CFOs و CIOs: شش چیز شما نیاز به در نظر قبل از برش آن را صرف

بسیاری از CFOs به دنبال به شدت کاهش هزینه ها به عنوان یک رکود اقتصادی قابل بافندگی در بسیاری از کشورها است. که با قرار دادن فشار بر CIOs به ارائه برخی از بزرگ کاهش در هزینه های حداقل در کوتاه مدت.

در ماه مه tech تحلیلگر IDC گفت که آن را صرف است به احتمال زیاد به کاهش 5 ٪ در این سال با هزینه های سخت افزاری مانند رایانه های شخصی و گوشی های هوشمند در حال سقوط حتی به عنوان برخی از پروژه های ابر ممکن است سرعت بخشیدن به — به خصوص اگر آنها برای کمک به کنترل هزینه ها و تسلیم سرمایه صرف در ارتقاء به فرض مراکز داده و برنامه های کاربردی. هزینه برش متفاوت خواهد بود توسط شرکت; برخی از شرکت ها را کاهش هزینه های سرمایه, در حالی که دیگران خواهد شد یا تاخیر در پروژه های جدید و یا به دنبال کاهش هزینه ها در راه های دیگر.

نگاه کنید به: چگونه برای تبدیل شدن به یک CIO: یک cheat sheet (TechRepublic)

مشکل این است که بسیاری از برش پشت تنها اندازه گیری پتانسیل خود را صرفه جویی در هزینه بدون در نظر گرفتن اثرات گسترده تر که پیشنهاد صرفه جویی در هزینه ممکن است در کسب و کار, هشدار گارتنر. فناوری تحلیلگر شرکت استدلال می کند که یک روش ساده می تواند اثرات منفی — و یا به احتمال زیاد به شکست است.

gartner-spending.png
تصویر: گارتنر

Acording به گارتنر ارشد مدیر تحقیقات کریس weather wa, execs باید به فراتر از اقدامات کوتاه مدت مانند برش هزینه, هزینه انجماد و یا کاهش کارکنان.

“سازمان باید رویکرد مدیریت هزینه به عنوان یک تلاش گسترده است که می باید فوری و دراز مدت اهمیت به عملکرد کسب و کار. مدیریت هزینه مطالبات ترکیبی از روش ها و پیشرفت های که لمس هر قسمت از این سازمان آن است که اگر به راستی در خدمت شرکت” weather wa گفت.

CIOs باید در مناطق شش هنگامی که در تلاش برای ارزیابی هزینه های مختلف-برش گزینه های گارتنر گفت.

سود مالی: بالای لیست است و چگونه محاسبه برش هزینه پروژه را تحت تاثیر خط پایین. که باید شامل پس انداز واقعی و همچنین تاثیر بر معیارهای دیگر مانند سرمایه گذاری جریان نقدی.

کسب و کار تاثیر: به حساب تاثیر برش هزینه های کارکنان و روز به روز عملیات کسب و کار از جمله پتانسیل تاثیر منفی بر بهره وری و یا زنده ماندن از محصول آینده راه اندازی.

قاب زمان: صرفه جویی به ندرت فوری: در نظر گرفتن چه مدت آن را در زمان برای سرمایه گذاری برای تحقق بخشیدن به صرفه جویی در هزینه و بهبود ارزش کسب و کار از هزینه بهینه سازی طرح بدون در نظر گرفتن روش.

چه خطر ؟ هزینه برش تنها موثر باشد اگر تیم قادر به انطباق با واقعیت جدید. که بدان معنی است که قادر به نشان می دهد که چگونه مهم این تغییرات هستند و نشان میدهد که چگونه آنها یک پایه و اساس برای موفقیت در آینده است.

ویژگی های خطر: CIOs باید چگونه ارزیابی هزینه-برش و پروژه ها را می توان یکپارچه در عملیات جاری و معماری سازمانی. این بدان معناست که نگه داشتن یک چشم را برای ویژگی های پروژه های است که می تواند پیامدهای برای ارائه خدمات و یا بهره وری است.

هزینه برش نیست هزینه رایگان. قبل از هر گونه بهینه سازی هزینه پروژه یا طرح آغاز می شود هیئت اجرایی باید با حمایت و موافقت صندوق آن است. CIOs باید در حال حاضر یک کسب و کار مورد نشان میدهد که چگونه این طرح را بهبود فرآیندهای کسب و کار و بهره وری, زمان به بازار و مانند آن, به عنوان مخالف به ادامه وضع موجود. شما باید به درک سطح سرمایه گذاری قبل از هر گونه پس انداز را می توان ساخته شده است.

idc-spending.png
تصویر: IDC

با این حال وجود دارد برخی از اخبار مثبت در (دور) افق; CFOs مصاحبه توسط گارتنر انتظار دارند متوسط را افزایش می دهد و در آن هزینه های سال آینده به عنوان یک نتیجه از فن آوری های جدید سرمایه گذاری برای حمایت از کار از راه دور و ارتباط با مشتریان.

و IDC اشاره می کند که وجود دارد نیز نشانه هایی است که برخی از قطعات آن در بازار ممکن است بیشتر انعطاف پذیر به اقتصادی این تصادف در شرایط نسبی نسبت به قبلی رکود به عنوان تکنولوژی در حال حاضر بیشتر انتگرال به عملیات کسب و کار از همیشه قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>