کسب و کار شروع به تجدید نظر خود را با تکنولوژی اولویت برای یک COVID-19 جهان

هنگامی که راه رفتن در امتداد خالی خیابان های شهر در طول قفل کردن یک دید مشترک بود "بسته شده برای نوسازی" نش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 مرداد 1399

هنگامی که راه رفتن در امتداد خالی خیابان های شهر در طول قفل کردن یک دید مشترک بود "بسته شده برای نوسازی" نشانه نشستن در مقابل رستوران ها و مغازه ها. از re-نقاشی دیوار به جای چندین دهه مبلمان بسیاری از سالن های تصمیم گرفتیم تا بهترین وضعیت در نهایت انجام بسیار مورد نیاز آثار آنها تا به حال شده است به راحتی نادیده گرفتن برای سال.

در گزارش جدید شرکت تحقیقاتی Forrester هشدار می دهد که هر شرکت باید یک رویکرد مشابه و تعمیرات اساسی فرآیندهای خود را و آماده شدن برای ده سال آینده است.

انتقال دیجیتال

با توجه به تحلیلگر Forrester لورا Koetzle که همکاری این گزارش بسیاری از شرکت ها بودند که موفق به نگه داشتن کسب و کار خود را شناور برای چند ماه پس از یک دیوانه عجله به سوئیچ از راه دور به کار در هفته اولیه بحران است. اما در حال حاضر زمان برای سرازیری.

"ما می توانید ببینید که برخی از شرکت ها که باید همه چیز را به یک مکان ثابت و در حال اتخاذ یک "صبر کنید و ببینید نگرش" او گفته ZDNet. "و سپس یک دسته از کسب و کارهای در حال جعل پیش رو مشخص نیست به اتلاف فرصت است."

"آنها در حال فکر کردن:" نگاه ما به امور مالی وحشتناک است که در انتظار ما بود درخشان در سه ماهه بعدی, بنابراین ما نیز ممکن است برخی از صرف زمان و پول انجام چیزی که ما واقعا نیاز به انجام است.' ما استدلال می کنند که این راه بهتر است," او اضافه شده است.

و آنچه آنها نیاز به انجام با توجه به تحلیلگر Forrester است نگه دارید به درس های آموخته شده از COVID-19: 2020s به دنبال دارد با عدم قطعیت رسیده و برنده شدن در کسب و کار خواهد بود که می تواند انطباق با هر نوع اضطراری غیر منتظره.

Forrester پژوهش فرض بر این است که جهان خواهد بود زندگی با COVID-19 برای دهه آینده; اما زمان همه گیر نیست و تنها بالقوه بحران بلندی. دیگر شیوع بیماری باید انتظار داشت و همچنین تغییرات آب و هوایی مربوط به بلایای طبیعی و حتی جغرافیای سیاسی غیر قابل پیش بینی.

در این زمینه Koetzle استدلال شرکت ها باید کاملا دوباره طراحی اولویت های خود را. که در آن کسب و کار استفاده می شود همه چیز در مورد بهره وری اصل هدایت برای ده سال آینده خواهد بود چابکی.

"آنچه شما می خواهید شل در سیستم" گفت: Koetzl. "عرضه زنجیره های ما طراحی شده در دهه گذشته ساخته شده بود و کارآمد. اما در یک محیط که در آن همه چیز در حال تغییر به سرعت شما نیاز به قادر به تغییر بدون این که شدیدا و این ممکن است به معنای اینکه کمتر بهینه شده برای برخی از زمان."

خبر خوب این است که چند ماه پیش اکثر شرکت ها مجبور شدند برای معرفی به دنبال شیوه های به هر حال به آنها منتقل کل حقوقی واجد شرایط از کار در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. در حال حاضر این سازمان در مواجهه با دو گزینه: بازگشت به خود راه قبلی که قفل فراز بالابر و یا گزاف گویی کردن تغییرات رسوب گیر برای مقابله با این تهدید آمیز تر وظیفه نوسازی کامل است.

به ارائه یک مثال از رفتار خوب Koetzl اشاره به پیشرو تولید آبجو, آبجو. به عنوان به زودی به عنوان شرکت دانمارکی رهبران آغاز شده و پیش بینی یک قفل کردن کامل در حالت بحران فعال شد و پنج جوخه ایجاد شد به درایو کسب و کار از طریق همه گیر – اما همچنین به شروع به فکر کردن از یک روز در مورد آنچه خواهد آمد پس از COVID-19.

اولین تیم ملی اختصاص داده شده بود به مطمئن شوید که از راه دور کار باقی مانده و عملیاتی در همه زمان ها اما همه این چهار خواسته شد در نگاه به آینده است. یک گروه مطالعه بهترین راه برای استفاده از کندتر اعمال شده توسط pandemic برای بهبود کسب و کار به طور کلی; یکی دیگر وظیفه بود با شناسایی فن آوری های اجرا شده در طول قفل پایین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد حتی یک بار بحران گذشت همچون امضای دیجیتال و یا پروژه مدیریت پرتفوی.

یک چهارم تیم ملی که به نگاه در فرآیندهای برای پیدا کردن چگونه عملیات می تواند تغذیه در آموخته های از COVID-19 برای تبدیل شدن به سریع تر و چالاک تر. در نهایت یک تیم مورد تجزیه و تحلیل عرضه و مدیریت برای ارزیابی اگر زنجیره عرضه شد انعطاف پذیر و امن به اندازه کافی و به تدبیر راه به آن را بیشتر بحران-اثبات در آینده است.

در آخرین گزارش Koetzl و تیم او توصیه ها در بخش های مختلف تصمیم گیری است که رهبران کسب و کار می تواند به ماندن بگیرید پیش از بازی. Re-platforming و سیستم های قدیمی و جایگزین کردن آنها را با مدرن مبتنی بر ابر آنهایی هستند که بیشتر انعطاف پذیر است که باید; و به همین ترتیب خواهد بود اعمال نفوذ فن آوری به انجام پیشرفته مدیریت ریسک و شخص ثالث ارزیابی خطر.

"تعداد زیادی از شرکت های مورد استفاده قرار گیرد جلال صفحات گسترده برای انجام تمام برنامه ریزی و امیدوارم این قصد ندارم به آن را قطع نمی, گفت:" Koetzl. "شرکت هایی که خود را انعطاف پذیر تر برای پاسخ به هر بعدی سیستمیک شوک خواهد شد به مراتب بهتر است."

شرکت باید کاهش وابستگی شدید offshoring و برون سپاری به مناطق آسیب پذیر از این رو در حالی که استقبال اتوماسیون و هوش مصنوعی برای پاک کردن ناکارآمدی بر اساس این گزارش.

اما یکی از هوشمندانه ترین تصمیمات است که کسب و کار می توانید در حال حاضر خود را برای بهبود سازگاری است که به شدت به حمایت و تشویق خود را از راه دور نیروی کار است. از آن آسان است برای دیدن در واقع به همین دلیل شرکت هایی که معرفی دائم "کار از هر نقطه" اخلاق کرایه خواهد شد بهتر از دیگران دفعه جهانی شوک می آید در اطراف و جابجا دفتر یک بار دیگر.

کسب و کار در بیشتر قسمت ها به نظر می رسد به آگاهی از نیاز برای پیاده سازی تغییر در مقیاس. فورستر پیش بینی می کند که شرکت های ریخته خواهد شد بیش از یک چهارم از شهرستان خود را از مرکز فضاهای اداری در چند سال آینده.

و یکی دیگر از گزارش اخیر توسط این شرکت Riverbed نشان داد که 72 درصد از رهبران کسب و کار تا به حال قصد دارد به سرمایه گذاری های اضافی در طول سال آینده به مطمئن شوید که آنها می تواند حمایت از یک مولد نیروی کار از راه دور.

هنوز انتقال دیجیتال است که کارشناسان مانند Forrester تحلیلگران تعهد برای یک سفر آسان است و هنوز هم احتمال دارد که برخی از شرکت های را انتخاب کنید یک مسیر متفاوت است. این امر به ویژه در صورتی که اگر تصمیم گیران احساس می کنم فشار زیادی به تغییر.

"اگر شما در یک بخش که نیست به خصوص محروم توسط این بیماری همه گیر وجود دارد رفتن به برخی از وسوسه را به منافع کوتاه مدت و راه رفتن به دور" می گوید Koetzl.

تحلیلگر یاد یک مشتری کار در علوم زندگی درست که تیم بوده است "دیوانه وار مشغول" در طول ماه گذشته انجام تحقیقات و پوسته پوسته شدن تا تولید. کسب و کار و به خوبی اجرا شد اما در برابر تمام انتظارات این شرکت به Koetzl تیم را از نگرانی که ممکن است سقوط بازیکنان دیگر.

تحلیلگر توضیح داد که این شرکت احساس وجود یک خطر خوشنودی; که حتی اگر آنها سریع و سالم در حال حاضر آنها ممکن است با تمرکز بر حق چالش است.

"آنها نگران بودند چرا که این نمی خواهد آخرین سیستمیک شوک" گفت: Koatzl. "یکی ممکن است می آیند و شما نمی ممکن است ممتاز این یکی به دلیل این بخش شما هستیم. بنابراین شما به خوبی انجام خواهد داد به تمرکز در انجام کار سخت در حال حاضر بنابراین شما آماده برای دفعه بعد."

این تصمیم گیری ها نیاز به رهبری قوی و بحران اخیر به طور جدی سریع ردیابی برخی از فرآیندهای که قبلا گرفته شده در ماه یا سال. چند ماه پیش میلیون ها نفر از کارکنان به خانه فرستاده شدند به کار از راه دور تقریبا یک شبه; در آن نور وجود ندارد بسیار در پروژه های نوآوری است که می تواند ترساندن رهبران کسب و کار خاموش کنه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن