فرسودگی بهشت Remastered بر روی نینتندو سوئیچ: Takedowns بر روی بروید - Roadshow

نشانه Guns N' Roses. ستارگان سرگرمی/EA این بیش از یک دهه از آنجایی که من برای اولین بار فرود به بهشت شهر برای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399

نشانه Guns N' Roses.

ستارگان سرگرمی/EA

این بیش از یک دهه از آنجایی که من برای اولین بار فرود به بهشت شهر برای برخی از خوب قدیمی از مد افتاده بازی مسابقه ای قتل عام اما مانند هدیه ای است که نگه می دارد در دادن Burnout Paradise همچنان به کشش پاهای خود را مدت ها پس از آن در سال 2008 اولین. این بار توسعه دهنده ستارگان سرگرمی حوصلگی زمان مسابقه بر روی نینتندو سوئیچ به عنوان بخشی از جریان فرسودگی بهشت Remastered راه اندازی مجدد.

خوشبختانه دوست داشتنی بازی های آنلاین مسابقه جذابیت و کاملا اعتیاد آور گیم پلی بازی Burnout Paradise دودی باقی می ماند بر روی صفحه نمایش و سوئیچ ممکن است ارائه بهترین راه برای تجربه این همه -- به خصوص برای کسانی که لذت بردن از 12 سال پیش.

برای کسانی که بازی کرده اند این بازی در هر دو شکل اصلی خود را و یا آن remastered فرمت برای Xbox One, PS4 و PC هیچ چیز تغییر. و مانند اصلی remastered نسخه از 2018 بازی شامل هر بسته از محتوای قابل دانلود از شروع, که باعث می شود آن را بسیار گسترده بازی از شروع. بزرگ گشت و گذار جزیره پلیس و سارق مسلح موتور سیکلت و بیشتر از همه همراه با یک خرید.

اگر شما یک مبتدی هستید فرسودگی بهشت Remastered کاملا نزدیک و اجازه می دهد تا پارسه را یک "ماجراجویی خود را انتخاب کنید" راه. همه نوع رویداد که شامل مسابقات مشخص شده مرد سوزش مسیرهای شیرین کاری اجرا می شود و حذف گرا خشم جاده شروع با این بازیکن در حال چرخش لاستیک های خود را در یکی از صدها stoplights پراکنده در سراسر شهر بهشت. Showtime قوانین جاده هنوز هم نمی تواند نسبت به گذشته Crashbreaker حالت اما آن باقی مانده است و همچنین با گرفتن همزمان دکمه های L و R دکمه. از جهان باز, بازیکنان, وارد هر یک از این حوادث درست در نقطه ای. این seamlessness بسیار مسحور در سال 2008 باقی می ماند و قدردانی در سال 2020 است.

اما نینتندو سوئیچ واقعا می شود تا جذابیت عامل. البته آن را به خوبی به تماشای من شکارچی سواره نظام را به پایین یک ناکامورا Ikusa GT با سرعت بالا در تلویزیون من اما قادر بودن به حلقه بر روی نیمکت و باید این عمل را در کف دست من تقریبا فقط به عنوان لذت بخش, اگر نه بیشتر. سوئیچ توانایی بسته همه چیز یک بازی را ارائه کرده است به آن portable, فاکتور شکل است که واقعا بر روی صفحه نمایش و پسر آیا مایل فرسودگی بهشت Remastered برای تعویض شد چیزی که در طول دوره های گذشته مسافرت هوایی.

این بازی مطمئنا نیست به عنوان زیبا به عنوان آن PC, PS4 و Xbox One همتایان اما 12 سال در, که واقعا نقطه. آزادی برای مسابقه از سراسر بهشت شهرستان به کریستال اجلاس رصدخانه در make-believe, شهر شمال غربی کوه از پاسیو است نقطه. جستجو برای شیرین کاری جهش تابلوهای تبلیغاتی و شکار کردن AI روروک مخصوص بچه ها خود را به ارسال خودرو به بنجل از آسایش در اتاق خواب است ،

فرسودگی بهشت و آن remastered نسخه های همیشه خوب -- نینتندو سوئیچ فقط آن را بهتر می کند.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 3 بهترین چرخ و پدال تنظیم برای iRacing

12:22tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن