Chris Cuomo فقط کاهش یافته است, این رشته بمب خود را در مورد وضعیت سلامت

ایسنا میزبان Chris Cuomo اعلام کرد که او به قرارداد COVID-19 در پایان ماه مارس. این "کومو زمان نخست" لنگر به ت

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 فروردین 1399

ایسنا میزبان Chris Cuomo اعلام کرد که او به قرارداد COVID-19 در پایان ماه مارس. این "کومو زمان نخست" لنگر به تازگی نشان داد که او تا به حال یک بیت از یک شکست.

Chris Cuomo

چلپ چلوپ اخبار

کومو فکر کردم که او نزدیک شدن به پایان مبارزه خود را در برابر coronavirus. در اخیر زمان نخست, نشان می دهد, او گفت که او سعی کردم به آن را 72 ساعت بدون تب او پس از توقف مصرف دارو. این یک نقطه عطف مورد استفاده توسط پزشکان برای تعیین اینکه آیا یک فرد می تواند بیرون آمدن از انزوا در خانه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

Chris Cuomo

چلپ چلوپ اخبار

کومو گفت: "من نزدیک است. من به 60 (ساعت). و من به صداقت, من یک کمی از خود راضی" کومو گفت. "من شروع به فکر کردن در مورد:" آه من نمی توانم صبر کنید. من می خواهم برای دریافت مجددا و پس از آن من میخوام انجام این کار و پس از آن من میخوام انجام این کار است."

Chris Cuomo

چلپ چلوپ اخبار

کومو گفت: سی ان ان سانجی گوپتا که تجربه خود را با کروناویروس شده است فروتنی. او گفت: "آن را سخت به یک تب 20 ساعت در روز است. آن افسرده." کومو گفت که ترسناک ترین چیزی که در مورد این ویروس تا کنون این است که شما لزوما بهتر در 14 روز. هر کس متفاوت است. "این راه COVID کار می کند. من بیشتر یاد قول و از این پزشکان که درمان آن می آید در امواج" توضیح کومو.

Chris and Christina Cuomo

چلپ چلوپ اخبار

پس از تشخیص خود کومو پخش شده است او در زمان نخست نشان می دهد از خانه اش نگه داشتن خود را جدا از خانواده اش. اما همسر او به تازگی آزمایش مثبت با COVID-19—دو هفته پس از اعلام او آلوده شد. بچه های خود را امن باقی می ماند و تا کنون هیچ نشانه ای از ویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب