Chris Cuomo فقط نشان داد این دلخراش به روز رسانی در مورد وضعیت بهداشت و درمان–خیلی غمگین!

Chris Cuomo نشان داد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در اواخر ماه مارس و اخبار لنگر اقدام به خود منز

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 اردیبهشت 1399

Chris Cuomo نشان داد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در اواخر ماه مارس و اخبار لنگر اقدام به خود منزوی در زیرزمین خانه خود را به مدت سه هفته پس از تشخیص.

متاسفانه او به تازگی نشان داد که همسرش کریستینا نیز آزمایش مثبت برای coronavirus. صحبت کردن به برادر خود فرماندار اندرو کومو در سی ان ان, کریس باز کرد تا در مورد سلامت همسرش گفت: "کریستینا در حال حاضر COVID او در حال حاضر مثبت است و این فقط دل من می شکند. این یکی از چیزهایی است که من امیدوار بودم نمی خواهد اتفاق می افتد و در حال حاضر آن است."

کریستینا باز کرده است تا در مورد او تشخیص خودش در Instagram.

Chris and Cristina Cuomo

کریستینا کومو باز کرد تا در مورد مبارزات پدر و مادر هر دو تست مثبت برای coronavirus و چقدر دشوار است به دور از فرزندان خود را در پست های اخیر.

در یک طولانی, عنوان, او نوشت: "شما هرگز نمی دانید که چگونه قوی شما هستند تا زمانی که قوی بودن تنها انتخاب شما. Covid-19 کردم من. ظاهر سینوس مربوط به عفونت شد و من اولین علامت است."

Chris Cuomo

او همچنین با اشاره به موقعیت این قرار دادن فرزندان خود را در: "بلا ماریو و کارولینای رشد شبه—بلا ما 17 سال دختر قدیمی, پا تمیز کردن لباس های شسته شده انجام پخت و پز برای او و خواهر و برادر و آنها را در واقع با گوگل کلاس درس و مراقبت پدر و مادر او. ماریو دستیار او."

"بسیار قدردانی برای آنها. من نمی توانم صبر کنید برای قرار دادن بازوها در اطراف آنها دوباره" او ادامه داد.

Chris and Cristina Cuomo

کریستینا نیز تشویق ارتباطات در طول این زمان دشوار است: "ارتباطات است و همه ما باید در حال حاضر. لطفا به اشتراک گذاری داستان خود را. این تنها راه ما در رسیدن به آزادی از ترس است. ماندن قوی جنگ است."

Chris Cuomo

از آنجا که تشخیص آن به نظر می رسد که کریستینا احساس بسیار بهتر است. در طول روز دوشنبه کومو زمان نخستکریس زیادی ساخته شده اطلاعیه: "ما تا به حال یک روز بزرگ امروز در کسا کومو. همسر من. او پاک شد توسط CDC. او مجبور نیست تب. او نمی باید علائم دیگر."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب