شرکت در آغوش که دولت برزیل قصد دارد مستقیم استخدام این کارکنان

شرکت های فن آوری که در مورد دولت برزیل قصد دارد به طور مستقیم در استخدام متخصصان IT برای حمایت دیجیتال طرح های

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399

شرکت های فن آوری که در مورد دولت برزیل قصد دارد به طور مستقیم در استخدام متخصصان IT برای حمایت دیجیتال طرح های تحول در دولت فدرال است.

از طریق اقتصاد دیجیتال دبیرخانه وزارت اقتصاد برنامه ای برای استخدام 350 حرفه ای برای تقویت دولت مرکزی دیجیتال تحول تخصص در سراسر هفت منطقه از specialism.

کارهایی که باید در آگهی قبل از پایان سال. دولت برزیل خواهد بود به دنبال متخصصان در تجربه کاربری (UX), توسعه نرم افزار, مدیریت پروژه, زیرساخت های فناوری اطلاعات, علم اطلاعات و امنیت و حفاظت از داده ها و همچنین به عنوان فرآیند کسب و کار تجزیه و تحلیل.

انتظار می رود که کارکنان جدید استخدام خواهد شد تحت چهار سال قرارداد که ممکن است تمدید شود در صورت حرفه ای مورد نیاز است برای دیگر برای تحویل یک پروژه است.

در بیانیه فدراسیون از انجمن های شرکت های فن آوری اطلاعات (Assespro) که نشان دهنده بیش از 2500 شرکت های فن آوری عامل در برزیل گفت: دولت رقیب برای آن تخصص است و "مضر" را به این بخش است که در حال حاضر تحت یک بحران از نظر دسترسی به استعداد.

با توجه به Assespro, بهترین روش خواهد بود به استخدام پیمانکاران از طریق شرکت های فن آوری - رویکرد استفاده می شود تا کنون - به جای دولت در استخدام خود انتقال دیجیتال کارکنان.

این خبر که دولت برزیل در حال برنامه ریزی در انجام آن استخدام خود فن آوری متخصصان به دنبال یک سری از تصمیم گیری شد که مورد استقبال شرکت های بخش مانند مذاکره دوباره قرارداد که دیدم شرکت ها از جمله مایکروسافت کاهش قیمت بیش از 22 درصد. Assespro گفت: آن را به ارسال نامه ای به دولت ترسیم بخش دیدگاه ها در این زمینه است.

"این امر می تواند مهم برای دولت به ترویج بیشتر باز مستقیم و مستمر در گفت و گو با شرکت در این بخش با هدف ساختمان کارآمد تر تدارکات عمومی و استخدام سیاست های برزیل" گفت: ملی رئیس جمهور در Assespro, Italo Nogueira.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب