بهترین تمرین هدفون در سال 2020: Apple, Beats, سونی, بوز و بیشتر در مقایسه - CNET

پس از آزمایش بسیاری از هدفون بی سیم و هدفون ورزشی در طول سال برخی پدید آمده اند که بهتر مناسب برای تمرینات بیش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 تیر 1399

پس از آزمایش بسیاری از هدفون بی سیم و هدفون ورزشی در طول سال برخی پدید آمده اند که بهتر مناسب برای تمرینات بیش از دیگران است. بهترین تمرین هدفون باید بی سیم-و در حالت ایده آل واقعی بی سیم از earbuds -- برای جلوگیری از هدفون های سیمی گرفتن در راه خود را گشاد گشاد راه رفتن.

ثانیا و از همه مهمتر, آنها باید به شما امن و راحت مناسب, آیا آنها بیش از هدفون با یک پیچ و تابدار گوش فنجان یا بی سیم در گوش جوانه. این به ویژه مهم است به دلیل از دست دادن یک earbud خود را اجرا خواهد بود بدترین. مناسب کیفیت صدا نیز نیاز به عنوان عمر باتری, دوام, لغو سر و صدا (و همچنین شنیدن از طریق و یا حالت شفافیت) و عملکرد قابل اعتماد (با حداقل استعفا). و در نهایت آنها نیاز به مقاوم در برابر عرق و اگر نه به طور کامل ضد آب, هدفون به دلایل آشکار است. به همین دلیل در غیر این صورت عالی سونی WF-1000XM3 در این لیست نیست از بهترین هدفون. در حالی که اپل ادعا می کند نیست مقاومت در برابر آب برای استاندارد AirPods که خاص گوش باد باعث می شود لیست چون ما در بر داشت آنها را به رسیدگی عرق منطقی هست.

پس از بسیاری از سالن جلسات و در فضای باز اجرا می شود, من تشکیل نظرات قوی در که بهترین تمرین هدفون. برای به اشتراک گذاشتن من سخت به دست آورده آگاهی از هدفون با صدای من به قرار دادن با هم یک انتخاب بی سیم بدنسازی هدفون تست کردم که من فکر می کنم به خوبی مناسب برای تبدیل شدن به خود را رفتن به ورزش هدفون. من به روز رسانی این لیست به نظر من بیشتر از آنها.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX7 امتیاز -- به طور کامل ضد آب و ضد عرق).

Jaybird خاموش کردم به یک پر از دست انداز شروع در دنیای واقعی بی سیم -- که "AirPods-هدفون سبک" -- هنگامی که آن را منتشر کرد Jaybird اجرای تمرین بی سیم هدفون پشت در اکتبر 2017. که مدل به روز شده, به بی سیم در گوش Jaybird اجرا XT در اوایل سال 2019 شد و به خوبی طراحی شده اما تا به حال برخی از مسائل مربوط به عملکرد صدا است که برگزار می شود بی سیم از earbuds از بزرگ بودن. اما خود گوشی بی سیم جانشین Jaybird ویستا (نشانه ویندوز ویستا جوک), شامل, طراحی, عمر باتری و کیفیت صدا بهبود عملکرد است که آن را به محصول من می خواهم امیدوار Jaybird اجرا خواهد بود. این بی سیم earbud تنظیم خواهد شد درخواست تجدید نظر به کسانی که به دنبال یک احتیاط بیشتر مجموعه ای از کاملا بی سیم در حال اجرا هدفون است که به طور کامل مقاوم در برابر آب. ما به عنوان خوانده شده Jaybird ویستا نقد و بررسی.

دیوید Carnoy/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IP67 امتیاز -- می تواند مقاومت در برابر غوطه ور شدن در 1 متری آب به مدت 30 دقیقه).

این AfterShokz هدایت استخوانی هدفون بی سیم ارائه صدای خود را به گوش طریق استخوان های گونه خود را. از مزایای بزرگ این فن آوری است که به لطف طراحی باز شما می توانید شنیدن آنچه که در اطراف شما در حالی که گوش دادن به موسیقی و یا داشتن یک مکالمه تلفنی از طریق هدفون بی سیم. که باز بودن اجازه می دهد تا دوندگان به شنیدن ترافیک صدا مهم از ویژگی های ایمنی برای, ورزش, هدفون. همچنین برخی از نژاد هماهنگ کنندگان اجازه نمی دهد دونده برای پوشیدن هر چیزی در گوش خود را که است که در آن بیش از هدفون مانند این در مفید آمده است به خصوص برای افرادی که نیاز به گوش دادن به موسیقی در حالی که آنها را اجرا کنید.

Aeropex (160 دلار) over-ear headphones که AfterShokz توصیف آن به عنوان "سبک ترین و بالاترین کیفیت هدفون هنوز" منتشر شد در سال 2019. از اولیه من تست کیفیت صدا در این جفت هدفون است که قطعا بهتر از قبلی این شرکت گل سرسبد مدل Trekz هوا -- و یا درجه آن را به عنوان در حال حاضر به نام. آن را نیز کمی بیشتر راحت راحت مناسب. در حالی که AfterShokz همچنان به پیشرفت های کوچک به عملکرد با هر تکرار از آن هدفون بی سیم, هدفون کیفیت صدا هنوز هم نمی تواند مطابقت که از سنتی هدفون. ما به عنوان خوانده شده AfterShokz Aeropex اول را.

دیوید Carnoy/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IP55 splashproof).

سونی WF-1000XM3 در نظر گرفته شده است یکی از بهترین مجموعه ای از حقیقی های بی سیم نویز در earbuds. اما به ترس برخی از مردم آن را فاقد هر نوع مقاومت در برابر آب آن را نامناسب برای ورزش است. آن زمان در حالی که اما در حال حاضر ما در نهایت یک جدید درست بی سیم نویز ورزشی مدل از سونی: WF-SP800N.

این کاملا WF-1000XM3 با مقاوم در برابر آب بدن است. آن را از دست رفته سونی QN1e پردازنده, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در مورد این جمله بسیار خوب صدا جامد حذف نویز و کیفیت تماس خوب. آن را قطعا خوب ارتقاء بیش از WF-SP700N که در سال 2018 و آن "قوس" (ورزش باله) قفل کردن جوانه در گوش خود را. فقط مطمئن شوید که شما یک مهر و موم تنگ از یکی از شامل گوش راهنمایی و یا دیگری هر دو صدا و سر و صدا لغو خواهد شد و بدون زرق و برق. ما به عنوان خوانده شده سونی WF-SP800N نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- splashproof).

بله Beats Powerbeats طرفدار ادم تنومند و بدقواره شارژ مورد قابل اشکال است. اما ترکیبی از ترکیب تمام ویژگی های که اپل AirPods بزرگ در حالی که ارائه غنی تر کیفیت صدا و باتری بهتر زندگی در یک تمرین بی سیم از earbuds طراحی است که نمی خواهد سقوط از گوش خود را (به طور جدی گوش قلاب برای برنده شدن!) در نهایت یک برنده گزاره برای earbuds برای در حال اجرا است. فقط مطمئن شوید که شما خرید این اجرا از earbuds در جایی است که یک سیاست بازگشت خوب در مورد شما در اقلیت کوچک است که گوش که نیست کاملا یک بازی برای جوانه. توجه داشته باشید که این هدفون اغلب کاهش از $250 به 200 دلار -- don't پرداخت بیشتر از آن اگر شما آنها را خرید. ما به عنوان خوانده شده Beats Powerbeats نرم افزار را نقد کنید.

آنجلا Lang/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- splashproof).

حتی اگر آنها نمی, صدا کاملا به عنوان جادویی که شما می خواهم امیدوارم که $249 مدل را AirPods نرم افزار مدیریت هنوز به یک جفت واقعا هدفون بی سیم برای در حال اجرا است. که تا حد زیادی با توجه به برنده شدن خود را طراحی و مناسب بهبود باس عملکرد موثر نویز و کیفیت تماس بسیار عالی. در حالی که من نمی تواند اجرا شود و با استاندارد AirPods (کسانی که در گوش هدفون مناسب نیست گوش من ایمن) من تا به حال هیچ مشکل در حال اجرا با AirPods Pro که یک سر و صدا جدا از طراحی با یک سیلیکون نکته است که نشسته است به صورت چسبیده در گوش خود را.

برای دوندگان شایان ذکر است که وجود دارد یک حالت شفاف است که اجازه می دهد تا صدا به نشت در. شما هنوز هم می خواهید برای کاهش حجم موسیقی خود را برای شنیدن صدا از ترافیک و سر و صدا. این AirPods Pro نیز رسما امتیاز به عنوان مقاوم در برابر عرق. ما به عنوان خوانده شده اپل AirPods نرم افزار را نقد کنید.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX55 امتیاز -- می تواند مقاومت در برابر سنگین اسپری آب)

برخی از مردم به خصوص وزنه برداران مانند به کار در تمام اندازه هدفون و BackBeat Fit 6100 over-the-ear هدفون بی سیم بسیار جامد انتخاب برای هر دو باشگاه و استفاده روزمره. قابل تنظیم, ورزش مناسب شیرازه یک IPX5-دارای امتیاز آب-مقاوم در برابر عرق و ضد, طراحی, 40mm زاویه رانندگان و منزوی سر و صدا earcups با "آگاهی" حالت. عمر باتری امتیاز در 24 ساعت. صدای آنها کاملا خوب و واقعا ماندن در سر خود را ایمن (شما می توانید تنظیم تنش در شیرازه است که نوآورانه و ایده آل برای ورزش هدفون).

آنها گران قیمت در لیست قیمت 180 $اما آمازون آنها را برای $100, که باعث می شود آنها را بسیار جذاب تر است. آنها در دسترس در کمو و خاکستری است.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IP55 امتیاز -- می تواند مقاومت در برابر سنگین اسپری آب).

در نگاه اول نخبگان 75t به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک تکاملی ارتقا از شدت نخبگان 65t. اما به روز رسانی به این هدفون بلوتوث تبدیل به یک کمی بیشتر قابل توجهی از من اول فکر کردم. نخبگان 75t را اندازه کوچکتر اجازه خواهد داد که بیشتر مردم برای دریافت راحت و امن مناسب و افزایش عمر باتری و USB-C شارژ قابل توجهی ارتقاء. و پس از آن وجود دارد کوچکتر تغییرات جدید شارژ مورد طراحی با آهن ربا در داخل آن است که آن را آسان تر برای باز کردن و بستن و نگه داشتن جوانه داخل.

در حالی که نخبگان 75t نیست و کاملا راحت برای پوشیدن دارم به عنوان AirPods نرم افزار و ندارد فعال نویز ویژگی های آن صدا بهتر است. آن را واضح تر به طور کلی صدا و باس بهتر تعریف تا زمانی که شما دریافت یک تنگ مهر و موم. وجود دارد یک HearThru تنظیم در برنامه است که اجازه می دهد تا برخی از سر و صدا محیط در, اما حتی با آن شما را مجبور به کاهش حجم موسیقی خود را به شنیدن سر و صدای ترافیک. فعال ارائه می دهد که کمی بهتر عرق مقاومت خواهد بود در ماه فوریه برای $20 ، ما به عنوان خوانده شده Jabra نخبگان 75t نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX5 امتیاز -- می تواند مقاومت در برابر سنگین اسپری آب).

اگر AirPods مناسب نیست گوش خود را ایمن برای اجرا Soundcore آزادی Air 2 در گوش جوانه ها یک جایگزین خوب است که هزینه بسیار کمتر از AirPods Pro اما مشابه منزوی سر و صدا طراحی در "لوله" شکل است. این گوشی صدا را به عنوان خوب اگر نه بهتر از AirPods و آنها متناسب با گوش من بهتر و ایمن تر ساخت آنها بسیار عالی در حال اجرا از earbuds. آنها همچنین مقاوم در برابر عرق و عالی برای برقراری تماس -- فقط کسانی که تماس در حالی که شما در ورزشگاه! در زمانی که شما OK با سر و صدا ایزوله طراحی Anker آزادی درجه 2 واقعی بی سیم از earbuds عالی AirPod جایگزین است که اتفاق می افتد به هزینه کمتر از $100. آنها در دسترس در سیاه یا سفید. ما به عنوان خوانده شده Anker Soundcore آزادی درجه 2 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IP55 امتیاز -- می تواند مقاومت در برابر سنگین اسپری آب).

اگر شما نمی خواهید به پوسته از 160 دلار برای AfterShokz جدید Aeropex استخوان-انتقال بی سیم هدفون های Trekz هوا -- و یا به عنوان آن را در حال حاضر به نام -- retails برای حدود 60 دلار کمتر است. این جفت در اطراف گردن هدفون کند که برخی از طراحی و ارتقاء عملکرد اما صدا از AfterShokz Trekz هوا هنوز خوب برای یک استخوان-هدایت هدفون (باز هم مراقب باشید که صدا نمی گیری که از یک سنتی هدفون). ما به عنوان خوانده شده AfterShokz Trekz هوایی نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- splashproof).

بوز کاملا بی سیم گوشی به SoundSport رایگان (واقعی بی سیم از earbuds نسخه SoundSport پالس) راحت برای پوشیدن و تحویل صدا بسیار عالی برای درست بی سیم. این SoundSport هدفون بی سیم چند کوچک جنبه های منفی (هر دو بی سیم از earbuds و حمل مورد کمی بزرگ) اما آنها باید امن مناسب کار قابل اعتماد و مقاوم در برابر آب. توجه داشته باشید که بوز خواهد بود و آوردن آن به نسل بعدی واقعی هدفون بی سیم -- از Earbuds 500 -- در اوایل سال 2020 است. ما به عنوان خوانده شده بوز SoundSport رایگان نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- splashproof).

شرکت Under Armour (با کمک JBL) را منتشر ورزشی در گوش مدل های طراحی شده برای افرادی که می خواهند که نوع امن-مناسب تمرین هدفون را پوشش می دهد که گوش خود را. من شخصا ترجیح می دهم بیش از حد گوش Plantronics BackBeat Fit 6100 و این آدیداس RPT-01 که من فکر می کنم به نظر می رسد و متناسب با بهتر از این Under Armour هدفون.

من آنها را راحت به صورت on-ear headphones (که تمایل دارند نمی توان به عنوان راحت به عنوان over-ear headphones) اما کسانی که با سر بزرگتر ممکن است احساس آنها سرکوب کمی بیش از حد به صورت چسبیده در هر دو سر خود را و گوش خود را. این هدفون است که مقاوم در برابر عرق با IPX4 صدور گواهینامه. همچنین بالشتک و درونی پیشانی بند قابل جابجایی و شستشو (دستورالعمل وجود دارد که چگونه به انجام این کار, اما آدیداس را چگونه به ویدئو). تا آنجا که من نگران هستم بیشتر راه برای مبارزه با بوی عرق, بهتر است وقتی که می آید به ورزش هدفون.

این طراحی شده بودند توسط همان شرکت سوئدی است که باعث می شود Urbanears هدفون و صدای آنها کاملا مناسب و معقول با متعادل صدا نیست که فشار باس بیش از حد. آنها کمی گران قیمت در $150 اما UA هدفون هزینه یکسان و یا بیشتر.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: هیچ (اپل ادعا می کند نیست مقاومت در برابر آب, اما آنها رسیدگی عرق منطقی هست)

اگر آنها متناسب با گوش خود را ایمن اپل AirPods در واقع تمرین عالی هدفون به دلیل earbuds هستند تا نور و همچنین باز طراحی که اجازه می دهد تا شما را به شنیدن این صدا از ترافیک و سر و صدا. افسوس که من نمی تواند اجرا شود و با استاندارد AirPods (سقوط آنها را از گوش من) تنها گران تر AirPods Pro, اما بسیاری از مردم می تواند. شما می توانید خرید های شخص ثالث بال (گوش قلاب) آنها را مناسب و ایمن اما شما باید به بال هر زمانی که شما با قرار دادن جوانه پشت در خود را شارژ مورد. این یک درد است.

توجه داشته باشید که اپل ارائه نمی کند و آب-مقاومت در برابر امتیاز برای استاندارد AirPods. به نظر می رسد آنها به مقاومت در برابر نور عرق فقط خوب -- و بسیاری از مردم استفاده از آنها در ورزشگاه و در حال اجرا -- اما معلوم نیست چه مقدار رطوبت آنها می تواند مقاومت در برابر.

شما می توانید با پرداخت هزینه اضافی برای مدل با شارژ بی سیم مورد, اما آن را واقعا ارزش آن را -- صرف کردن برای این مدل نرم افزار به جای. در غیر این صورت پایه 2019 مدل لیست برای $159 اما آن را اغلب به فروش می رسد برای به عنوان کم به عنوان $129. نمی پرداخت بیش از $144 است که در حالت عادی قیمت خیابان. خواندن AirPods (2019) نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: بله (IPX7 امتیاز -- به طور کامل ضد آب)

آنچه بیشتر قابل توجه در مورد این EarFun رایگان امکانات: بلوتوث 5.0 هر دو USB-C و شارژ بی سیم و کاملا ضد آب (IPX7) با توجه به مشخصات خود را. آیا آنها صدای فوق العاده? اما صدای آنها خیلی خوب است. آنها لازم نیست که صدا وضوح بالاتر پایان واقعی بی سیم از earbuds که هزینه 150 دلار یا بیشتر اما آنها فراموش کرده اند و چله باس و جزئیات به اندازه کافی برای جلوگیری از صدایی کسل کننده است. آنها همچنین بسیار جامد برای برقراری تماس. ارزش بسیار عالی در کمتر از 50 دلار آنها ممکن است مناسب نیست همه گوش به همان اندازه نیز (آنها کمی حجیم به طوری که آنها ممکن است کار را برای کسانی که با کوچکتر گوش). اما آنها نسبتا سبک و آنها متناسب با گوش من امن به اندازه کافی برای اجرای آنها.

سارا تو/CNET

مقاوم در برابر آب: هیچ (بوز ادعا می کند نیست مقاومت در برابر آب)

بوز فریم های صوتی عینک آفتابی شگفت انگیزی خوب بی سیم در حال اجرا هدفون با صدای مناسب و معقول با کیفیت از خود را جاسازی شده میکرو بلندگو. نیز چه خوب در مورد آنها این است که از آنجا که وجود دارد هیچ چیز در گوش خود می شنوید ترافیک صدا و مکالمه در حالی که با پوشیدن آنها. در حالی که بازوها کمی حجیم عینک آفتابی احساس نمی های سنگین بر روی سر خود و راحت برای پوشیدن دارم. آنها نیز به خوبی کار می کنند برای برقراری تماس.

اگر واقعا می وزد های صوتی با کیفیت نخواهد بود. باد عامل نیز باعث می شود آنها را کمتر مناسب برای دوچرخه سواری. آنها در دسترس در دو نسخه -- آلتو و یک کوچکتر Rondo سبک -- برای $200 و پشتیبانی بوز AR (واقعیت تکمیل شده) صوتی پلت فرم. لنز اضافی در دسترس برای $20 تا $30 و Glassesusa.com فروش با تخفیف لنز برای آنها. دفعات بازدید: بررسی کامل بوز فریم.

مطالعه بیشتر برای هدفون علاقه مندان

بیشتر تمرین essentialstinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن