می توانم پیگیری من محرک بررسی وضعیت? در اینجا این است که چگونه به استفاده از رایگان برنامه IRS - CNET

یک ابزار آنلاین می تواند کمک به شما بگویم زمانی که خود محرک پول در حال آمدن است. جیمز مارتین/CNET برای اکثر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399
money-cash-dollars-price-shopping-black-friday-9910

یک ابزار آنلاین می تواند کمک به شما بگویم زمانی که خود محرک پول در حال آمدن است.

جیمز مارتین/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

شما در حال حاضر می دانیم که IRS است که شما ارسال یک coronavirus محرک چک کنید تا $1,200. شما فقط نمی دانم که. معلوم IRS می تواند کمک کند. آن ابزار آنلاین به نام من پرداخت می تواند به شما نشان می دهد اگر خود را چک کنید و برنامه ریزی شده است و نقطه ای از مشکلات شما ممکن است نیاز به آدرس قبل از IRS می روند پول خود را.

آن را نیز می تواند به شما بگوید که آیا پول خود را وارد خواهد شد به عنوان یک مقاله با بررسی یک کارت اعتباری بدهی و یا در برخی موارد به عنوان یک پرداخت مستقیم به حساب بانکی خود را. در حالی که برخی از کسانی که با استفاده از این پورتال که IRS برای اولین بار آن را باز IRS گفت: ثابت برخی از مشکلات مشترک.

ما توضیح دهید که چگونه به استفاده از سایت, از جمله جزئیات شما باید دست قبل از شما آغاز خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محرک چکدر اینجا چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را ممکن است وارد نیست در همه. به علاوه این آخرین جزئیات در مورد دور دوم محرک چک و چقدر پول شما ممکن است دریافت کنید. ما در به روز رسانی این داستان اغلب.

ادامه مطلب: که در آن به خرید ماسک صورت آنلاین اگر شما نمی خواهید به خود را

چیزهایی که بدانید قبل از اینکه شما شروع با من ابزار پرداخت

  • این ابزار را برای درخواست خود را به شماره امنیت اجتماعی (SSN) یا شماره شناسایی مالیات دهندگان (ITIN) شما تاریخ تولد خود را در خیابان و آدرس پستی خود را و یا کد پستی.
  • IRS ارسال پرداخت در یک برنامه. فکر می کنم از آن به عنوان دسته پرداخت که فرستاده می شود در یک بار و نه به صورت جداگانه. به من پرداخت ابزار می تواند ورزشگاه خود را از تاریخ برنامه ریزی شده.
  • IRS به روز رسانی وضعیت خود را پیگیری اطلاعات یک بار در روز.
  • شما باید یک نامه دریافت خواهید کرد حدود 15 روز پس از IRS مسائل مربوط به پرداخت خود را با اطلاعات در مورد مقدار شما را دریافت کرده و چگونه شما آن را دریافت کرد.

پس از استفاده از IRS ردیاب شما همچنین می توانید ثبت نام یک سرویس رایگان از خود اداره پست که به شما می گوید دقیقا همان زمانی که خود محرک بررسی در ایمیل خواهد رسید.

mail-packages-usps-fedex-amazon-ups-doorstep-mailbox-letters-shipping-coronavirus-stay-at-home-2020-cnet

این است که محرک چک کنید اینجا را رتبهدهی نشده است ؟ چگونه در مورد در حال حاضر ؟ اما آنچه در مورد در حال حاضر ؟

سارا تو/CNET

چگونه برای پیگیری وضعیت و ورود خود محرک بررسی از IRS

اگر شما واجد شرایط برای بررسی IRS اجازه می دهد تا شما مسیر خود را برنامه پرداخت را از طریق آن دریافت پرداخت وب پورتال. برخی از مردم گزارش داده اند که با داشتن مشکل با استفاده از این پورتال و IRS گفت: آن را به طور قابل توجهی بهبود دریافت و پرداخت نرم افزار برای کمک به شما در راه اندازی و مسیر تاریخ را محرک پرداخت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

1. سر به IRS' من صفحه پرداخت و شیر آبی من پرداخت را فشار دهید برای بررسی وضعیت اقتصادی پرداخت.

2. در صفحه بعدی در مورد مجاز استفاده از شیر OK.

3. در حال حاضر در من صفحه پرداخت خود را وارد کنید SSN یا ITIN خود تاریخ تولد خود را در خیابان و آدرس پستی خود را و یا کد پستی. ضربه بزنید و ادامه دهید.

در صفحه بعدی پورتال خود را نشان می دهد وضعیت پرداخت که آیا آن برنامه ریزی شده و یا اگر خدمت نمی تواند در عین حال تعیین وضعیت خود را.

چگونه من می دانم اگر من بررسی است که در این پست ؟

IRS مهلت برای راه اندازی پرداخت مستقیم با دولت گذشت در مارس 13. اگر شما تنظیم نشده تا حساب خود را, شما به احتمال زیاد دریافت چک خود را در پست الکترونیکی.

در حالی که اکثر مردم دریافت مقاله بررسی, وزارت خزانه داری گفت: از 4 میلیون نفر را به یک تاثیر اقتصادی پرداخت و یا EIP پیش پرداخت کارت اعتباری به جای (و همانطور که از هفته اول ماه ژوئن آن گفت: این پرداخت شده است). ما خواسته ایم که خزانه داری آمریکا به روشن شدن که می شود یک بررسی که می شود یک کارت اعتباری است.

چگونه من می دانم که وضعیت من اطلاعات دقیق است و اگر چه من یک پیغام خطا دریافت کنید?

شما ممکن است پیام های گیج کننده هنگامی که با استفاده از وضعیت ابزار -- به طوری که نمایندگان توضیح می دهد که شایع وضعیت پیام ها در یک پرسش و پاسخ. شما ممکن است یک پیام اگر آن را غیر ممکن است برای تعیین واجد شرایط بودن شما برای مثال و یا پرداخت خود را از وضعیت موجود نیست. ما به دنبال آن اما تا کنون ما کشف کرده ایم تعدادی از دلایل که چرا من پرداخت نمی ممکن است قادر به پیگیری پرداخت خود را از وضعیت.

شما لازم نیست به ثبت نام برای دریافت پول محرک

برای دریافت محرک پرداخت شما ممکن است نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی برای سال 2018 یا 2019 اگر شما به طور معمول نیاز به. شما هنوز هم می توانید انجام دهید که در حال حاضر. در اینجا نحوه.

شهروندان ارشد امنیت اجتماعی گیرندگان راه آهن بازنشستگان و سایر ذینفعان که به طور معمول لازم نیست به فایل اظهارنامه مالیاتی نمی خواهد نیاز به فایل یکی برای دریافت پرداخت.

دوباره این سازمان را از طریق ایمیل نامه ای به مالیات دهندگان آخرین آدرس شناخته شده ظرف 15 روز پس از ارسال پرداخت. نامه ای حاوی اطلاعات مربوط به زمان و چگونگی پرداخت ساخته شده و نحوه گزارش به IRS اگر شما نمی دریافت خود را بررسی کنید.

برای اطلاعات بیشتر در محرک چک در اینجا چگونه به بهترین استفاده را محرک چک کنید. و در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس و بیکاری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن