هر کسی می تواند آزمایش برای coronavirus در حال حاضر ؟ در اینجا چه کسی واجد شرایط - CNET

آزمون COVID-19 آسان تر برای پیدا کردن در حال حاضر از آنها در ابتدای شیوع کروناویروس. جیمز مارتین/CNET برای ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 تیر 1399
 coronavirus-testing-hayward-ca-medical-doctors-hospital-6277

آزمون COVID-19 آسان تر برای پیدا کردن در حال حاضر از آنها در ابتدای شیوع کروناویروس.

جیمز مارتین/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

در حالی که آزمایش برای coronavirus هنوز ناهموار در سراسر کشور معیارهای برای افرادی که می توانید تست شده است و سست. و در حال حاضر که کشور در حال بازگشایی فروشگاه ها, رستوران ها و کسب و کار در فاز نگرانی در مورد یک موج دوم از coronavirus قرار می دهد سوال از COVID-19 تست بالا از ذهن -- به خصوص اگر مردم نیست و از نظر قانونی موظف به پیروی اجتماعی فاصله استاندارد و پوشیدن ماسک. تعدادی از coronavirus موارد خونتان در نیمی از ایالات آمریکا. شيوع تست می تواند یک نقش جزئی.

بسیاری از امکانات در حال تبدیل به COVID-19 تست سایتاز درایو-از طریق آزمون مکانها به مراکز پزشکی. گرفتن آزمون, اما, نیست, همیشه به عنوان ساده به عنوان تنها نمایش هر زمان که شما می خواهید. اگر شما انجام این احتمال وجود دارد شما خواهید بود تبدیل دور به دلیل امکانات غرق هستند و یا می خواهید به کاهش در گروه های بزرگ فرز.

این وضعیت به سرعت در حال تغییر به عنوان کیت های آزمایش شده و مستقر شده اند. و تا زمانی که دانشمندان می توانید پیدا کردن یک درمان و یا توسعه یک واکسنتست کمک خواهد کرد که تعیین اینکه آیا فرد باید جدا از دیگران. بینی پاک کن و آنتی بادی آزمون می توانید به ما بگویید که اگر مردم از جمله کسانی که به نظر می رسد بدون علامتاند پناه ویروس. در صورتی که آنها ممکن است گسترش آن را ندانسته. کمک به شناسایی افرادی که در تماس نزدیک با فرد آلوده می تواند کمک به محافظت از گروه های آسیب پذیر در معرض خطر مرگ و میر از COVID-19 بیماری.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد چه کسی می تواند آزمایش coronavirus.

coronavirus-testing-hayward-ca-medical-doctors-hospital-5939

درایو-از طریق آزمایش مکان بپرسید که شما باقی می ماند در ماشین خود را با ویندوز ،

جیمز مارتین/CNET

می توانید فقط هر کسی تست کرده ؟

این بستگی به جایی که شما زندگی می کنند. نیویورک که منجر به ما در این شماره از تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر هنوز معیار است که یک شهروند باید به منظور پاسخگویی به آزمایش می شود. اما در کالیفرنیا 40 مکان در منطقه خلیج ارائه رایگان تست برای تمام ساکنان حتی اگر آنها در حال نشان دادن علائم. آنها هنوز هم نیاز به یک قرار ملاقات ، کنتاکی نیز اجازه دادن به هر کسی که ثبت نام برای دریافت COVID-19 آزمون در هر Kroger محل. و همانطور که از ماه ژوئن هر ایندیانا ساکن می توانید تست شده و بدون نشان دادن علائم.

تنسی نیز آزمون هر کسی که می خواهد برای دریافت تست شده به صورت رایگان آیا آنها باید علائم یا نه. نیوجرسی, دومين, سایت COVID-19 مرگ و میر در حال حاضر اجازه می دهد تا هر کسی یک تست دریافت کنید.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer صدور یک فرمان اجرایی (PDF) که اجازه می دهد تا ساکنان تست شده بدون هیچ هزینه اگر آنها مشغول به کار خارج از خانه خود را برای بیش از 10 روز و در صورتی که هر گونه COVID-19 علائممانند سرفه.

داشتن دسترسی بیشتر به تست کیت کمک خواهد کرد که اجازه می دهد تا شهرها و ایالات متحده برای تست بیشتر مردم است. به عنوان یک نتیجه سایت های با تعداد محدودی از آزمون در دسترس هستند اغلب این سایت متعلق به بالاتر خطر بیماران. برای مثال کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی و یا کسانی که در برگزاری نمایشگاه قوی علائم هستند که همراه با COVID-19 مانند مشکل تنفس درد یا فشار در قفسه سینه و سردرگمی و مایل به آبی لب یا صورت. اخیر بیشتر راهنمایی از CDC می افزاید که چاقی در هر سن و سال و زنان باردار در معرض خطر بالاتری برای افزایش علائم کروناویروس.

ادامه مطلب: در حال coronavirus تست رایگان? بله, اما شما هنوز هم ممکن است یک لایحه

چگونه می توانم یک دکتر برای تست شده ؟

در بسیاری از موارد شما نیاز به یک انتصاب و یک دکتر را به منظور واجد شرایط برای یک coronavirus آزمون.

هر ایالت خود سیاست های مورد آزمایش. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که با شما تماس خود را به دولت در بخش بهداشت و درمان برای دریافت اطلاعات بیشتر. آن را همچنین می توانید اجازه دهید شما می دانید که تست سایت را ببینید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: واکسن آنتی بادی آزمایش درمان: علم...

6:02

هنگامی که شما باید به دنبال توجه پزشکی

سرفه و تب و لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و از دست دادن طعم و مزه و یا بوی علائم کروناویروس, اما CDC می گوید که اگر شما با داشتن مشکل در تنفس است که جدی تر علامت و نشانه ای به دنبال توجه پزشکی. جدی دیگر علائم عبارتند از: درد یا فشار در قفسه سینه و سردرگمی و مایل به آبی لب یا صورت.

شما همچنین باید به دنبال توجه پزشکی اگر شما به عنوان یک خطر بالاتر فرد-سن 65 سال و بالاتر و یا کسی با فشار خون بالا و بیماری های قلبی بیماری های خود ایمنی متوسط به آسم شدید کلیوی یا کبدی, بیماری, دیابت, چاقی شدید و یا باردار هستند.

CDC اولویت های که تست شده برای اولین بار

CDC جدید راهنمایی که از 13 ژوئن برای بیمارانی که باید تست شده برای کروناویروس اولین بار در مناطق که در آن تست محدود است.

اولویت 1:

 • بيماران با علائم.
 • مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.
 • ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات با علائم مانند زندانها و پناهگاه است.
 • افرادی که زندگی می کنند در خانواده بزرگ و یا افرادی که زندگی می کنند با کسی که در معرض خطر.

اولویت 2:

 • زیرساخت های حیاتی کارگران است.
 • افراد 65 ساله و مسن تر.
 • افراد در معرض خطر بالا برای بیماری شدید.
 • زنان باردار.

اولویت 3:

 • افراد با علائم که نمی دیدار با هر یک از شرایط فوق.
 • مرحوم افراد است.

اولویت 4:

 • افراد بدون علائم که نمی دیدار با الزامات فوق است.
coronavirus-hygiene-0633

اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus خود منزوی کردن خود و نظارت بر علائم خود را.

آنجلا Lang/CNET

چه اتفاقی می افتد اگر من همین حالا تست شده و من فکر می کنم من باید coronavirus?

CDC اشاره می کند که اکثر افرادی که به دست آورد COVID-19 خواهد شد که علائم خفیف است و می تواند بهبود می یابند در خانه خود در انزوا و بدون مراقبت های پزشکی و بنابراین لازم نیست که نیاز فوری به آزمایش می شود. شما همچنین می توانید صحبت با دکتر خود در مورد گرفتن یک تست آنتی بادی برای تعیین اگر شما قبلا این ویروس.

اگر شما نمی دیدار با الزامات فوق را بلافاصله آزمایش در اینجا آنچه شما باید انجام دهید اگر شما یا کسی در خانواده شما می شود coronavirus. در حال حاضر نیز زمان خوبی برای هم یک ماسک صورت یا خرید یک آنلاین برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ابزار تکنولوژی بالا برای تشخیص coronavirus

1:23

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن