجود دارد راه هایی برای ایجاد یک تفاوت. من CNET همکار کتی کانر است برخی از توصیه های بسیار عالی برای همه چیز شما می توانید انجام دهید برای کمک به جامعه محلی خود و کسب و کار, از جمله بدون هیچ هزینه سهم مانند آنلاین داوطلبانه یا اهدای خون و همچنین سفارش را خارج و یا تحویل و رستوران خرید کارت های هدیه.

دیگر کسب و کارهای محلی مانند کتابفروشی باغبانی مراکز, ابزار جنسی, مغازه ها و بوتیک ممکن است یک وب سایت که در آن شما می توانید پشتیبانی از آنها را با یک منظقه منظور اگر آنها باقی می ماند بسته شده است.

بهترین توصیه من شنیده ام که تا کنون در مورد چگونه شما می توانید به صورت جداگانه کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد این است: صرف به بهترین توانایی های خود را و به معنی درون است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب