متصل بهداشت: ساعت هوشمند خود را خواهد شد و اتصال خود را به دکتر خود

متصل سلامت شرکت Withings است که با تمرکز تلاش خود را در پل زدن شکاف بین مصرف کنندگان و پزشکان اعمال نفوذ نم

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 مرداد 1399

متصل سلامت شرکت Withings است که با تمرکز تلاش خود را در پل زدن شکاف بین مصرف کنندگان و پزشکان اعمال نفوذ نمونه کارها خود را از محصولات هوشمند به ارائه داده های سلامت که متخصصان پزشکی واقعا نیاز به مراقبت از بیماران خود را.

کاربران البته هنوز هم قادر خواهد بود برای پیگیری ساده تر از معیارهای مانند مرحله شمارش و یا از دست کالری با استفاده از Withings' متصل مقیاس های هوشمند, ساعت خواب انتقالها و دیگر متصل محصولات بهداشتی. اما این شرکت در حال حاضر مصمم به رفتن یک گام بیشتر از معمولی سلامت دستگاه.

انتقال دیجیتال

جدید 60 میلیون دلار بودجه سری B دور خواهد شد اختصاص داده شده به جهان در مقیاس کسب و کار' Med Pro بخش که سال گذشته راه اندازی شد برای اتصال متخصصان پزشکی به Withings' دستگاه و داده ها تجزیه و تحلیل ترافیک.

ببینید: گوشی های هوشمند تلفن همراه و فناوری: بیشتر باید به عنوان خوانده شده پوشش (TechRepublic در Flipboard)

"با مردم صرف بیشتر وقت خود را در خارج از مطب دکتر, در خانه سلامت مانیتور نه تنها به مصرف کنندگان کنترل بیشتری بر سلامت خود آنها پتانسیل فوق العاده ای برای پزشکان و بیمارستان و محققان. داشتن کنترل از راه دور و به طور منظم دسترسی به دقیق پزشکی-درجه داده ها اجازه می دهد تا حرفه ای برای ارائه بیشتر شخصی هوشمند و پاسخگو مراقبت" این شرکت اعلام کرد.

در موازات این شرکت جدید راه اندازی هیئت مشاوران پزشکی متشکل از محققان رهبران و دانشمندان که بازخورد اطلاع رسانی خواهد شد Withings' مهندسین در دقیق نیازهای حرفه ای در زمینه شکل دادن به کسب و کار محصولات آینده.

متیو Letombe مدیر عامل شرکت در Withings گفته ZDNet: "صنعت بهداشت و درمان حرفه ای هستند که می تواند به ما در شناسایی زیستی-نشانگر نیاز آنها و یا بیماری آنها می خواهند به پیگیری در آینده است. این بینش بزرگ برای این محصول انجام نشده است."

Letombe گفت که این شرکت با صرف دو سال گذشته تطبیق آن ارائه به نیازهای صنعت بهداشت و درمان. برای مثال خود تیم مهندسی در حال کار بر روی یک تلفن همراه طرحی است که اجازه دهید محصولات برقراری ارتباط بدون نیاز به اتصال به اینترنت است که اجازه پزشکان جمع آوری بینش حتی از خود کمتر با تکنولوژی زرنگ و دانا بیماران.

جدول زمانی نیست اتفاقی. دو سال پیش Withings' از بنیانگذاران اریک Carreel خریداری این شرکت بازگشت و آن را خصوصی, دوباره, پس از آن یکپارچه شده بود با یک بخش از نوکیا برای چند سال. این غول فنلاندی خریداری Withings در سال 2016 برای $164 میلیون و به سرعت دوباره مارک کسب و کار نمونه کارها به عنوان نوکیا دیجیتال واحد بهداشت.

در طول دو سال است که آن را صرف با, نوکیا, Withings تیم متمرکز از حد از کار خود را در مصرف کننده محصولات – خروج به یک اندازه از این شرکت هویت اصلی بنا به CCS بینش رئیس تحلیلگر بن چوب.

"معامله خوب بود در برخی موارد اما شما می توانید استدلال می کنند که آن را متوقف به چرخه توسعه برای کسانی که دو سال و در حال حاضر Withings است ابتلا به زمین" چوب گفته ZDNet. "آنها در مکیده می شود بیشتر از یک مصرف کننده با نام تجاری تناسب اندام, با وجود این واقعیت است که بنیانگذاران می خواستم به انجام بیش از فقط تفریحی سلامت."

مقایسه Withings قبل از خرید توسط نوکیا به یک فعالیت محبوب ردیاب مانند Fitbit برای مثال چوب استدلال کرد که شرکت فرانسوی بود که همیشه یک قدم جلوتر. "آنها همیشه با کنار زدن پوشش از آنچه ممکن بود در یک دستگاه پوشیدنی از نظر ویژگی های تشخیصی" گفت: چوب.

و پس از نوکیا به فروش کسب و کار به آن بنیانگذار شرکت در سال 2018 رسما در یک فشار برای تبدیل شدن به یک "کسب و کار به کسب و کار" شرکت به نظر می رسد که Withings کار کرده است سخت به بازگشت به جایی که آن را قرار خود را قبل از همکاری زده شد.

withings-timeline.png

پس از نوکیا به فروش کسب و کار به آن بنیانگذار شرکت در سال 2018 به نظر می رسد که Withings کار کرده است سخت به بازگشت به جایی که آن را قرار خود را قبل از همکاری با نوکیا زده بود.

تصویر: Withings

مدیر عامل شرکت Letombe توضیح داد که به زودی به عنوان Withings خریداری شد از نوکیا و یک تیم از پزشکان راه اندازی شد که می آید به دفتر دو بار در هفته به انتقادات و پیشنهادات در مورد محصولات و نرم افزار. سال گذشته و نیمه این شرکت انجام شده است مدارک اعطا می شود لازم پزشکی گواهینامه و آماده نگه دارید برای دو بار در سال ممیزی توسط نهادهای نظارتی.

"ما خودمان را با صنعت بهداشت و درمان و این چیزی است که ما را در پزشکی اعتبار" گفت: Letombe. "و تبدیل خودمان را به یک شرکت پزشکی واقع شد بسیار ساده تر برای انجام این کار به عنوان یک کسب و کار کوچک به جای 100,000-مردم شرکت مثل نوکیا."

در بالای Med Pro بخش ایجاد شده در سال گذشته Withings' مدیر عامل Letombe ذکر چند راه اندازی محصول در دو سال گذشته همه متناسب با نیازهای پزشکی. در این سال Consumer Electronics Show (CES) به عنوان مثال شاهد این شرکت اعلام ScanWatch یک دستگاه است که می تواند یک ECG خواندن و مانیتور به صورت بالقوه آپنه خواب در حالی که حمایت چشمگیر 30 روز عمر باتری.

مراحل بعدی با توجه به مدیر عامل شرکت خواهد بود برای نگه داشتن کار با بهداشت و درمان صنعت برای پیدا کردن که اطلاعات بیمار مفید ترین است و چگونه به بهترین رکورد آن را با یک قطعه سخت افزاری است. که هیچ آسان چالش در یک بازار در حال حاضر مشغول عمیق به جیب موفق رقبا.

ببینید: اینجا چه خواب ردیابی در WatchOS 7 به ما می گوید در مورد آینده اپل دیده بان

اپل نتایج اخیر نشان داد که آن wearables خط در حال حاضر به اندازه یک ثروت 150 شرکت گوگل خرید Fitbit در یک معامله است که به احتمال زیاد به تغییر ریشه نوسانات بازار. در حالی که همه ده ها تن از فروشندگان چینی در حال بسته بندی فعالیت های ردیابی و سلامت سنسور در دستگاه های که در حال گرفتن همیشه ارزان تر است.

Letombe بانکی در ایجاد یک سطح پزشکی اعتبار برای محصولات این شرکت و به عنوان یک نتیجه در نوع های مختلف از کاربر که Withings محصولات هستند به احتمال زیاد به جذب. Withings نمی تواند غذا برای کسانی که می خواهند به نگه داشتن یک چشم خود را در سطح فعالیت و یا الگوهای خواب; بلکه شرکت خواهد با هدف قرار دادن بیمارانی که به خصوص سلامت آگاهانه برای مثال از آنجا که آنها در معرض خطر ابتلا به بیماری و نیاز به یک پیچیده ارزیابی خود را روزانه سلامت معیارهای.

زمینه نیز به نظر می رسد در این شرکت از طرف: این COVID-19 همه گیر است و قطعا کمک به برجسته نیاز به نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک از سلامت و رفاه از کسانی که بیشتر آسیب پذیر است. و به افتراق خود را از خوبی تثبیت نام در اشباع متصل سلامت بازار این شرکت همچنین می توانید تعداد طرح های جذاب و بسیار کاربردی محصولات.

این که آیا آن خواهد شد به اندازه کافی برای رقابت باقی مانده است دیده می شود. CCS بینش' چوب به رسمیت شناخته شده است که با تمرکز بر متخصص نظارت بر سلامت یک حرکت معقول از Withings و فرصتی است که عمومی ترین پوشیدنی سازندگان قادر نخواهد بود به بهره برداری.

"اما این است که به دور از بودن با شدت بهم زدن غوطه دادن" گفت: چوب. "هنگامی که شما به شرکت های بزرگ مانند اپل که تقریبا بی حد و حصر منابع برای R&D و بازاریابی شما باید بسیار چالاک و متمرکز در این مناطق شما را پوشش میدهد. Withings به سختی و چالش های پیش رو و آنها نیاز به چیزی بسیار متفاوت است."

پس از دوباره ساخت نمونه کارها خود را و چوب و پیش بینی شده که Withings ممکن است تبدیل به یک کسب هدف یک بار دیگر. یک چیز است برای برخی: این شرکت ارائه نشده است به احتمال زیاد به از دست دادن درخواست تجدید نظر خود را.

نوآوریtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب