جعبه می افزاید: طبقه بندی خودکار به محتوا امنیت محصول جعبه سپر

جعبه در روز سه شنبه آغاز شده نورد از, جدید, خودکار, طبقه بندی ویژگی های جعبه سپر, آن,, محبوب, محتوای, محصولات امنیتی است. از ویژگی های جدید با استفاده از یادگیری ماشین به طور خودکار اسکن فایل ها به عنوان آنها در حال آپلود یا ویرایش شده در جعبه و اعمال طبقه بندی و برچسب.

جعبه تاکید کرد که این ویژگی باید بهتر کمک به سازمانها در دیدار با رعایت نیاز حتی به عنوان کار کارمندان از راه دور از طریق COVID-19 بیماری همه گیر.

“کار از راه دور دارای شتاب ابر تصویب به عنوان کسب و کار به دنبال فعال کردن یک توزیع نیروی کار و خدمت به مشتریان خود را به صورت دیجیتالی” جعبه CISO لاکشمی Hanspal در بیانیه ای گفت. “این نیاز به طور کامل از رویکرد جدید به امنیت و حفظ حریم خصوصی. همانطور که بیشتر کار انجام شده است در خارج از دفتر مرز در هر دو موفق و دستگاه های شخصی بسیار مهم است به یک منبع حقیقت برای همه اطلاعات خود را به منظور دیدار با جدید نظارتی و رعایت استانداردهای بدون کند کردن کسب و کار.”

جعبه سپر معرفی شده در سال گذشته به جعبه کاربران بومی-یکپارچه تهدید تشخیص و کنترل های امنیتی برای محافظت از محتوای آنها. در طول این شرکت Q1 کنفرانس در ماه مه جعبه گفت که جعبه سپر سریعترین رشد add-on محصول در این شرکت از تاریخ ، ابر مدیریت محتوا شرکت است که با استفاده از محصولات افزودنی مانند جعبه Shield برای گسترش کسب و کار خود را با مشتریان موجود و زمین بزرگتر قرارداد. در سه ماهه اول نزدیک به 80 درصد از جعبه $100,000 به علاوه معاملات شامل حداقل یک add-on محصول.

با طبقه بندی جدید از ویژگی های و محتوا به طور خودکار طبقه بندی شده بر اساس admin-تعریف سیاست. این ویژگی می تواند به شناسایی فرم های مختلف از اطلاعات شناسایی شخصی (PII) در داخل فایل های مانند شماره امنیت اجتماعی مجوز رانندگی بین المللی بانک شماره حساب (IBAN) و کدهای طبقه بندی بین المللی بیماری ها (ICD-9/ICD-10) کدهای. همچنین می تواند به طور خودکار شناسایی سفارشی کلمات یا عبارات. این پشتیبانی از رایج ترین بدون ساختار انواع فایل در جعبه از جمله اسناد و صفحات گسترده و فایلهای Pdf.

علاوه بر استفاده از خودکار طبقه بندی جعبه سپر مشتریان می توانند طبقه بندی فایل ها از طریق API از طریق جعبه امنیتی شرکای مانند IBM, Palo Alto Networks, Broadcom, McAfee, Netskope و مایکروسافت.

قبل و مطالب مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>