Cloudflare DNS قطع برق باعث می شود وب سایت های غیر قابل دسترسی - CNET

کاربران قفل شد از وب سایت های جمعه به علت قطع برق با وب زیرساخت های غول پیکر Clouflare. آنجلا Lang/CNET چندین

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 تیر 1399
cybersecurity-2511

کاربران قفل شد از وب سایت های جمعه به علت قطع برق با وب زیرساخت های غول پیکر Clouflare.

آنجلا Lang/CNET

چندین وب سایت های غیر قابل دسترس شد جمعه پس از Cloudflare با تجربه قطع در بخش هایی از آن در شبکه. سیستم های آسیب پذیر به نام DNS resolverمتصل کاربران وب به سمت راست وب سایت هنگامی که آنها نوع در URL. کسانی که تحت تاثیر این گزارش شامل وب سایت برای Shopify, سیاسی, اختلاف, و, لیگ از افسانه, با توجه به TechCrunch.

در یک حادثه گزارش Cloudflare گفت: قطع برق نبود در نتیجه یک حمله. "ما اعتقاد داریم که ما خطاب به علت ریشه ای و سیستم های مانیتورینگ برای ثبات" در حال حاضر این شرکت گفت: در این گزارش. قطع به نظر می رسد به طول انجامید حدود 30 دقیقه.

Cloudflare یک بازیکن بزرگ در دنیای وب زیرساخت کمک به امن کردن وب سایت از حملات که می توانید آنها را به صورت آفلاین و همچنین مسیریابی حجم عظیمی از ترافیک اینترنت. شرکت 1.1.1.1 DNS سرویس کمک می کند تا اتصال کاربران وب به وب سایت ترجمه سایت URL به یک مکان خاص بر روی وب به نام یک آدرس IP است.

هنگامی که این فرایند شکسته شدن یک مرورگر وب کاربر نمی تواند حرکت به وب سایت. ارائه دهندگان خدمات اینترنت نیز می توانید این اتصالات و گوگل خود را اجرا می کند DNS resolver به نام 8.8.8.8.

Cloudflare نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن