بهترین غذاهای دریایی, خدمات تحویل گرفتن آنلاین برای سال 2020 - CNET

حفظ یک رژیم غذایی سالم و متعادل می شود کمی بیشتر به چالش کشیدن در میان یک بیماری همه گیر است که شما ممکن است ن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 خرداد 1399

حفظ یک رژیم غذایی سالم و متعادل می شود کمی بیشتر به چالش کشیدن در میان یک بیماری همه گیر است که شما ممکن است نگه داشتن در خانه بسیار کمی اما تازه یا کنسرو غذاهای دریایی تحویل سفارش آنلاین می تواند یک مکمل مفید برای کسانی که تحویل مواد غذایی و یا تهیه غذا کیت شما در حال حاضر ممکن است گرفتن.

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به خرید بیشتر وحشی ماهی و غذاهای دریایی به طور کلی. وحشی غذاهای سالم پروتئین گزینه که مهربانتر است به این سیاره از گوشت گاو و مرغ و گوشت خوک و گوشت های دیگر است که تا حد زیادی کارخانه پرورشی تزریق با هورمون رشد و فرستاده شده به دیگر شیوه های مشکوک.

"غذاهای دریایی تازه تحویل" است و نه یک ترکیب متناقض است. قابل اعتماد غذاهای دریایی بازار (یا رستوران غذاهای دریایی) با به طور مداوم تازه و فضل ماهی قزل آلا, نوعی ماهی پهن اره ماهی خرچنگ و میگو تازه, خرچنگ و صدف است که یک گنج به برخی از اما نه هر شهر یا محله دارای یک ماهی خوب بازار است. اگر شما زندگی می کنند دور از اقیانوس همه چیز حتی dicier. این صدا ممکن است عقل به سفارش غذاهای دریایی آنلاین از غذاهای دریایی, خدمات تحویل اما کشت از اعضای جدید آنلاین غذاهای دریایی صنعت در حال اثبات این است که غذاهای دریایی تحویل در واقع می تواند بهترین راه برای دریافت تازه و مقرون به صرفه غذاهای دریایی به خانه خود را -- به خصوص اگر شما زندگی می کنند به مراتب از صید آب.

سفارش آنلاین غذاهای دریایی تحویل از این شرکت ها ارائه می دهد همه چیز را از بالا و با کیفیت ماهی قزل آلا مانند اطلس ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا, ادم تنومند و بدقواره میگو خلیج فارس, میگو, ماهی تن ahi, صدف (و صدف آبگوشت), صدف, کیپ گراز دریایی خرچنگ و خرچنگ پاها بلکه سخت تر برای پیدا کردن گونه ها مانند monkfish و هامور. آنها تمام فلش-منجمد ماهرانه بسته بندی شده و در حال تحویل به درب خود را به عنوان یک بار سفارش و یا در محدوده زمانی معین غذاهای دریایی اشتراک. این تضمین می کند که شما در حال گرفتن غذاهای دریایی تازه محصول. این بازیکنان جدید در حال پیدا کردن راه های مبتکرانه برای اطمینان از طراوت و پاسخگویی همه در حالی که حمایت از پایدار غذاهای دریایی. بسیاری از در حال حاضر ارائه سوابق دقیق در مورد دقیقا همان جایی که همه چیز را از آمد هنگام آن بود که تا چه حد آن را در سفر و چه انواع ماهیگیری شیوه های بکار گرفته شده است.

Sean Dimin بنیانگذار غذاهای دریایی تحویل و راه اندازی در دریا به جدول توضیح می دهد که چگونه شرکت خود شده است دریایی شورای نظارت (کارشناسی ارشد) های زنجیره ای-از-بازداشت-گواهی از آغاز. دریا به جدول می رود تا آنجا که به هر بسته برچسب نه تنها این گونه بلکه در آن است که ماهی گرفتار شد, چگونه آن گرفتار شد و شیلات مدیریت بدن مسئول آن پایداری تمام راه را به پایین به نام کشتی ماهیگیری اگر در دسترس است. به جز چند گونه مانند خرچنگ بسیاری از غذاهای دریایی شما سفارش آنلاین کشتی می رسد و یخ زده و یا در برخی موارد تا حدی ذوب شده. در صورتی که به شما می دهد مکث در نظر بگیرید که خیلی از این "تازه" غذاهای دریایی شما در حال خرید در یک فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر منجمد و یخ قبل از اینکه بر روی یخ و یا پیچیده شده در پلاستیک و که ماهی یخ زده است فقط به عنوان خوب برای شما -- هنگامی که به درستی به کار گرفته -- به عنوان ماهی تازه است.

بسیاری از این purveyors مانند دریا به جدول فريز و زمانی که غذاهای دریایی, ترین, تازه, که بدان معنی است که در بسیاری از موارد منجمد است که به عنوان تازه (یا لایو) از "تازه است." در اصل شما در حال گرفتن برخی از تازه ترین غذاهای دریایی بنابراین فکر نمی کنم تازه و منجمد به عنوان متقابلا منحصر به فرد. اگر شما زندگی می کنند ساحلی احتمالا وجود دارد هیچ چیز بهتر از به بیرون رفتن و خرید چند تازه filets از غذاهای محلی بازار و یا اعتماد ماهی فروش اما برای میلیون ها نفر بدون این لوکس این چند تا از بهترین آنلاین تحویل شرکت به منظور از در سال 2020 است. اگر شما می خواهید برای خرید بهترین غذاهای دریایی آنلاین در اینجا است که به کجا برود.

توجه داشته باشید که این لیست برای اولین بار ایجاد شد قبل از COVID-19 همه گیر بنابراین برخی از شرکت های ذکر شده است که ممکن است دیگر پذیرش مشتریان جدید و یا ارائه خود را به منطقه است.

وحشی آلاسکا شرکت

در مورد وحشی آلاسکا شرکت: همانطور که شما ممکن است جمع آوری کرده اند از نام این شرکت متخصص در تازه وحشی غذاهای دریایی از جمله ماهی قزل آلا وحشی. آن است که به طور کلی تصور می شود که هر دو سالم و پایدار تر از ماهی پرورشی و بنیانگذار شرکت و بومی آلاسکا Arron Kallenberg مجموعه مناظر خود را در کمک به مصرف کنندگان آمریکایی به دست آوردن دسترسی به ماهی تازه. تمام ماهی گرفتار شده است یا در آلاسکا و یا شمال غربی اقیانوس آرام با تعهد به پایداری و شفافیت.

چگونه کار می کند: این شرکت لوایح خود را به عنوان یک سهم بیش از یک خرده فروش سنتی و یا بازار و ارائه می دهد یک اشتراک ماهانه. شما می توانید انتخاب کنید از ماهی قزل آلا-فقط جعبه whitefish جعبه و یا یک دسته کوچک موسیقی جاز و ماهانه حمل و نقل از ماهی (منجمد در "اوج طراوت") شروع در $132 در هر ماه برای 12 6-هر اونس بخش. شما می توانید جست و خیز ماه یا مکث عضویت خود را در هر زمان بدون هیچ هزینه اضافی.

SizzleFish

در مورد Sizzlefish: Sizzlefish یکی از بزرگترین انتخاب از ماهی شما می توانید با سفارش آنلاین از جمله ماهی قزل آلا, ماهی هامور, ماهی تن, باس, صدف کالاماری و ماهی دودی و خرچنگ (نرم پوسته خرچنگ, خرچنگ کیک و پادشاه خرچنگ) و خیلی بیشتر. اکثر گزینه های وحشی, گیر افتاد, اما نه همه, بنابراین مراقب باشید که جعبه ها و یا فردی سفارشات شما در محل, اگر که برای شما مهم است.

چگونه کار می کند: مانند برخی از دیگر غذاهای دریایی تحویل شرکت در این لیست Sizzlefish موجودی را می توان به عنوان یک خرید یک بار به صورت تک گونه به عنوان یکی از انواع مختلف جعبه و یا به عنوان یک اشتراک. با تمام ماهی های مختلف ارائه شده Sizzlefish ترین گزینه برای تلاش جدید و آشنا گونه ها و قیمت های خود را رقابتی هستند. یک بسته از 14 4-هر اونس وعده وحشی sockeye ماهی قزل آلا, برای مثال, می رود برای عنوان کمی به عنوان $104. توجه داشته باشید وجود دارد به نظر می رسد کمی کمتر شفافیت و سعی و کوشش در مورد جایی که این ماهی از آینده است. سفارش کشتی به صورت رایگان اما با همه چیز به فروش می رسد نسبی عمده ترین میدارد حداقل $80.

جزئیات بیشتر در Chowhound: راهنمای انواع ماهی قزل آلا

LobsterAnywhere

در مورد LobsterAnywhere: همانطور که از نام آن پیداست این شرکت متخصص در خوشمزه سخت پوستان و کشتی های آنها زنده و مستقیم از آب سرد مین خرچنگ سرمایه از ما. فروش آنها تنها پوسته سخت خرچنگ دریایی است که گران تر از نرم پوسته اما نیز در نظر گرفته به بهترین -- بنابراین شما ممکن است قادر به پیدا کردن ارزان تر خرچنگ دریایی در سوپر مارکت خود را, اما LobsterAnywhere وعده مطلق بهترین در کیفیت. به دلیل نوسانات بازار LobsterAnywhere قیمت نیز در نوسان است اما به طور کلی رقابتی است.

چگونه کار می کند: دیگر وجود دارد ارائه شده و در دسترس مانند میگو و حلزون اسکالوپ اما خرچنگ است که قطعا قرعه کشی اصلی در اینجا. شما می توانید با سفارش یک کل زنده خرچنگ (یا خرچنگ دریایی) و همچنین دم خرچنگ (منجمد و در پوسته) یا گوشت خرچنگ (پوسته) توسط پوند. این است که یک اشتراک بنابراین شما منظور دقیقا چه می خواهید و آن کشتی ها در حدود دو روز.

رشد بازار

در مورد رشد بازار: این است که کمتر غذاهای دریایی اذوقه رسان و بیشتر گسترده بازار با شربت کالاهای اساسی و اقلام مواد غذایی که برخی از آنها سخت تر برای پیدا کردن. هر چند غذاهای دریایی, گزینه های محدود آنها را ارائه build-your-own-گوشت-و-غذاهای دریایی جعبه است که شما می توانید سفارشی به طعم و مزه. وجود دارد نه به اندازه تعهد به شفافیت و قابلیت ردیابی در اینجا, اما به عنوان یک پاداش شما می توانید رویه یک تن از محصولات دیگر به سفارش شما و صرفه جویی در حمل و نقل.

چگونه کار می کند: ساخت خود گوشت و غذاهای دریایی جعبه ساعت در $119 و نیاز شما را به انتخاب سه چیز را از یک لیست از "اصلی کاهش" است که عمدتا مرغ و گوشت خوک و سپس دو انتخاب از یک لیست از "کاهش کلاسیک" از جمله وحشی, گیر افتاد, ماهی و میگو و در نهایت یکی از "حق بیمه کاهش" لیست که شامل وحشی ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا ماهی قزل آلا, حلزون اسکالوپ و دم.

دریا به جدول

در مورد دریا به جدول: آمریکایی ها واقعا خوردن فقط تعداد انگشت شماری کوچک از انواع ماهی ها را در صفحه اصلی با توجه به دریا به جدول Sean Dimin و یکی از اهداف خود برای معرفی مردمی برای جلب بزرگ مانند اطلس اسکیت, تیم redfish یا داور تنها. دریا به ماهی همه می آید از ما وحشی داخلی شیلات و گرفتار فرود آمد و فرآوری شده در ایالات متحده است. برای اثبات آن هر بسته از ماهی دارای قابلیت ردیابی برچسب بنابراین شما می دانید دقیقا چه شما در حال گرفتن و از کجا آمده است, به واقعی کشتی ماهیگیری که فرود آن است.

چگونه کار می کند: شما می توانید از جعبه مانند انگلند جدید را حلال جعبه و کشف جعبه است که به شش ویژگی های کامل وعده ماهی از جمله مین redfish حلزون اسکالوپ و اسکیت, با شروع در فقط 38 دلار (به علاوه حمل و نقل). را انتخاب کنید یا یک بار یا یک (کمی ارزان تر) اشتراک تحویل داده می شود هر دو چهار یا هشت هفته. تمام غذاهای دریایی کشتی های فدرال اکسپرس زمین تازه-منجمد و بسته بندی شده با یخ خشک در بازیافت جین بسته بندی.

آلاسکا ماهی قزل آلا سهام

در مورد آلاسکا ماهی قزل آلا سهام: ارائه تازه ماهی قزل آلا و سایر ماهی از آب بکر در جنوب شرقی آلاسکا این برنامه متعلق به جمعی از دقت انتخاب مقیاس کوچک خانواده ماهیگیران که حفظ 20 تا 30 درصد بیشتر از ارزش خرده فروشی از برداشت خود را از معمولی است. مبتنی بر جامعه و منابع از ماهیگیری سنتی جوامع همه چیز flash-منجمد در اوج طراوت و 100% قابل ردیابی از قایق به آستان خود را.

چگونه کار می کند: آلاسکا جامعه-حمایت شیلات و عمل بیشتر شبیه به یک جامعه-پشتیبانی کشاورزی سازمان (با نام مستعار CSA یا "مزرعه به اشتراک گذاری"). این بدان معنی است که شما در برنامه ثبت نام و خرید یک "سهم" از برداشت محصول در سه تا نه ماه فواصل دریافت و تحویل است که -- به حد معینی -- در رحمت خود را از آنچه ماهیگیران گرفتن در هر ماه است. به طور منظم گونه شامل وحشی آلاسکا, شاه ماهی قزل آلا, ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا ماهی قزل آلا coho salmon keta ماهی قزل آلا lingcod, سیاه, bass, black, cod, اقیانوس آرام, cod yelloweye rockfish نقطه میگو رندولف خرچنگ albacore تن ماهی نوعی ماهی پهن.

هر سهم متفاوت در طول و که در آن می افتد در تقویم; به عنوان مثال حق بیمه سهم شروع می شود در ماه آوریل و اجرا می شود از طریق دسامبر در حالی که طعم و مزه از تابستان به اشتراک گذاری اجرا می شود ممکن است از طریق اوت. ماهی است که قیمت بین $18-28 دلار در هر پوند بسته به نوع اشتراک را انتخاب کنید. آلاسکا و سپس ارائه خود را همیشه در حال تغییر دریایی مسافت به درب خود را به صورت ماهیانه. شما می توانید لغو و یا تغییر سفارش خود را در هر زمان.

پاتاگونیا

در مورد پاتاگونیا مقررات: شما ممکن است به آسانی دیپلم این نام تجاری با پشم گوسفند وجانوران دیگر کت و دنده کمپینگ اما پاتاگونیا به تازگی در آشپزی عرصه با مفاد آن بازو. پاتاگونیا ارائه می دهد آرایه ای از قفسه پایدار (تا باز) ماهی از جمله دودی و درمان, ماهی قزل آلا, ماهی خال مخالی, صدف و بیشتر طراحی شده بود گرفته شده در قایقرانی و یا کمپینگ سفر و یا به سادگی لذت می برد در خانه است.

چگونه کار می کند: یک فرآیند ساده که در آن شما سفارش آنچه شما می خواهید با آیتم های شروع در فقط 7 دلار برای برخی از جعبه های کوچک از ماهی خال مخالی و صدف تمام راه را تا به $399 عظیم خانواده تغذیه, تنوع پک.

بیشتر تحویل غذا:

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: خدمات تحویل غذا در طول همه گیر

1:29

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن