روشن ستاره دنباله دار Neowise آینده به یک آسمان شب در نزدیکی شما: چگونه به آن را گرفتن - CNET

ستاره دنباله دار Neowise به عنوان دیده می شود از جمهوری چک در صبح روز 6 جولای. Jan Tláskal/Spaceweather.com س

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 تیر 1399
jan-tlaskal-komnlc-1594049639

ستاره دنباله دار Neowise به عنوان دیده می شود از جمهوری چک در صبح روز 6 جولای.

Jan Tláskal/Spaceweather.com

ستاره دنباله دار Neowise ممکن است به اثبات می شود بیشترین نور iceball در دهه. پس از دو دیگر امیدوار کننده ستاره های دنباله دار -- قو و اطلس -- fizzled و پژمرده دور ستاره دنباله دار C/2020 F3 (با نام مستعار Neowise) است که در حال حاضر خیره کننده skywatchers و بهترین ممکن است هنوز در راه اند.

ستاره دنباله دار جان سالم به در نزدیک ترین قلم مو با خورشید در جولای 3 است و در حال حاضر رهبری نسبت به آن نزدیکترین عبور زمین در جولای 23.

بیش از چند هفته گذشته تعدادی از تازه astrophotographers به اشتراک گذاشته اند تصاویر خیره کننده از ستاره دنباله دار گرفته شده به عنوان آن را به نظر می رسد درست در بالای افق در predawn آسمان.

فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی نیز کشف ستاره دنباله داربا کمک حق بیمه خود را دیدگاه و ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر دستگیر مشخصات Neowiseنمایش آن دارای چندین دم.

بهترین زمان برای مشاهده دنبالهدار از سطح زمین است که در حال حاضر در حال تغییر از ساعات اولیه صبح به شب.

با توجه به NASA solar system سفیر ادی Irizarry آن را شروع می شود قابل مشاهده در شب در اطراف جولای 15-16. باید آن را کمی آسان تر برای دیدن در نیمه دوم ماه ژوئیه هنگامی که آن را در آسمان بالاتر.

در حال حاضر توصیه های به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از کسانی که با موفقیت کشف ستاره دنباله دار است به تعیین محل آن را در آسمان با استفاده از دوربین دوچشمی یا تلسکوپ. هنگامی که شما آن را پیدا کرده ام و آن علامت تجاری تقسیم دم شما باید قادر به ردیابی آن را با چشم غیر مسلح.

جولای 5 - من پنجشنبه صبح به مشاهده ستاره دنباله دار NEOWISE. وقتی که من من برگزار 7x40 دوربین دوچشمی به چشم من به جستجو برای...

ارسال شده توسط Fred Espenak در پنج شنبه, 5 جولای سال 2020

ستاره دنباله دار نزدیک ترین عبور زمین خواهد شد در جولای 23, که ممکن است برای به خصوص هیجان انگیز مشاهده فرصت اگر ستاره دنباله دار را روشنایی همچنان به نگه داشتن آن و یا حتی تشدید می کند. آن را نیز افزایش کمی بالاتر در آسمان در تاریخ 24 و 25 در مورد شما از دست واقعی پرواز تاریخ. ستاره های دنباله دار به شدت بی ثبات چیزهایی که همیشه می تواند شکستن و سوختن در هر لحظه طوری که انگشتان عبور.

این امکان وجود دارد برای خوش بینانه ترین از ما که Neowise ممکن است روشن به طور چشمگیری برای تبدیل شدن به یک به اصطلاح "بزرگ ستاره دنباله دار" است که به راحتی قابل مشاهده و دیدنی برای دیدن با چشم غیر مسلح. در حالی که هیچ تعریف دقیق از آنچه که یک ستاره دنباله دار است که آن را به طور کلی مورد توافق است که ما را دیده اند یکی پس از Hale-Bopp در سال 1997.

پس از آن به نظر می رسد در آسمان شب در اواسط ماه ستاره دنباله دار قابل مشاهده خواهد بود به سمت شمال غرب و غرب لبه های آسمان.

در اینجا که در آن شما می توانید نقطه ستاره دنباله دار بیش از چند هفته آینده. منابع آنلاین مانند TheSkyLive نیز ارائه شبیه آسمان شب نقشه خود را برای کمک به ستاره دنباله دار تلاش و تحقیق.

این نمودار از آسمان و تلسکوپ نشان می دهد که به کجا نگاه برای ستاره دنباله دار Neowise در آسمان شب این هفته.

آسمان و تلسکوپ

اگر شما نمی گرفتن ستاره دنباله دار قبل از آن به ناچار دور محو در ماه اوت و یا هر چه زودتر شما باید صبر کنید مدتی برای آن سفر بعدی از طریق درونی منظومه شمسی در حال حاضر تخمین زده می شود اتفاق می افتد در سال 8786.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن