خرید یک جفت از نور آبی مسدود کردن عینک دریافت یک جفت دیگر رایگان - CNET

عینک, ایالات متحده آمریکا ما شده ایم شنوایی برای سال در حال حاضر که نور آبی جریان از ما کامپیوتر صفحه نمایش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 تیر 1399
blueease
عینک, ایالات متحده آمریکا

ما شده ایم شنوایی برای سال در حال حاضر که نور آبی جریان از ما کامپیوتر صفحه نمایش بزرگ نیست برای ما. پاپ علم نشان می دهد که این امر باعث خستگی و خواب را مختل می سازد چرخهبه همین دلیل است که اپل و گوشی های آندروید در حال حاضر شب حالت های که فیلتر کردن نور آبی -- اگر چه اخیرا تحقیقات ممکن است نشان می دهد شب حالت های صدمه دیده خواب ، اگر دوست دارید این ایده از مسدود کردن نور آبی, یکی دیگر از روش این است که به عینک است که به طور خودکار فیلتر کردن آبی برای شما. عینک ایالات متحده آمریکا است نورد از یک خط از قاب با نور آبی-مسدود کردن لنز و ارائه شده است یک خرید-یک-دریافت-one-free معامله در Bluease فریم اگر شما با چک کردن کد تخفیف BOGOFREE. که به ارزش حدود 100 دلار بسته به فریم شما را انتخاب کنید.

عینک, ایالات متحده آمریکا حدود سه ده سبک از قاب با رنگ آبی-مسدود کردن لنز و شما می توانید آنها را خرید با nonprescription لنز است که بلوک 95 درصد از هدف نور آبی و یا شما می توانید آنها را به لنز با همان آبی-مسدود کردن فن آوری. لنز نیز مقاوم در برابر خراش, یک antiglare درمان و جلوگیری از اشعه ماوراء بنفش نور به عنوان به خوبی.

آن را به ارزش پرسیدن سوال: آیا نور آبی-مسدود کردن لنز در واقع آنچه که آنها ادعا می کنند ؟ پاسخ این است که آن را سخت به برای مطمئن دانند و هیئت منصفه هنوز. CNET سارا Mitroff تلاش برای رسیدن به پایین از اینکه نور آبی-مسدود کردن مادر در واقع کار می کنندو او در بر داشت که با وجود شواهد متناقض در مورد چگونگی قرار گرفتن در معرض نور آبی تاثیر می گذارد و چشم خود را. یک چیزی که ما می توانیم بگویم این است که علم به نظر می رسد نشان می دهد که نور آبی تاثیر می گذارد خود را در ریتم شبانه روزی است که می تواند خواب را تحت تاثیر قرار, اما اندک شواهد نشان می دهد که کامپیوتر و گوشی صفحه نمایش کمک می کند معنی داری برای این مشکل است.

در حالی که ما منتظر تحقیقات بیشتر اگر شما می خواهید به آبی-مسدود کردن, عینکی, چرخش, گرفتن رایگان جفت قاب یک راه مقرون به صرفه را امتحان کنید نور آبی-مسدود کردن که ما به ارمغان می آورد بازگشت به, عینک, ایالات متحده آمریکا.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آیا این 8 چیزهای بهتر به خواب امشب

2:38


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن