تماس با ما-ردیابی برنامه: چگونه انگلستان رفتن به شدت اشتباه است ؟

یک زن و شوهر از سال پیش و در شرایط بسیار مختلف مت هنکاک به برنامه توسعه یک شات. در آن زمان, Hancock, بود, وز

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399

یک زن و شوهر از سال پیش و در شرایط بسیار مختلف مت هنکاک به برنامه توسعه یک شات. در آن زمان, Hancock, بود, وزیر فرهنگ و, شبکه اجتماعی او با لقب مت, Hancock, MP, در نظر گرفته شده بود برای برقراری ارتباط با اعضای حوزه ارسال اخبار و به روز رسانی های زنده و به پیروان خود را.

در آن زمان برخی از کاربران تا پتانسیل مسائل مربوط به حریم خصوصی به عنوان برنامه به دست آورد ظاهرا غیر مجاز دسترسی به کتابخانه عکس; در حالی که خنده در بی دست و پا اطلاعیه ها باعث شده نام این نرم افزار که منجر به آنها گفته است که "مت, Hancock, می خواهم برای دسترسی به دوربین خود را".

نوآوری

آن همه نسبتا tongue-in-cheek. اما سریع به جلو به 2020 و هنکاک است که در حال حاضر این کشور با وزیر بهداشت در حالی که یک بیماری همه گیر unrolls در صحنه جهانی. زمانی که Hancock رزین برنامه دوباره اما این بار یکی است که می تواند کمک به مبارزه با گسترش ویروس کشنده ریسک بالاتر است.

در ماه آوریل این سال وزیر بهداشت اعلام کرد که NHSX در حال توسعه یک تماس-ردیابی نرم افزار. اعمال نفوذ گوشی های هوشمند و فناوری, برنامه قادر خواهد بود ثبت نام تماس بین کاربران و سرعت در حال پیگیری کردن کسانی که ممکن است باید با تعامل به حال کسی که پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

پس از سه ماه از توسعه تاخیر هفته از محاکمه در جزیره موجود زنده با هیچ مقام رسمی نتایج متناقض در اظهارات رسمی در مورد این موضوع به نظر می رسد که انگلستان اساسا axing تماس با ما-ردیابی نرم افزار – حداقل در قالب آن تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده است.

در یک بیانیه رسمی در این هفته وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) اعتراف کرد که تعدادی از چالش های فنی در حال حاضر کشف شده است که نمی تواند حل و فصل با نرم افزار در شکل فعلی آن است.

به جای ارتکاب به یک تماس-ردیابی برنامه در هر se اجرایی رئیس بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی بارونس Dido هاردینگ و متیو گولد مدیر عامل NHSX گفت: "جاه طلبی ما این است که توسعه یک برنامه را قادر خواهد ساخت که هر کسی با یک گوشی هوشمند به تعامل با هر جنبه ای از بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی خدمات از سفارش یک آزمون از طریق دسترسی به حق راهنمایی و مشاوره."

در حالی که همسایه کشورهای اروپایی هستند همه راه اندازی خود را تماس با ما-ردیابی برنامه های دولت بریتانیا متعهد نیست یک تاریخ خاص برای انتشار تکنولوژی خاص خود را دارد که اگر آن را برای راه اندازی در تمام. و حال این سوال در بسیاری از لب این است: چه چیزی را اشتباه رفت ؟

تصمیم گیری برای اولین بار است که مطرح شده برخی ابرو بود که انگلستان تصمیم به رفتن ، در اوایل اپل و گوگل اعلام کرد که آنها را در دسترس بلوتوث را فعال کنید تماس با ما-ردیابی API به توسعه دهندگان اجازه ایجاد برنامه های که یکپارچه ادغام با سیستم عامل iOS و آندروید.

Snubbing اپل و گوگل پروژه تبدیل به بیش از حد انتخاب اشتباه برای انگلستان است. با این حال آینده برنامه معلوم بود و آنچه از وظایف آن را کامل دولت در حال حاضر پذیرفته شده است که از آن خواهد شد در پایان با استفاده از مدل تحت فشار قرار دادند توسط اپل و گوگل است.

"در این مرحله یک برنامه مبتنی بر گوگل/اپل API به نظر می رسد به احتمال زیاد برای رسیدگی به برخی از محدودیت های خاص شناسایی از طریق آزمایش زمینه گفت:" DHSC.

دولت بریتانیا تصمیم اولیه به کار به طور مستقل از اپل و تکنولوژی گوگل در ماه آوریل می تواند تا حدودی نسبت به زمان. API تنها به در دسترس ساخته شده با iOS اپل 13.5 بود که هنوز هم تقریبا از چند ماه دور. به عبارت دیگر اپل و گوگل نیست ارائه یک محصول در این مرحله -- آنها فقط ارائه یک وعده است.

Aidan فیتزپاتریک مدیر عامل شرکت فناوری Reincubate که در زمان عمیق فنی شیرجه رفتن به تماس با ما-ردیابی نرم افزار مشخصات ZDNet می گوید که NHSX حرکت در زمان توجیه بود.

"به طور کلی طول می کشد سه تا چهار ماه قبل از 70 درصد مردم در دریافت آخرین نسخه از iOS در این نسخه مورد نیاز برای این برنامه به کار می کنند" او می گوید. "بریتانیا به راه اندازی خود را در برنامه چرا که آنها امید خود را از فن آوری کار می کنند قبل از آن. متاسفانه, آن را نداشت."

نه همه اما توافق کردند که دولت تصمیم به نوبه خود گوگل و اپل ارائه شد کاملا با انگیزه های بهینه سازی زمان نگرانی. دلیلش این است که این غول تکنولوژی " تکنولوژی نیز با یک نکته: کسانی که پس از اپل و گوگل پروتکل را نیز به رعایت حریم خصوصی خود را حفظ قوانین.

اغلب شناخته شده به عنوان یک "غیر متمرکز" رویکرد فناوری giants' API را قادر می سازد به طور موثر هشدارهای باعث می شود به طور خودکار و به صورت محلی بر روی تلفن کاربران برای جلوگیری از داده های پردازش شده از طریق یک پایگاه داده مرکزی.

از سوی دیگر انگلستان خدمات بهداشتی درمانی تحت فشار قرار دادند به صورت متمرکز رویکرد است. در این مدل کاربر داده شده اند ذخیره و پردازش از طریق یک پایگاه داده مرکزی در نظریه برای مدیریت بهتر چگونه هشدارهای تولید شده به کاربران علاوه بر اجازه دادن به کارشناسان اجرای تجزیه و تحلیل بر روی داده ها برای درک اینکه چگونه این بیماری همه گیر در حال وقوع است.

در واقع بیمه خدمات درمانی رئیس متیو گولد گفت: از همان آغاز که در نسخه های آینده از برنامه خواهد اجازه دهید کاربران به طور داوطلبانه ارائه اطلاعات اضافی در مورد خود را برای کمک به شناسایی نقاط و روند. این اطلاعات مطمئن باشید گولد شده اند استفاده می شود به طور انحصاری توسط بیمه خدمات درمانی برای مراقبت های مدیریت, بررسی و پژوهش است.

پل Bernal, محقق در رسانه ها و فناوری اطلاعات در دانشگاه شرق آنجلیا مدرسه از قانون می گوید ZDNet که NHSX جاه طلبی مطرح شده زنگ هشدار از شروع. "برنامه شکست خورده بود چرا که آنها اشتباه دستور کار از شروع و این بدان معنی است که آنها ساخته شده تصمیم گیری های بد," او می گوید.

"آنها نمی خواهند به انجام تنها یک تماس-ردیابی نرم افزار. آنها می خواستند به انجام یک بار کامل از چیزهای دیگر در یک بار که بیشتر آن را احاطه کرده است جمع آوری و استفاده از داده ها. که یک فلسفه وجود دارد که در بخش های خاصی از بیمه خدمات درمانی تمام وقت, و من فکر می کنم آن چیزی است که سوار خود را در دستور کار با این تکنولوژی" می افزاید: Bernal.

خدمات درمانی صرف مقدار زیادی از زمان اطمینان بخش عمومی که NHSX تماس-ردیابی برنامه محافظت از حریم خصوصی کاربر. این تکنولوژی در حال توسعه همراه با کمیساریای اطلاعات دفتر (ICO) به چین اخلاقی و استانداردهای قانونی و فردی محققان حتی سبز و روشن در برنامه منبع کد و گفت که آن را کمی نشان داد ویژگی های حفظ حریم خصوصی در معرض خطر.

یک مشکل اساسی این بود که اپل دستگاه های در حال برنامه ریزی برای کاهش با توجه به قابلیت های نرم افزار هنگامی که آن را در حال اجرا در پس زمینه. در حالی که API طراحی و توسعه در همکاری با گوگل اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای گذر از محدودیت دیگر برنامه های شخص ثالث خواهد به طور پیش فرض باید روی صفحه نمایش به طور کامل عملکرد. این امر شدیدا مانع توانایی یک تماس-ردیابی نرم افزار برای اجرا به طور موثر.

این غول کوپرتینو در برابر تماس از سایر کشورهای اروپایی و همچنین کار بر روی برنامه های متمرکز برای استراحت روش. این چراغ آلمان مثلا به محوری از یک رویکرد متمرکز به غیر متمرکز یکی پس از اعتراف به این که مشکلات فنی از ساختمان یک برنامه به طور مستقل از اپل و گوگل API بیش از حد بزرگ بود.

انگلستان از سوی دیگر تحت فشار قرار دادند از طریق آن اصلی ابتکار است. در ابتدا زمانی که تماس-ردیابی نرم افزار کد باز بود-منابع کارشناسان که طلبه فن آوری, خوش بینانه یافت که مهندسان در حال توسعه هوشمندانه کار افزودنیها برای فعال کردن این برنامه به "زنده ماندن" در iOS با وجود عقب پایه محدودیت.

محاکمه بموقع آغاز شده در جزیره موجود زنده با NHSX کارفرمایان پیش بینی ملی رول برای برنامه در اواسط ماه مه. اما اواسط ماه مه به سرعت تبدیل شد شروع ماه ژوئن و زمانی که این فن آوری از دست رفته جدید, تاریخ انتشار, وزیران گفت: این امر آماده می شود تا پایان ماه. پس از آن وزیر پیشنهاد کرد که ابزار دیگر یک "اولویت" و که می تواند انتظار می رود به دانلود آن از طریق زمستان.

فیتزپاتریک توضیح می دهد که این برنامه احتمالا در حد مرحله قبل از توسعه بیش از پیش بینی است و دولت ارتباط خود پیام انتقادی اشتباه در این نقطه است.

"شاید این پیام را باید بوده است:" ما باید یک کار در اطراف است, اما آن را هنوز هم پیچیده وجود خواهد داشت و بیشتر مسائل. ما را محاکمه آن در جزیره موجود زنده و دیدن" می گوید: "Fitzpatrick.

"به نظر می رسد که آنچه که آنها در واقع انجام می دهند اما نه با این پیام که پخش شد و به نظر می رسد آنها به حفر کرده اند تا خود را در آن پیام" او می افزاید. "این مشکل به موقعیت به این خوبی را با مردم و مدیریت انتظارات است."

در این میان آن پدید آمده است که دولت انگلستان تا به حال قرارداد شرکت خصوصی Zuhlke به بررسی این که آیا این فن آوری می توان به گوگل و اپل API در یک قرارداد به ارزش £3.9 میلیون نفر است.

به نظر می رسید که برنامه در حال اجرا بود به نوعی از مشکل رو اما وزرای بودند کریستال روشن است که این مشکلات نمی شد ویژگی های طبیعت. هنکاک تکرار در کنفرانس های مطبوعاتی که مشکلات فنی نمی شد باعث تاخیر و تکرار چندین نمایندگان دولت مانند خداوند Bethell که تایید کرد که محاکمه شدند ،

دولت در آخرین اعلام بنابراین یک تغییر رادیکال از فصاحت و بلاغت است. مت Hancock بستری در یک کنفرانس مطبوعاتی که اپل نرم افزار به طور موثر مانع اپل از استفاده موثر برای تماس با-ردیابی مگر اینکه در هنگام استفاده از خود شرکت فن آوری است. نتایج حاصل از جزیره موجود زنده نشان داد که NHSX ابزار شناسایی 75 درصد از دستگاه های آندروید اما تنها 4 درصد از اپل.

مهمتر از آخرین بیانیه رسمی نیز توضیح می دهد که NHSX شد تست موازی برنامه در جزیره موجود زنده و یک بود که بر اساس اپل و گوگل API – چیزی که دولت قبلا موفق به تایید.

عدم اعتراف است که خدمات بهداشتی و درمانی شد و پس از دو مسیر رویکرد اشتباه بود, می گوید: پل برنل. "آنها نمی مجموعه ای از آنچه که خلبان انجام شد در همه" او استدلال می کند. "آنها نمی گویند که چگونه آنها انجام می دهند آن, چگونه موفقیت خواهد شد, چه, نتایج, و یا هر چیزی که هر خلبان عادی باید انجام شود."

"ما نمی دانیم که آیا آنها در واقع در یک موازی برنامه و اگر چه آنها به طور جدی دنبال شد و در آن" او همچنان ادامه دارد. "و زمانی که سوء ظن شروع می شود: چرا آنها که بسیار مرموز در مورد آن؟"

بزرگترین از دست دادن از تماس با ما-ردیابی نرم افزار saga در واقع ممکن است تکنولوژی اما آسیب به اعتماد عمومی را. عدم شفافیت بیش از انتخاب تکنولوژی به نظر می رسد بزرگترین اشتباه از دولت است.

به همین دلیل حتی اگر یک برنامه است که در نهایت در آینده منتشر و حتی اگر آن را طول می کشد حفظ حریم خصوصی بیشتر-حفظ فرمت برنل معتقد است که تصویب نرخ را پایین باقی می ماند. با حال خسته از تکنولوژی عقب و forths, NHSX نباید انتظار داشت که این کشور خواهد بود مایل به هر نوع آینده برنامه.

بهترین عمل در حال حاضر با توجه به محقق? تمرکز بر روی manual تماس با ما-ردیابی برنامه. "من فکر می کنم این برنامه یک نمونه از این دولت درگیر شدن در تفکر جادویی" می گوید: Bernal. "آنها فکر می کردند که می تواند موج جادویی فن آوری گرز و وضعیت را نجات دهد. آنها بیش از کرات این ایده بدون تحقق دشوار است که چگونه آن را در واقع برای انجام این نوع از چیزی."

یکی مثبت است که از وضعیت او همچنان است که وجود خواهد داشت یک تجدید تمرکز بر بهبود دستی تماس با ما-ردیابی برنامه; او اشاره کرد: "اما اگر آنها تا به حال پرداخت نکرده است با توجه به آنچه که قرار بود در کشورهای دیگر آنها را متوجه شده است که یک مدت زمان طولانی در پیش است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب