خرید 1,700+ بازی های ویدئویی برای $5 و پشتیبانی Black Lives Matter - CNET

Celeste یکی از بیش از 1000 بازی در دسترس برای تنها $5. مت باعث می شود بازی وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول شم

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399
celeste-switch-hero

Celeste یکی از بیش از 1000 بازی در دسترس برای تنها $5.

مت باعث می شود بازی

وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول شما شنیده ام از خارش است.io یک وب سایت استفاده می شود برای میزبان و فروش, indie در, بازی های ویدئویی, اما شما به احتمال زیاد شنیده می شود برخی از کلاسیک بازی های ویدئویی در دسترس بر روی پلت فرم بازی مانند آسمان شب در جنگل و زمینی.

در حال حاضر در تلاش برای جمع آوری پول برای NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و جامعه وثیقه صندوق خارش است.io در حال اجرا است یک بسته نرم افزاری بر خلاف هر که من تا کنون دیده ام. آنها در حال ارائه بیش از 1700 بازی های ویدئویی به ارزش حدود $7.000 حداقل کمک مالی از $5.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سیاه زندگی موضوع: چگونه شما می توانید اقدام امروز

4:11

این بسته نرم افزاری شامل مذکور کلاسیک آسمان شب در جنگل و یک پیاده روی کوتاه -- یکی از بهترین بازی های منتشر شده در سال 2019. مسن کلاسیک مانند سوپر شش گوش و Octodad نیز بخشی از بسته است.

پول مطرح شده در حمایت از سیاه و سفید زندگی مسائل جنبش.

"ما در یک زمان نژادی و بی عدالتی و نابرابری و خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید" می خواند بیانیه ای در خارش است.io سایت. "ما امیدواریم که همه ایستاده در هر راه که آنها می توانند. ما با همکاری سازندگان از همه در سراسر پلت فرم ما به حمایت از سازمان هایی که در حال کار به طور مستقیم با کسانی که تحت تاثیر قرار است."

تا کنون آنها را مطرح کرده ام و تقریبا 7 میلیون دلار بود.

و اگر شما خریداری کرده اید ابزار و داشتن مشکلات تصور چگونه به را انتخاب کنید که بازی به بازی در اینجا است که واقعا یک ابزار مفید برای کمک به شما در شکل که.

از آن لذت ببرید!

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatters.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن