بهترین روز پدر سال 2020 هدیه: برترین آنلاین tech اشتراک برای پدر

روز پدر در اطراف گوشه است اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای دریافت خود را از پدر هدیه ای که او به

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399

روز پدر در اطراف گوشه است اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای دریافت خود را از پدر هدیه ای که او به شما واقعا لذت بردن از. و برای این سال انتخاب ما انتخاب نموده اید به برجسته کردن خدمات آنلاین و اشتراک است که او می تواند لذت بردن از برای یک سال تمام.

وجود ندارد یک جوراب یا جوراب اشتراک -- در چشم!

افشا: ZDNet ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته از برخی از محصولات برجسته در این صفحه. ZDNet و نویسنده نمی شد برای جبران این بررسی مستقل.

The Great Courses Plus

این است که پدر شما یک یادگیرنده مادام العمر? اگر او شور و شوق و کنجکاوی برای یادگیری چیزهای جدید پس چرا او یک اشتراک به دوره های عالی به علاوه. وجود دارد او می تواند دسترسی به یک کتابخانه بزرگ از سطح کالج دوره های تدریس شده توسط برخی از جهان بزرگترین اساتید از دانشگاه های معتبر و موسسات در سراسر جهان است.

او می تواند شراب خواری-سازمان دیده بان و یادگیری در همان زمان وجود دارد صدها نفر از دوره های آموزشی در کتابخانه با محتوای جدید اضافه شده در هر ماه است.

مشاهده شرکت در دوره های عالی
CleanMyMac X

بله حتی مکینتاش دریافت kludgy و آهسته در طول زمان است. اما نگران نباشید شما می توانید با سرعت بالا, پدر و مک wiothout داشتن به او را خرید یکی از جدید!

برای پدر که مک صاحبان CleanMyMac X هدیه ای مناسب است.

CleanMyMac X is a one-stop-shop ابزار است که پاک محافظت و سرعت مکینتاش. با چند کلیک پدر می تواند آغاز یک اسکن که حفاری های خود را از طریق مک ریشه کن کردن آشغال ها و نرم افزارهای مخرب و کمک به بازگرداندن سرعت و عملکرد است که سیستم یک بار بود.

نمایش در حال حاضر در MacPaw
Ancestry

اگر پدر و علاقه زیادی به آشنایی با گسترده تر خانواده بهتر است یا در پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این نسل که قبل از آمد و سپس یک اشتراک به اصل و نسب او را به دسترسی به اطلاعات او نیاز به ساخت یک درخت خانواده است که به طور بالقوه می رود نسل های بسیاری است.

اصل و نسب دسترسی به میلیاردها پرونده به این معنی که درخت خانواده او ایجاد خواهد شد بیش از فقط نام و تاریخ, اما قادر خواهد بود برای رفتن عمیق تر و بینش شخصی به کسانی که اعضای خانواده از جایی که آنها زندگی می کردند چه مقدار از آنها به دست آورده و حتی عکس, امضا, و خیلی بیشتر.

نمایش در حال حاضر در نسب
Audible

Binging در Netflix بکشد به معنی نشستن بر روی نیمکت در مقابل تلویزیون اما binging در کتاب های صوتی از شنیدن می تواند انجام شود در هر کجا و هر زمان-در هنگام راه رفتن در رفت و آمد و از کار قبل از رفتن به رختخواب.

شنیدن یک آرایه وسیعی از محتوای پوشا هر نوع از داستان به غیر داستانی از طیف وسیعی از نویسندگان و راویان ، قابل شنیدن است نیز به دلیل این ادغام با یک قایق تمام دستگاه ها و سیستم عامل تا پدر خود را می توانید گوش دادن هر کجا که او می خواهد و حتی شروع یک کتاب در یک دستگاه و انتخاب کنید تا دقیقا همان جایی که او را در سمت چپ دیگر.

نمایش در حال حاضر در شنیدن
Backblaze

تعداد بسیار کمی از چیزهایی که می تواند یک روز خوب بد مانند از دست دادن داده ها. این که آیا آن را با ارزش عکس های خانوادگی و یا خسته کننده اما کمتر مسائل مهم مانند مالیات و سوابق مالی. داشتن اعتماد به تاریخ پشتیبان گیری می تواند به معنای تفاوت بین شنیدن-پاره شدن مشکلات و ناراحتی خفیف.

Backblaze یک انتخاب بزرگ است زیرا آن را به طور خودکار تمام فایل های پشتیبان از جمله اسناد و عکس و موسیقی و فیلم. نامحدود فایل, مهم نیست چقدر بزرگ است. علاوه بر این هر دستگاه ذخیره سازی نامحدود و سریع ترین سرعت ممکن. Backblaze نیز نگه می دارد پیر فایل نسخه ها و فایل های پاک شده برای 30 روز با گزینه ای را برای افزایش این سال است.

نمایش در حال حاضر در Backblaze
Kaspersky Total Security

به کمک پدر خود را دفاع از خود را در کامپیوتر و دستگاه های دیگر از نرم افزارهای مخرب و بد با یک سال اشتراک به Kaspersky Total Security.

تاپیک های زیادی در مورد این بسته. درست در بالای لیست خود را نزدیک به کامل تشخیص نرم افزارهای مخرب نمره همراه با اغماض تاثیری در عملکرد سیستم. Kaspersky Total Security نشسته در پس زمینه با احتیاط تا زمانی که شما نیاز به آن کمک کند.

پس از آن پنج دستگاه مجوز است که شما با یک اشتراک سالانه را پوشش می دهد که ویندوز و مک و آیفون و اپل و دستگاه های آندروید. این یک مزیت بزرگ است که شما لازم نیست به صرف پول اضافی و یا رفتن را از طریق های مختلف منحنی یادگیری بر روی هر پلت فرم.

نمایش در حال حاضر در Kaspersky Total Security
Zoom

به پدر رو به تمام "خانواده با هم با استفاده از زوم" چیزی که از این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید ؟ پس چرا او Zoom Pro بسته است ؟

در حالی که این نسخه رایگان از زوم زیادی وجود دارد محدودیت مانند 40 دقیقه محدود از جلسات گروه و هیچ توانایی برای ضبط جلسات (این به نظر می رسد تبدیل شدن به جدید خانواده عکس).

مشاهده شرکت در زوم
Alo Moves

یکی از چیزهایی است که اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس است که بیشتر و بیشتر مردم در حال انجام یوگا آنلاین به عنوان یک راه برای حفظ تناسب قوی و ماندن در حال حرکت است. در حالی که یوتیوب بدون shorted رایگان یوگا مردم می تواند شیب به الو حرکت فوق العاده است, به دلیل آن است که ساختار بسته ها را با توجه به همه از مبتدی تا پیشرفته یوگی و تمام سطوح از شدت.

نیز وجود دارد یک انتخاب عالی از مدرسان یوگا و برنامه های که درخواست تجدید نظر به کسانی که به دنبال رسیدن به و یا پیشرفت خود را تمرین یوگا.

نمایش در حال حاضر در Alo حرکت می کند
Kindle Unlimited

کتاب -- اما در دسترس برای خواندن بر روی هر دستگاه و پدر استفاده می کند!

شما می توانید هدیه کیندل نامحدود در اشتراک 6-, 12-و 24-ماه. پدر به شراب خواری خواندن بدون نگرانی از پیدا کردن فضا برای کتاب های فیزیکی و بدون نیاز به حمل آنها را در اطراف با او.

نمایش در حال حاضر در آمازون

ZDNet توصیه می کندtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب