بیانسه فقط یک اطلاعیه و ما در شوک هستیم!

Beyoncé حفر عمیق به او جیب برای COVID-19 امداد! خواننده فقط اعلام کرد که 6 میلیون دلار برای علت و مردم در سراس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 اردیبهشت 1399

Beyoncé حفر عمیق به او جیب برای COVID-19 امداد!

خواننده فقط اعلام کرد که 6 میلیون دلار برای علت و مردم در سراسر جهان در حال کف سنگین او تعهد است.

و آن را بهتر می شود--این BeyGOOD بنیاد تلاش خواهد شد تمرکز بر روی گروه هایی که سلامت روان و خدمات پزشکی به کارگران ضروری. بنابراین مهم است!

ادامه مطلب: پرنس ویلیام و کیت میدلتون فقط یک اطلاعیه و مردم در حال ناجور!

این خواننده با همکاری توییتر بنیانگذار جک دورسی شروع کوچک صندوق برای ارائه کمک برای سازمان های مختلف به خصوص آنهایی که حمایت آمریکایی آفریقایی جوامع است.

"ما در شهرهای بزرگ آفریقایی-آمریکایی شامل یک تناسب تعداد کارگران در این ضروری مشاغل و آنها نیاز به پشتیبانی سلامت روانی و شخصی مراقبت های سلامتی از جمله تست پزشکی و خدمات, تامین مواد غذایی و مواد غذایی تحویل هر دو در طول و پس از بحران" به BeyGOOD بنیاد در بیانیه ای گفت.

علاوه بر این BeyGOOD تشکیل شده ملی و با همکاری UCLA در COVID-19 بسته که "شامل منابع و ابزارهای طراحی شده برای بلند کردن خلق و خو و کاهش افسردگی و اضطراب" در هنگام شیوع بیماری.

ادامه مطلب: Chris Cuomo فقط نشان داد این دلخراش به روز رسانی در مورد وضعیت سلامت--خیلی غمگین!

BeyGOOD نیز همکاری با اتحاد ملی در بیماری های روانی به ارائه پشتیبانی محلی در شهرستانها هستند که نزدیک و عزیز به: Houston, New York, New Orleans, و دیترویت.

پشتیبانی اضافی را به سازمان های محلی مانند ایالات یادبود مرکز پزشکی و نان و زندگی متی 25, Dia De La Mujer لاتین و جهان, آشپزخانه مرکزی, انتشار مشخص شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن