فشار خون و Samsung Galaxy تماشای فعال 2: نظارت منظم کلیدی برای تشخیص

من اولیه استفاده از wearables است برای ردیابی خواب من استرس و در حال اجرا است. در حالی که ECG عملکرد اپل وا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399

من اولیه استفاده از wearables است برای ردیابی خواب من استرس و در حال اجرا است. در حالی که ECG عملکرد اپل واچ شده است حیاتی برای برخی از مردمی سعی کردم ECG چندین بار و به حال عادی خوانش پس از آن بود که ارزش محدود به من. این قابلیت نیز به کهکشان تماشای کاربران گاهی اوقات این سال است.

یک کلید سلامت اندازه گیری است که منافع من است فشار خون نظارت, بنابراین من پیش بینی انتشار این قابلیت برای سامسونگ کهکشان دیده بان فعال 2. ماه گذشته مردمی در XDA توسعه دهندگان ارسال شده مقاله جزئیات این مراحل را برای فعال کردن این فعال خود را 2 در حال حاضر.

همچنین: Samsung Galaxy تماشای فعال 2 LTE نقد و بررسی: بهترین ساعت هوشمند را برای کاربران اندروید شاید برای کاربران آیفون بیش از حد

چند روز پیش سامسونگ رسما نورد BP نظارت و پشتیبانی در کره جنوبی پس از آن از طریق تصویب قانونی. این قابلیت این است که برنامه ریزی شده برای انتشار در ما اما نیاز به تایید FDA قبل از انتشار. شایعات نشان میدهد که این کهکشان دیده بان 3 مارس راه اندازی با فشار خون نظارت, ویژگی بنابراین ما ممکن است ببینید official US release در چند ماه آینده.

samsung-health-monitor-app-blood-pressure-3-1.jpg

تصویر: سامسونگ

من همه را به حضور در هر دو آکادمی نیروی هوایی یا US Coast Guard آکادمی زمانی که وزارت دفاع پزشک تعیین می شود من تا به حال یک قلب سوفل بنابراین رویاهای من نقش برآب شد در حالی که برای. پس از آن دوره از زمان من فشار خون همواره بالا در حالی که در مطب دکتر و آن را تشخیص داده شده است که من باید کت سفید سندرم است. این نتایج در من نشان دادن فشار خون بالا فقط در مورد هر بار که به دکتر مراجعه کرده اما پس از گرفتن فشار خون در خانه نشان داده است که در انتهای فوقانی محدوده نرمال است.

توانایی کهکشان دیده بان فعال 2 من پس از خریداری یک گلف مدل نسخه پس از نسخه LTE تا به حال مسائل جدی با T-موبایل به اندازه من فشار خون در هر زمان در طول روز کلیدی برای کمک به من چک کنید و ببینید اگر من ممکن است فشار خون بالا یا نه. متاسفانه پس از چند هفته از تست روشن است من نیاز به مراجعه به پزشک برای ارزیابی بیشتر.

همچنین: چگونه اپل دیده بان زندگی من را نجات داد

به استفاده از فشار خون قابلیت های شما نیاز به نصب به روز رسانی به تماشای فعال 2 و نصب جداگانه سامسونگ سلامت نظارت بر برنامه های در یک تلفن آندروید. فشار خون یکپارچه نیست به سامسونگ سلامت.

نیز وجود دارد یک مطالعه فرآیند کالیبراسیون با گواهی کاف فشار خون که در آن شما باید خود را سازمان دیده بان فعال 2 قرار گرفته و اندازه گیری به عنوان کاف قطاری فشار خون خود را. پس از این فرآیند کالیبراسیون, سپس شما می توانید با استفاده از خود کهکشان دیده بان فعال 2 برای اندازه گیری فشار خون خود را در طول روز. هر 28 روز به شما خواهد شد وادار به recalibrate تماشای فعال 2 خود را با کاف فشار خون.

قبل از انتشار این قابلیت من تندرست بین های مختلف wearables. داده فعلی من دولت به جای فشار خون بالا خوانش کهکشان دیده بان فعال 2 به دست آورده است محل آن در مچ دست است. آن را هیجان انگیز را در ادامه مطلب ببینید پیشرفته سلامت ردیابی داده ها از آمدن به wearables اما به یاد داشته باشید این دستگاه نیست دستگاه های پزشکی و داده ها تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک شاخص برای ارزیابی بیشتر توسط یک حرفه ای پزشکی.

ZDNet توصیه می کندtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de