تماس با ما-برنامه ردیابی کار ممکن است در برخی از شهرستان مشغول محیط

بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی برنامه حماسه است که هنوز هیچ وجه نزدیک شدن هر قطعنامه. لندن معاون شهردار

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 خرداد 1399

بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی برنامه حماسه است که هنوز هیچ وجه نزدیک شدن هر قطعنامه. لندن معاون شهردار برای آتش سوزی و انعطاف پذیری فیونا Twycross در حال حاضر سوال این تکنولوژی توانایی کار قابل اعتماد در مشغول محیط های شهری و گفت که او انتظار ندارد این برنامه تا آماده شود قبل از پاییز.

در ابتدا برنامه ریزی شده راه اندازی می شود, ملی در پایان ماه مه برنامه دچار یک سری از تاخیر و از دست رفته آن به تعویق افتاد انتشار در 1 ژوئن. دولت است و در عین حال برای قرار دادن به جلو جدید تاریخ راه اندازی.

انتقال دیجیتال

یک کسب و کار وزیر گفت: به تازگی فن آوری خواهد بود آماده این ماه و یک سخنگوی وزارت بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی (DHSC) گفته ZDNet به سادگی که این ابزار می تواند نورد از سراسر کشور "به زودی".

تماس با ما-ردیابی فن آوری در حال حاضر در حال trialed در جزیره موجود زنده که در آن دانلود شده است توسط 54,000 ساکنان. اما صحبت در لندن مجمع Twycross توضیح داد که اگر چه این برنامه ممکن است کار بر روی یک جزیره آن نخواهد بود که همه موفق در زمینه های مختلف.

"شما نیاز دارید که برای دریافت حق" گفت: Twycross. "همه ما می توانید تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما یک برج بلوک که در آن شما تکیه می کنند بلوتوث – شما ممکن است نادرست خوانش و یا افرادی که نیست در واقع شده است در تماس با مردم گفته بودن آنها آمده ام تا به تماس نزدیک با دیگران است."

بلوتوث است که استفاده می شود به عنوان ستون فقرات تماس با ما-ردیابی نرم افزار برای فعال کردن گوشی های هوشمند را انتخاب کنید تا در نزدیکی سیگنال و ناشناس ثبت نام است که آنها آمده اند به نزدیکی با دستگاه های دیگر. اگر کسی آلوده می شود مربوط به کاربران که امضا کرده اند تا این برنامه می تواند هشدار و توصیه به رفتن به خانه و خود منزوی.

بر خلاف GPS یا Wi-Fi, بلوتوث, سیگنال تنها آهنگ که دستگاه بوده است در نزدیکی یکی دیگر به جای کاربران و مکان های واقعی. به این ترتیب تکنولوژی قرار داده شده است رو به جلو به عنوان یک حریم خصوصی بیشتر پسند راه حل است.

کارشناسان هشدار داده اند که این فن آوری را قادر به شناسایی معنی دار تماس بین کاربران است. وقتی که می آید به منظور برآورد فاصله بلوتوث قدرت سیگنال فاقد دقت به این معنی که بلوتوث مبتنی بر تماس با ما-برنامه ردیابی ممکن است گزارش فعل و انفعالات آن را انجام نمی خطر است.

یک مطالعه اخیر منتشر شده توسط کالج ترینیتی دوبلین نشان داد که قدرت سیگنال بسته به عوامل بسیاری از جمله چگونه دستگاه برگزار می شود که آیا آن قرار داده شده است در یک کیف دستی و یا جیب و یا اگر آن را در داخل خانه یا خارج از منزل. علاوه بر این بلوتوث به رسمیت نمی شناسد و دیوار و پنجره – حتی اگر دیوارها و پنجره ها می تواند به جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

در مورد برج بلوک در یک شهرستان این برنامه ممکن است انتخاب کنید تا یک سیگنال از یک دستگاه در یک مجاور تخت و یا در طبقه دیگر. این به نوبه خود می تواند باعث بهمن, مثبت کاذب, هشدار به کاربران خود جدا حتی زمانی که وجود دارد هیچ خطر عفونت است.

Aidan فیتزپاتریک مدیر برنامه شرکت داده Reincubate شده است که مطالعه عملکرد NHSX برنامه گفت ZDNet: "بلوتوث نمی تواند به طور موثر برآورد موانع و یا سپر. اگر شما مجاور اتاق خواب و یک تخته گچ دیوار جدا آنها را به اشتراک گذاشتن یک اتصال بلوتوث است. شما در حال رفتن به مثبت کاذب وجود دارد."

وجود دارد در حال حاضر هیچ مقام رسمی نتایج جستجو برای مخاطب-ردیابی برنامه آزمایش های انجام شده در جزیره موجود زنده. پرسید که چرا ملی تاریخ راه اندازی برای فن آوری نگه می دارد در حال به تعویق افتاد, وزیر بهداشت مت Hancock نگهداری می شود که برنامه در حال کار است و این که تاخیر نمی شد ناشی از "مشکلات فنی".

از سوی دیگر برخی گزارش ها نشان می دهد که دلیل اصلی این طرح هنوز به طور مستقر در سراسر کشور پایین می آید به این مسائل ناشی از سیگنال های بلوتوث.

راس اندرسون استاد مهندسی امنیت در دانشگاه کمبریج که یکی از یک گروه از مردم در حال مشورت با بیمه خدمات درمانی در امنیت و حریم خصوصی تماس با ما-برنامه ردیابی گفته ZDNet خطر است که این برنامه می تواند راه بیش از حد بسیاری از مثبت کاذب.

"مشکل این است که ذاتی به بلوتوث," او گفت:. "وجود دارد یک تن از تنوع. بله, اگر شما زندگی می کنند با 80 نفر دیگر در یک برج, بلوک, بلوتوث آن را قطع نمی."

کشورهای مختلف اروپایی در حال حاضر در حال حاضر راه اندازی نسخه های خود را از ابزار و همه آنها مبتنی بر بلوتوث است. برخی وطنی مانند NHSX و دیگران بر اساس یک API به طور مشترک مطرح شده توسط گوگل و اپل که همچنین شیپور خاموشی به سیگنال های بلوتوث.

"این مهم نیست که آیا شما با استفاده از گوگل و اپل چارچوب یا NHSX یکی" گفت: Reincubate را Fitzpatrick. "مسئله می آید از بلوتوث. سوال بزرگتر این است که نه در مورد چارچوب است که باید مورد استفاده قرار گیرد اما در مورد اینکه آیا تماس با ما-ردیابی باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک راه حل در همه."

با نگاهی تا سطح باقی مانده نسبتا پایین آن سخت است برای ارزیابی موفقیت بلوتوث را فعال کنید ابزار در کشورهای دیگر. تنها حدود یک پنجم از سنگاپور جمعیت گرفته تا ملی برنامه TraceTogether است که در دسترس برای چند ماه. در فرانسه که در آن StopCovid برنامه منتشر شد در اوایل این ماه تنها 2 درصد از جمعیت دریافت و فن آوری است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن