بهترین بازی صفحه کلید برای سال 2020: Razer, Corsair, لاجیتک, و بیشتر - CNET

پارسه برخی از گزینه های بسیار عالی به منظور افزایش تجربه بازی بدون اینکه گران اما بهترین صفحه کلید برای بازی د

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 خرداد 1399

پارسه برخی از گزینه های بسیار عالی به منظور افزایش تجربه بازی بدون اینکه گران اما بهترین صفحه کلید برای بازی در جریان است متفاوت باشد برای هر سبک از بازی.

علاقه مندان به بازی ترجیحات متفاوت است به طور گسترده ای از یک اولویت برای نور پس زمینه دستگاه به یک میل شدید برای یک clicky سوئیچ. سپس کسانی هستند که اصرار دارند در یک بازی بی سیم صفحه کلید در حالی که دیگران تمایل سیمی صفحه کلید. برخی از علاقهمندان به بازی نیاز به یک انفصال مچ دست بقیه, در حالی که دیگران نمی توانند زنده ماندن بدون اختصاص داده شده کلید ماکرو یا خطی سوئیچ. وجود دارد حتی هیولا که لذت بردن از آرام gaming keyboard (من بچه!). خوشبختانه, گزینه های وجود دارد خارج وجود دارد برای همه است.

یکی از زمان بهترین صفحه کلید مکانیکی است که نمی خواهد بیش از حد از تاثیر در کیف پول است Redragon K561 Visnu. این ارزان مکانیکی صفحه کلید به فروش می رساند برای حدود $40. اما شما باید به در نظر گرفتن توپخانه از پول بیشتر برای ویژگی های از قبیل آسان ماکرو کلید راه اندازی هر کلید RGB روشنایی بالا-عملکرد کلید سوئیچ ها به طور کامل قابل برنامه ریزی دکمه های گسسته کنترل رسانه ها و بهترین کیفیت ساخت را به تجربه بازی خود را حتی بهتر است. و نه حتی به چیزهایی مانند نخل استراحت انفصال مچ دست بقیه و دیگر ویژگی های طراحی ارگونومیک.

بهترین بازی صفحه کلید که ما تست شده اند ساخته شده از کلاس برای لیست زیر است. جدید SteelSeries Apex Pro که دارای RGB صفحه کلید نور پس زمینه قابل تنظیم و برای هر کلید حساسیت است که در حال حاضر بر روی نیمکت و لاجیتک فقط اعلام G815 و G915 سیمی و بی سیم مشخصات پایین صفحه کلید در دسترس است با سه تعویض انواع. نمی دانم غشاء از مکانیکی سوئیچ? سر به بخش مشاوره خرید زیر کلیک کنید. همچنین اگر شما فکر می کنم هر mechanical gaming keyboard متعلق اینجا, اجازه دهید من در نظر دانم. واقعا بهترین بازی صفحه کلید برای نیازهای شما مناسب است در نوک انگشتان خود را. در حال حاضر همه شما نیاز دارید این است که سمت راست موس و شما در حال رفتن به از بین بردن هر بازی که شما بازی.

سارا تو/CNET

اگر شما در حال رفتن به صرف نزدیک به 200 دلار برای پیدا کردن بهترین بازی صفحه کلید به صفحه کلید مکانیکی, oh آیا ما باید این دستگاه را برای شما. این mechanical gaming keyboard است که انتخاب ما در حال حاضر برای یک تجربه بازی های بزرگ و مقدار زیادی از آن است که با اثرات نور. این یک جامد صفحه کلید در طراحی و عملکرد با Razer بنفش اپتومکانيکی سوئیچ ارائه زمان پاسخ سریع و عملکرد خوب تجربه تایپ کردن اگر شما مانند clicky لمسی بازخورد. وجود دارد کنترل رسانه (هر چند این امر می تواند خوب اگر این آیکون را بر روی آنها روشن نه فقط در خارج) و آنها در حال برنامه ریزی درست مثل تمام کلید های دیگر.

Razer Synapse می دهد نرم افزار کنترل گسترده بیش از اندازه کامل صفحه کلید راه اندازی اگر شما می توانید به ایستگاه از پیش تنظیم اگر شما به تنظیمات افزایش سرعت. همراه با هر کلید روشنایی نیز وجود دارد یک گروه از نور می رود که در اطراف خارج از صفحه کلید و شامل خالی مچ دست بقیه که مغناطیسی متصل به صفحه کلید است.

این یک صفحه کلید سیمی پس از آن غذا خوردن تا دوم پورت USB بر روی کامپیوتر خود را هر چند وجود دارد و هیچ USB passthrough در شکارچی نخبگان به آن را تشکیل می دهند. اگر که برای شما مهم با Razer BlackWidow نخبگان است که در حدود 50 دلار کمتر با انتخاب سوئیچ.

سارا تو/CNET

ما زمان ده بالا-کلید-کمتر (TKL) دارای نور پس زمینه صفحه کلید برای پول است. G Pro است, همه چیز درباره اندازه, سریع, پاسخگو, سرعت و ستبری طراحی. این Romer G لمسی سوئیچ به شما فقط یک لمس از بازخورد بدون اینکه clicky. صفحه کلید ساخته شده برای esports پس از آن نسبتا لخت استخوان به عنوان مثال آن را در هیچ رسانه ای کلید و یا استراحت مچ دست. اما این نور پس زمینه این برنامه شامل بودجه gaming keyboard می کند باید یک جابجایی کابل USB برای سفر و سه سطح تنظیم ارتفاع. و بدن خود را می تواند ایستادن برای گرفتن زدم.

G لاجیتک Hub نرم افزار ساده است به استفاده از به طوری که شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از زمان شکار برای تنظیمات و یا گزینه های کنترل. اتصال ماکرو به کلید های تابع بدون درد است و همچنین.

سارا تو/CNET

فقط یک جامد خوب طراحی صفحه کلید برای سریع, پاسخگو, بازی و تایپ کردن. خطی Kailh سرعت نقره سوئیچ ها آرام و صاف با یک کم تحریک زور و کوتاه تحریک نقطه خیلی سریع دو و سه شیپور خاموشی نیست یک مشکل است. به علاوه مبادله سهام keycaps جدید سفید پودینگ دو شات کلاه آن را به نگاه شگفت انگیز است.

این NGenuity نرم افزار آسان برای استفاده است با بازی ایستگاه از پیش تنظیم و سفارشی نصب setups. شما می توانید ذخیره تا سه پروفایل به صفحه کلید حافظه بیش از حد. در بیش از $100 شما نمی توانید یک استراحت مچ دست یا گسسته کنترل رسانه است اما این یکی از آنهایی که تنها در اینجا با یک جابجایی بافته کابل و USB pass-through برای شارژ یک تلفن.

سارا تو/CNET

یکی از بهترین بازی کیبورد به صورت مشترک فضاهای K70 با استفاده از آرام خطی Cherry MX Red RGB کم-مشخصات سوئیچ. که به معنی شما می توانید سریع پاسخگو عملکرد منظم سوئیچ قرمز اما بدون با مشخصات بالا keycaps برای نازک تر و جمع و جور و صفحه کلید است. به عبارت دیگر به نظر می رسد و احساس می کند بیشتر شبیه به یک دفتر کار مدرن صفحه کلید با موازی موقعیت دست از متوسط خود را mechanical gaming keyboard.

وجود دارد هر کلید RGB روشنایی و همچنین بافت keycaps برای بازی از جمله یکی برای فوق العاده بزرگ فاصله. وجود LED دارای نور پس زمینه کنترل رسانه ها در امتداد بالا بنابراین شما می توانید آنها را پیدا کنید در تاریکی. و وجود یک USB از طریق تصویب. در مورد تنها محل آن را احساس می کند مانند Corsair skimped شد شامل پلاستیک استراحت مچ دست.

Corsair's iCue نرم افزار یکی از بهتر بسته برای کنترل روشنایی و برنامه نویسی کلید بر روی صفحه کلید. به علاوه اگر شما دیگر iCue فعال لوازم جانبی و قطعات در کامپیوتر شما, شما می توانید کنترل همه آنها را از این یک نرم افزار است.

سارا تو/CNET

Roccat توسعه سوئیچ برای این صفحه کلید مکانیکی به نام Titan. آن را آرام لمسی سوئیچ با یک خوبی تعریف شده دست انداز زمانی که فعال بدون تلو تلو خوردن و استوار است و پاسخگو برای بازی. کم عمق keycap و تغییر طراحی آن را به نظر می رسد مانند کلید های شناور در بالای شاسی فلزی بالا به آن نگاه و احساس از یک جزیره به سبک صفحه کلید. این رب النوع اتش و فلزکاری خوب است, برای, تایپ, بیش از حد, اما من آن را دوست داشتم بیشتر برای بازی.

شرکت ازدحام نرم افزار است که به عنوان آسان برای استفاده به عنوان دیگران اما شما پیدا کردن همه نوع از ابزار های طراحی برای ایجاد روشنایی سفارشی تنظیم و ماکرو با پروفایل های مختلف. شما حتی می توانید کلید خود را فشار صدا مانند لیزر انفجار و یا یک ماشین تحریر, در میان چیزهای دیگر خود را از طریق بلندگو و یا هدفون. و اگر شما دیگر AIMO دستگاه های نورپردازی و می توان بین آنها است.

دیگر موارد در این mechanical gaming keyboard شامل یک دکمه است که تنظیم حجم و روشنایی به صورت RGB برای هر کلید روشنایی و استراحت مچ دست, اگر چه دومی پلاستیک سخت و متصل آزادانه پس از آن می تواند تغییر در اطراف برخی از در حالی که بازی.

سارا تو/CNET

اگر شما در حال بزرگ به اطلاعیه و فقط به طور کلی انجام بیشتر با چراغ های روی صفحه کلید خود را راس M750 است که ارزش یک نگاه. شرکت موتور نرم افزار به شما اجازه انجام تمام معمولی روشنایی سفارشی سازی شما می توانید با کیبورد های دیگر, اما شما همچنین می توانید نصب نرم افزار به شما نور اطلاعیه برای بازی پلت فرم چت, اختلاف, نمایش اثر برای موسیقی خود را و یا حتی تبدیل انیمیشن های GIF برای پخش با استفاده از چراغ.

این صفحه کلید مکانیکی با استفاده از شرکت های خطی QX2 سوئیچ که به نظر من خوب و سریع برای بازی و تایپ سریع لطف خود را کوتاه تحریک نقطه و کم زور. در حالی که سوئیچ خود را آرام وجود دارد بسیاری از کلاک وقتی کلید پایین همراه با برخی از قابل توجه تلو تلو خوردن.

بقیه از صفحه کلید نسبتا عادی فاقد بالاتر پایان لمس مانند بافته کابل USB pass-through گسسته کنترل رسانه ها و یا حتی قابل تنظیم ،

سارا تو/CNET

اعتصاب 4 تا نیازهای اساسی برای پایان بالاتر مناسب و معقول gaming keyboard: Cherry MX Red سوئیچ برای هر کلید RGB LED روشنایی و بدنه فلزی. عملکرد کلی جامد است با توجه به آن سوئیچ و کلید را فقط یک کمی کلاک زمانی که آنها از پایین به طوری که آن را سریع به طور کلی اما آرام. کابل USB نیست متحرک, اما می توان آن را روت به چپ یا راست برای کمک به نگه داشتن دسکتاپ خود را کمی tidier.

من تکیه بیشتر به سمت پاک و ساده طرح و بنابراین من دیوانه نیستم در مورد نام تجاری در جلو. اما آنچه که ممکن است یک مسئله بزرگتر این است که لبه جلویی است که نه راست و نه یک طراحی ارگونومیک بنابراین همه مچ دست استوار خواهد نشستن خیط و پیت کردن در سراسر جبهه.

این نرم افزار ضعیف ترین لینک با اعتصاب 4 ، به نظر می رسد مانند یک برنامه های نصب شده که برای پوست Mad Catz. این صفحه کلید مکانیکی می شود کار انجام می شود اما آن را بسیار اساسی و طول می کشد برخی از شکار است که این نرم افزار از دیگر صفحه کلید سازان نیاز ندارد.

درست مثل چیدن یک بازی جدید موشگرفتن حق gaming keyboard تا حد زیادی به کار با اولویت های شخصی (و بودجه). برای مثال من مانند لامسه سوئیچ -- آنهایی که در آن شما می توانید احساس تحریک نقطه -- اما من نمی مراقبت برای clicky کلید سوئیچ که یک صدا در هنگام فعال. خطی سوئیچ مانند Cherry MX Red سوئیچ ندارد که بازخورد لمسی اما به دلیل کم زور و صاف تحریک آنها ترجیح داده برای بازی به خصوص که در آن چند شیپور خاموشی از همان کلید لازم است.

همچنین برخی از صفحه کلیدها ممکن است احساس عالی برای تجربه بازی, اما شما ممکن است مانند آنها را به صورت روز به روز تایپ کنید. برای مثال کسانی که در همان Cherry MX Red سوئیچ که برای بازی بزرگ ممکن است بیش از حد نور برای برخی از تایپیست. اگر شما یک فرصت برای تست کردن انواع مختلفی از سوئیچ ها قبل از خرید شما من به شدت آن را توصیه. شما می توانید از این واژه نامه از صفحه کلید شرایط برای کمک به محدود کردن تنظیمات خود را.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بهترین بازیهای رایانهای از سال 2019

1:13

بیشتر بازی پوشش در CNETtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب