می توانید گله ایمنی کمک به جلوگیری از coronavirus? آنچه ما می دانیم در حال حاضر – CNET


world-map-apple-iphone-11-0304

گله ایمنی رخ می دهد که اکثریت قریب به اتفاق مردم در یک منطقه جغرافیایی سیستم ایمنی هستند به یک بیماری و در نهایت توقف گسترش آن.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

شش ماه به COVID-19 بحران اصطلاح “گله ایمنی” شده است پرتاب در اطراف به عنوان یک راه حل برای این ویروس ویرانگر ravaging کشورها در سراسر جهان از دسامبر 2019.

این اصطلاح را توضیح می دهد وضعیت که در آن درصد بالایی از مردم در یک جامعه (شهر و دولت یا کل کشور) است که سیستم ایمنی بدن به یک بیماری یا از طریق واکسیناسیون و یا اینکه این افراد شده اند در معرض ویروس و سیستم ایمنی بدن ساخته شده اند آنتی بادی برای محافظت از آنها را از آن.

افرادی که مشتری جلب کردن آن را به عنوان بهترین دفاع در برابر SARS-CoV-2ویروس است که باعث COVID-19هستند درست در تفکر خود را — این بهترین راه برای جلوگیری از بیماری های مسری از گردش در سراسر جمعیت به دلیل آن را کند می کند کردن و یا حذف گسترش ویروس از فردی به فرد.

مشکل با گله ایمنی و رمان coronavirus است که جهان جایی نزدیک به نیاز گسترده مقاومت به COVID-19 و هنوز یک راه طولانی از توسعه آن-حتی پس از شش ماه مبارزه با این بیماری همه گیر. کارشناسان تخمین می زنند که از 60 درصد به بیش از 90 درصد از جمعیت باید ایمنی نسبت به بیماری آن را به متوقف كردن.

حتی به عنوان ماه ژوئیه سال 2020 به عنوان موارد باید در صدر 15.3 میلیون نفر در سراسر جهان4 میلیون نفر در آمریکا) گله ایمنی نیست در هر نقطه ، برای مرجع جمعیت ایالات متحده است که حدود 330 میلیون — 90% است که 297 میلیون. یکی از عوامل ایستاده در راه رسیدن به آن 90 درصد است که در مقیاس بزرگ coronavirus تحقیقات نشان داده است که افرادی که بهبود از ویروس نیست حفظ خود آنتی بادی است که می تواند به این معنی نیست که گله ایمنی است که دورتر از هر کسی فکر می کند.

اجازه دهید به بررسی آنچه که گله ایمنی به نظر می رسد آنچه در آن به معنی برای COVID-19 و جهان چگونه می توانید وجود دارد توضیح داده شده توسط دکتر جین شرق مدیر اجرایی انجمن آمریکایی پزشکان و جراحان; دکتر یوسف Vinetz یک ییل پزشکی, متخصص بیماری های عفونی; و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: واکسن آنتی بادی آزمایش درمان: علم…


6:02

چه گله ایمنی ؟

شرق می گوید CNET که گله ایمنی است چه کند و در نهایت متوقف می شود شیوع و همه گیر — این اتفاق می افتد تنها زمانی که بیماری زا زنده اجرا می شود از ابتلا قربانیان به دلیل جداسازی و قرنطینه و یا ایمنی در معرض افراد.”

مشرق — چه کسی می گوید او واقعا ترجیح اصطلاح “جمعیت ایمنی” چرا که “ما نه دام” — یقین اشاره می کند که “اگر نیست آن را برای جمعیت ایمنی … ما همه می میرند مانند مریخ در جنگ دنیاها.” در این فیلم مریخی ها که در سفر به زمین, همه می میرند از زمین-باکتریهای که مریخ’ سیستم ایمنی بدن نمی تواند اداره کند.

Vinetz توضیح می دهد که یک مثال خوب از گله ایمنی سرخک.

“ایده این است که اگر ما گله مصونیت به این معنی است که ما کاهش انتقال بیماری در یک جمعیت” Vinetz می گوید. “بهترین مثال برای فکر کردن در مورد سرخک است. اگر 95% از همه این است که با واکسن سرخک, این بدان معناست که 95 درصد ایمنی بدن به سرخک که بدان معنی است که خطر ابتلا به سرخک كردن از فرد به فرد بسیار کم است.”

ایده Vinetz آمده است به حذف امکان انتقال پایدار.

در حالی که “فعال ایمنی” یا ایمنی یک فرد می سازد در پاسخ به پیمانکاری در واقع یک بیماری موثر است و طولانی مدت کارشناسان التماس مردم به عمد آلوده خود را با SARS-CoV-2 در تلاش برای ایجاد ایمنی.

چگونه واکسن ترویج گله ایمنی

هدف از واکسن شرق می گوید: “به افشای مردم به چیزی است که باعث ایمنی بدون اینکه آنها را بسیار بیمار” توضیح داد که واکسن یا کوچک دوز یک پاتوژن یک مرده میکروارگانیسم یا یکی که مشابه است اما ضعیف تر است.

“شما نیاز به بیش از 70 درصد از محافظ ایمنی در جمعیت برای جلوگیری از مقیاس بزرگ انتشار” Vinetz توضیح می دهد که اغلب نیاز به ایمن سازی به خصوص با توجه به بیماری شده اند که تقریبا ریشه کن در ایالات متحده.

Vinetz دوباره امتیاز به سرخک به عنوان بهترین مثال است. آن را به راحتی قابل پیشگیری با بسیار موثر واکسیناسیون بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان MMR (سرخک ، اریون و سرخجه) شات. اما در سال 2019 را به ما شاهد بیشترین تعداد موارد سرخک از سال 1992 و در اکثر موارد در میان افرادی که نمی توانید در مقابل واکسن سرخک است.

این 1,282 موارد سرخک در سال 2019 هنوز هم محدودتر در مقایسه با برآورد 3 میلیون تا 4 میلیون سالانه موارد قبل از واکسن معرفی شد, اثبات این که واکسن می تواند از بین بردن بیماری در یک منطقه است.

“بیماری نرخ پایین در ایالات متحده آمریکا امروز” CDC توضیح می دهد در وب سایت خود را. “اما اگر ما اجازه دهید خودمان را تبدیل به آسیب پذیر نیست واکسیناسیون یک مورد است که می تواند لمس کردن شیوع برخی از بیماری است که در حال حاضر تحت کنترل است و فقط یک هواپیما سوار به دور است.”

gettyimages-961181800

واکسن موفق شده اند در ایجاد گله ایمنی به چندین بیماری های عفونی.

گتی ایماژ

تنها یک بیماری — variola ویروس بهتر به عنوان شناخته شده آبله — شده است به طور کامل ریشه کن شده است. هیچ موارد به طور طبیعی اتفاق می افتد آبله رخ داده پس از اعلام کنی در سال 1980 و نوزادان دیگر نیاز به این واکسن برای این ویروس به دلیل جهانی برنامه واکسیناسیون چنان موفق بود.

واکسیناسیون توسعه و تصویب نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق از خطر-به-نفع نسبت به شرق می گوید. “بسیار مسری کشنده بیماری هایی مانند آبله خطر-به-نفع نسبت به واکسن بسیار مطلوب” او می گوید. “به صورت خفیف تر بیماری لزوما اينطور نيست.”

واکسن می تواند عوارض جانبی برای برخی از مردم بیش از حد و ایمنی دیگر کم در طول زمان اهمیت واکسیناسیون بستگی به تعدادی از عوامل از جمله شدت و شیوع این بیماری واکسن ایمنی و فردی بیمار عوامل جهت توضیح می دهد. “همه چیز در تجارت است” او به ما یادآوری می کند.

مشرق زمین مردم را فراموش نکنید که واکسن هر چند بسیار مهم برای برخی از بیماری ها هستند که نه تنها راه برای جلوگیری از بیماری: “بیماری ها نیز جلوگیری بهداشت بهداشت کنترل برداری (به عنوان مثال پشه کنترل) و یا درمان از بیمار قبل از بیماری منتقل می شود.”

چرا ما نیاز گله ایمنی

اگر وجود دارد هیچ گله ایمنی مردم ادامه خواهد داد به قرارداد و گسترش بیماری ها و, متاسفانه, مردم ادامه خواهد داد به مرگ ناشی از این بیماری است. CDC تعریف گله ایمنی یا ایمنی جامعه به عنوان “یک وضعیت که در آن یک کافی نسبت جمعیت ایمنی بدن به یک بیماری عفونی (از طریق واکسیناسیون و/یا قبل از بیماری) را به گسترش آن از فردی به فرد بعید است.”

“حتی افراد واکسینه نشده (مانند نوزادان و افراد مبتلا به بیماری های مزمن)” CDC در ادامه در تعریف خود از گله ایمنی “در حال ارائه برخی از حفاظت به دلیل این بیماری کمی فرصت به گسترش در جامعه است.”

SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 یک hauntingly عنوان مثال مربوطه. این ویروس جدید به انسان بنابراین هیچ کس ایمنی به طور طبیعی و یا توسط واکسیناسیون. چرا که هیچ کس ایمنی و ویروس مسری است, آن را به سرعت گسترش می یابد و به راحتی.

چه خواهد شد آن را به کروناویروس گله ایمنی ؟

دو راه وجود دارد برای تولید گله ایمنی در برابر بیماری: توسعه و مدیریت امن و موثر واکسیناسیون و یا صبر کنید برای این بیماری به آن را در اطراف از طریق یک جمعیت.

یک واکسن برای SARS-CoV-2 است که در آثار, اما آن را می تواند و خواهد شد به احتمال زیاد چند ماه به بیش از یک سال و تا زمانی که این واکسن در دسترس می شود ، بدون واکسن پناهگاه در محل و اجتماعی فاصله سفارشات — یا پلاریزه موضوع از ماسک حکم — تنها راه برای کاهش سرعت گسترش در حالی که ما منتظر یک واکسن به توسعه می شود.

Vinetz ارقام که ما هیچ جا در نزدیکی نقطه از گله ایمنی به رمان coronavirus: “اگر ما 330 میلیون نفر در ایالات متحده و 1% آلوده هستند که 3.3 میلیون نفر است و هنوز هم به این معنی است که 99 ٪ از جمعیت ایالات متحده حساس باقی مانده است.”

اگر شما را Vinetz را برآورد که حداقل 70 درصد از جمعیت باید ایمنی بدن به یک بیماری به تولید گله ایمنی, این بدان معناست که حداقل 231 میلیون نفر در ایالات متحده باید قرارداد و از بیماری بهبود می یابند.

تعداد واقعی COVID-19 مورد در ما تا به حال فقط به سختی پیشی 1% از جمعیت به عنوان 22 ژوئیه سال 2020 (شما می توانید پیگیری این موارد در آمریکا CDC وب سایت است که به طور مداوم به روز شده). “نیازی نیست که انیشتین به کشف کردن که ما هیچ جا نزدیک به گله ایمنی” Vinetz میگه کاملا.

اما بیش از حد بسیاری از عوامل مهم باقی می ماند ناشناخته به سادگی اجازه می دهد که ویروس به خود را ادامه داد و بیداد بدون مداخله:

  • دانشمندان نمی دانند که اگر مردم می تواند قرارداد SARS-CoV-2 ویروس بیش از یک بار.
  • هیچ کس نمی داند اگر مثبت coronavirus آزمایش پادتن به معنی شما در حال ایمنی بدن از انقباض و یا گسترش این ویروس (و تحقیقات نشان می دهد که آنتی بادی ها ممکن است بسیار طولانی گذشته).
  • پژوهش در COVID-19 درمان در حال انجام است و هیچ محدود درمان است.
  • بسیاری از مردم در معرض خطر ابتلا به عوارض جدی است که می تواند منجر به مرگ شود. اما حتی جوان با افراد سالم ممکن است دچار عوارض که منجر به مرگ و میر که پرسش در مورد ماهیت این ویروس.
  • این غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از مردم تا به حال virus و نمی گزارش خود را در مورد هر دو به این دلیل که آنها بدون علامت و یا احساس نمی بیمار به اندازه کافی برای دریافت تست شده است.

هنگامی که ما coronavirus گله ایمنی ؟

ما همچنین در حال حاضر دیده می شود که تلاش برای گله ایمنی کار نمی کند در عمل: سوئد یک کشور است که بسیاری از مردم نگاه کرد به عنوان مثال به دلیل نرمی در طول همه گیر گفتن است در کشورهای دیگر به دنبال در قدم به قدم از آنجا که مرگ و میر است “دلسردکننده است.”

آیا ما را ببینید گله ایمنی به SARS-CoV-2 در آینده به شدت به تعدادی از عوامل — به خصوص شرق می گوید: “آیا ما اجازه می دهد مردم را به حرکت در اطراف.”

“اگر ما قفل همه را به سلول انفرادی آنها نمی ایمنی بدن مگر اینکه و تا زمانی که یک واکسن موثر,” او توضیح می دهد. “برای برخی از بیماری ها مانند سرماخوردگی (coronaviruses یک علت) وجود ندارد بسیار گله ایمنی به دلیل این ویروس تغییر و یا واکسن فقط کار نمی کند مانند مالاریا.”

وقتی پرسیده شد که در مورد موضعی گله ایمنی یا گله ایمنی در مناطق خاص با تعداد زیاد coronavirus موارد (مانند نیویورک و کالیفرنیا) Vinetz می گوید: مفهوم واقعا مهم نیست اگر مردم مجاز به پرسه زدن در اطراف.

“ما مانند یک تلفن همراه جامعه” او می گوید: بنابراین اگر stay-at-home سفارشات آرام هستند و یا حذف “اگر مردم شروع به گرفتن در اتوبوس و هواپیما و قطار و بازدید از مناطق دیگر” موضعی گله ایمنی به معنی هیچ چیز نیست.

Vinetz می گوید او انتظار برای دیدن “مستمر نورد امواج [COVID-19] عفونت مگر ما مداخله به نحوی” له این ایده که وجود خواهد داشت یک “موج دوم” از SARS-CoV-2 در پاییز سال 2020 به سادگی دلیل آن به احتمال زیاد نمی خواهد که فوت کردن و یا از بین رفته در آن نقطه است.

از ژوئیه سال 2020 Vinetz را پیش بینی می آیند درست است که coronavirus موارد افزایش می یابد یک بار دیگر پس از مستند محدودیت شروع به کاهش تا پیش از آن در تابستان است.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>