برزیل بازسازی وزارت ارتباطات

برزیل و وزارت ارتباطات شده است دوباره و جدید وزیر گرفته منجر به برنامه های مانند این کشور در آینده 5G حراج.پسر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399

برزیل و وزارت ارتباطات شده است دوباره و جدید وزیر گرفته منجر به برنامه های مانند این کشور در آینده 5G حراج.

پسر در قانون شناخته شده برزیلی, مجری تلویزیون, فابیو Faria شد نام جدید وزیر ارتباطات روز گذشته (17). Faria خواهد بود و پاسخگو ملی ارتباطات و سیاست و همچنین صدا و سیمای ملی و سیاست ارتباطات فعالیت مربوط به دولت فدرال است که به شدت متکی به کانال های رسانه های اجتماعی مانند.

در اولین وزرا سخنرانی Faria اشاره کرد که رقمی شد کلید رو به Covid-19 وقوع با استناد به افزایش تجارت الکترونیکی برای نشان دادن نقاط. وی 5G به عنوان کلید را قادر می سازد با کیفیت پهنای باند و تاکید کرد که فناوری خواهد تاثیر قابل توجهی بر اقتصاد برزیل. حراج برای 5G طیف در برزیل می تواند بزرگترین در جهان است و با توجه به دولت باقی مانده است اتفاق می افتد در سال 2020 است.

وزیر جدید نیز تقویت ماموریت خود را از دموکراتیزه کردن دسترسی به اینترنت. تحقیقات اخیر نشان می دهد که 71 درصد از خانواده ها در حال حاضر به اینترنت دسترسی دارند اما بیش از 20 میلیون خانوار دیجیتالی حذف شدند.

"این است که اولویت را به دیجیتال گنجاندن روند پیشرفت در سرعت سریع تر به عنوان وجود دارد این است که هنوز هم بخش بزرگی از [برزیل] جمعیت بدون دسترسی به اینترنت" Faria گفت.

ارتباطات شده بود بخشی از وزارت علوم فناوری و نوآوری (biotecnologia si در پرتغالی مخفف) پس از سال 2016 زمانی که پس از آن رئیس جمهور میشل Temer ادغام وزارتخانه ها به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش تعداد ادارات دولتی و همچنین هزینه های عمومی.

مارکوس پنتس فضانورد و خلبان نیروی هوایی است که منجر وزارت آنجا شروع Jair Bolsonaro دولت از دست رفته برخی از نفوذ به عنوان بخشی از تغییرات اخیر با وجود ظاهر حمایتی گفتمان:

"ارتباطات ضروری است. آن است که یک منطقه ای است که نیاز به یک قوی وزارت. برزیل برنده با آن ", پنتس گفت: در مورد وزرا تغییرات. "سنگر و استحکامات در حال انجام این بنیاد ساخته شده است در حال حاضر ما نیاز به ساخت دیوار," او اضافه شده است.

پنتس پس از آن ساخته شده باشد نظرات در مورد "چالش های مهم" رو به وزارت او در ماه های پیش رو به خصوص در رابطه با Covid-19 شیوع و همچنین به عنوان دستاوردهای خود را برجسته ارتباطات مانند تحویل بیش از 12 ، 000 نقاط دسترسی اینترنتی از طریق برزیل اولین ماهواره.

رفتن به جلو biotecnologia si این اسناد شامل نظارت ملی سیاست های علمی و فناوری تحقیقات و برای تشویق نوآوری و همچنین به عنوان برنامه ریزی و هماهنگی و نظارت و کنترل علم و فناوری و نوآوری در فعالیت های سیاست در اطراف آن و توسعه اتوماسیون در علاوه بر این به ایمنی زیستی فضایی و هسته ای و سیاست.

پهنای باند تمرکز

برزیل انجمن اینترنت و ارائه دهندگان خدمات مخابراتی (ABRINT) استقبال تفریح وزارت ارتباطات و شکستن از وزارت علوم فناوری و نوآوری. با توجه به بدنه صنعت را تغییر دهد "و حتی بیشتر تمرکز بر گسترش پهن باند در کشور است."

ABRINT انتظار وزرا تقسیم خواهد شد اجازه می دهد دولت به اختصاص زمان و تلاش بیشتر به بخش ارتباطات از راه دور به خصوص وقتی که می آید به غذا برای خواسته های منطقه ای ارائه دهندگان اینترنت.

"با وجود تلاش ها و صلاحیت های فنی مناطق [علم و فن آوری وزارت] تقسیم می شود توجه خود را در سراسر طیف بسیار گسترده ای از خواسته ها و اولویت ها از بخش های مختلف" گفت: آندره فیلیپه Rodrigues رئیس هیئت مدیره در ABRINT.

با توجه به ABRINT منطقه ای ارائه دهندگان امروز حساب 33 درصد از پهنای باند ثابت در بازار برزیل است. این 17,000 شرکت در آن بخش گروه خدمت به مناطق دور افتاده و مسئول دیجیتال شمول و گسترش فیبر نوری شبکه در مناطق حومه با بیش از 60% از فیبر اتصالات تحویل داده شده توسط این بازیکن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب