بهترین کولرهای 2020: ظ روز, کلبه اسکیموها, Yeti, Coleman, و بیشتر - CNET

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 12 کولرهای آزمایش: آنهایی که ارزش پول نقد ؟

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 مرداد 1399

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 12 کولرهای آزمایش: آنهایی که ارزش پول نقد ؟

3:23

چند چیز در آمار نقطه کاملا مانند یک یخ-نوشیدنی سرد در یک روز آفتابی -- و به عنوان ما همچنان به کار را از طریق جریان همه گیرکمپینگ سفر تعطیلات و اجتماعی فاصله خلوت دریافت-togethers هرگز صدا جذاب تر. به همین دلیل است که مناسب و معقول و قابل اعتماد کولر شایسته تابستان ریخت و پاش -- اما که یکی از شما دریافت کنم ؟

رئیس در میان گزینه های خود را در حال سیل سنگین "rotomolded" کولر که تحویل عایق برتر به سنتی کولرهای اما آنها تمایل به هزینه خیلی بیشتر از شما ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت برای یک کولر-حتی صدها دلار بیشتر است.

بنابراین بهترین کولر در واقع ارزش خود را درخواست قیمت ؟ و می تواند هر یک از آنهایی که ارزان تر را نگه دارید تا ؟ این چیزی است که من می خواستم به دانم, بنابراین من zeroed در اندازه بزرگ و سخت طرفه کولر و تبدیل به مظنون معمول -- Rubbermaid, کلبه اسکیموها, Coleman -- و lugged ترین مدل های محبوب به CNET لوازم آزمایشگاه تست. وجود دارد و ما بازمی گردد و آنها را در برابر عایق قدرت rotomolded کولر از نهنگ قاتل, Rovr, یتی, Pelican, RTIC, cabela's, و بیشتر. ما ماموریت ؟ پیدا کردن بهترین کولرهای دسته -- شما می دانید آنهایی که بسته بسیاری از مسائل در حال حمل آسان و تقریبا غیر قابل خراب کردن -- و شکل اگر عایق های ارائه شده توسط rotomolded سخت طرفه کولر ارزش سرما پول نقد مورد نیاز به آنها را به خانه آورد.

پس از چند هفته از دست تست و تعداد بی شماری از دمای محیط خوانش ما آماده جداگانه برندگان از این نیز-rans. در اینجا همه چیز را یاد گرفتم شروع با کولر من فکر می کنم شما باید به عجله کردن و خرید قبل از سفر کمپینگ بعدی خود را و یا در جمع خانواده.

ادامه مطلب: بهترین کرم های ضدآفتاب برای سال 2020: Neutrogena, EltaMD, Supergoop و بیشتر

تایلر Lizenby/CNET

بهترین rotomolded کولر

Cabela's قطبی کلاه اکولایزر کولر $350
نهنگ قاتل کلاسیک آشپزخانه اپن, کولر, $340

Cabela's کولر به پایان رسید و در حرارت مرده با سال گذشته rotomolded قهرمان نهنگ قاتل کلاسیک کولر. من می گویم را انتخاب کنید بین آنها است.

تایلر Lizenby/CNET

قالبگیری دورانی کوتاه برای قالب گیری چرخشی یک روش تولید که به معنای واقعی کلمه می چرخد قالب به عنوان پلاستیک ریخته است ، نتیجه: پلاستیک که بیشتر با دوام و یکنواخت تر در تراکم و مهمتر از همه در مورد کولرهای بهتر در عایق.

Rotomolded کولرهای نمی آیند ارزان, اما آنها آشکارا بهتر از رقابت در نگه داشتن چیزهایی سرد است. منظورم این است که اینطور نیست که ما یک یخچال قابل حمل در دست ما در اینجا, اما آن را نگه می دارد قوطی سرد است. بهترین دیده ایم از خالص عملکرد نظر می آید از یتی-اما فوق العاده دیوارهای ضخیم که سنگین کولر معنی است که شما در حال گرفتن به طور جدی shortchanged در اینچ و ظرفیت (بیشتر در مورد که فقط در یک بیت).

از بقیه rotomolded زمینه ما بالا با دوام نوازندگان برای عایق بودند نهنگ قاتل کلاسیک کولر و cabela's قطبی کلاه اکولایزر کولر که نسبتا نزدیک در قیمت می باشد. آنها اساسا در عملکرد من آزمون پس از چیدن بین آنها واقعا پایین می آید و به طعم و مزه. این cabela's کولر ارائه می دهد کمی بیشتر فضای داخل (حدود 3 لیتر به ارزش) و آن شامل هوشمندانه افتتاحیه بطری ساخته شده به لاستیک چفت. در ضمن نهنگ قاتل کولر در می آید بهتر است به دنبال رنگ و آن را کمی راحت تر به حمل پس از آن را ندارد سفت و سخت دسته تزریقی است که رفتن را بر بالای طناب دستگیره.

تایلر Lizenby/CNET

بهترین ارزش میدارد

کلبه اسکیموها MaxCold کولر $60
RTIC 65 کولر $330

این rotomolded RTIC 65 انجام نمی به عنوان به خوبی به عنوان Yeti cabela's یا نهنگ قاتل اما با حدود 73 لیتر ظرفیت آن را نیز تا به حال یک بزرگتر در آن دست از کسانی که سه. در حال حاضر در دسترس برای $326, آن را در مورد به عنوان نزدیک به یک مقدار را انتخاب کنید به عنوان شما پیدا کردن در میان rotomolded کولر.

تایلر Lizenby/CNET

اگر شما فقط می خواهید یک اعتماد کولر که نه بیش از حد گران قرار دادن کلبه اسکیموها MaxCold در بالای لیست خود را. قیمت ها متفاوت است بر اساس که در آن و زمانی که شما خرید کردم اما به ثمر رساند معدن فروش در سال گذشته به 45 دلار. که باعث می شود آن را تنها کولر های موجود به کمتر از 50 دلار باقی می ماند که در صفحه پنج از من تست عملکرد یک لیست است که در حال حاضر شامل دو سال ارزش مدعی است. در واقع آن را به پایان رسید و در چهارم. تنها Yeti cabela's و نهنگ قاتل موفق به بهتر از آن -- و دوباره هر یک از این هزینه 300 $یا بیشتر.

این MaxCold را plasticky ساخت و مورخ طراحی نیست چیزی علاقه داشتن به نگاهی است, اما آن را پوشش می دهد اصول اولیه از جمله زهکشی اسپوت و یک قفل برای درب (نه هر کولر در این محدوده قیمت می کند). به علاوه آن را به اندازه کافی محکم برای نشستن بر روی که می تواند در مفید آمده است در طول سفر کمپینگ بعدی خود را. همه از آن می افزاید تا به بسیاری از ارزش -- به اندازه کافی به طوری که MaxCold به دست آمده به طور کلی نمره 8.2 اینجا CNET بالاتر از هر کولر من بررسی کرده ام.

به دنبال یک rotomolded ارزش ؟ اتمام RTIC 65. این زیادی کولر را که می خواهید نگه دارید در مورد دو بار به عنوان بسیاری از قوطی به عنوان یتی. 1-سال گارانتی است کوتاه تر از شما با بسیاری دیگر rotomolded گزینه اما اگر شما فقط می خواهید یک rotomolded کولر با بیشترین ظرفیت برای نقد آن متناسب با این لایحه.

تایلر Lizenby/CNET

بهترین عملکرد

یتی تندرا 45 کولر, $300

من به شما یک زن و شوهر از پاراگراف پیش که 300 دلار یتی تندرا 45 بود که ما در بالا انجام کولر, اما من هم باید اضافه کنم که آن را واقعا نمی دید. با دیوار که در مورد 2.75 اینچ ضخامت آن را عایق بهتر از هر کولر که من تست کردم به تاریخ است که کلید برای عملکرد در یک کولر های قابل حمل.

بسیاری از عایق بدان معنی است که یتی می توانید انجام بیشتر با کمتر. با فقط 3 پوند یخ -- و نه حتی به اندازه کافی به طور کامل پوشش پایین کولر -- یتی قادر به جلو و داخلی آن درجه حرارت محیط پایین تقریبا 25 درجه دوم بزرگترین حرارت هوا قطره از این گروه است. کولر از cabela's آمار حداقل درجه حرارت آن در حدود 1 درجه پایین تر اما بر خلاف یتی آن بود قادر به نگه دارید که حداقل برای مدت زمان طولانی. در واقع پس از 24 ساعت در آب و هوا-کنترل اتاق مجموعه به 70 درجه یتی تنها کولر که هنوز یخ در آن است. پس از 48 ساعت آن تنها کولر که هنوز نداده بازگشت به دمای اتاق.

شما می خواهید به اتمام بررسی کامل من از این خرس مقاوم سنگین کولر برای بهتر حس چقدر بد آن را دودی رقابت اما خوب قیاس خواهد بود یک اسب که جدا خود را از بسته در اوایل و برنده آن مسابقه در مبارکه به پایان برسد. کاش تندرا 45 ارائه ظرفیت بیشتر برای قیمت, اما اگر شما فقط می خواهید کولر خود را تا یخ منجمد طولانی این یکی است.

تایلر Lizenby/CNET

بهترین طراحی

طول عمر بالا و عملکرد کولر $97

مرغ سقا را rotomolded کولر آمده در طیف گسترده ای از بزرگ به دنبال رنگ و هر یک همراه با گارانتی مادام العمر-آنها ارزش یک نگاه اگر شما فقط می خواهید چیزی چشم نواز است.

مرغ سقا

اگر شما می خواهید یک کولر که احساس مدرن و فانتزی اما شما نمی آماده به ظرف صدها هزار دلار برای یک rotomolded مدل در نظر گرفتن طول عمر بالا و عملکرد کولرکه من در بر داشت در فروش در خارج برای $97. این بالا بود-پنج بازیگر در آزمون اساسا مقید عالی کلبه اسکیموها MaxCold در حالی که همچنین ارائه یک گام مهم در کیفیت ساخت.

از طول عمر کولر نیست rotomolded اما این نوع زیبایی است که آن را ارائه می دهد. تماس با آن نشوند اگر شما باید اما این یکی خیلی خوب با ظریف طناب دسته دو-قفل درب چفت و حتی ساخته شده است در بطری بازکن چیزی است که شما نمی توانید با یتی یا نهنگ قاتل ما تست شده است. آن را نیز بزرگتر از هر دو از کسانی که گرانتر گزینه های آینده در یک بزرگتر-از-آگهی 62.4 لیتر است. اگر شما به دنبال برای یک بازیگر است که به نظر می رسد بخشی از عمر طراحی ارائه می دهد بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را.

به دنبال چیزی چشم نواز که شما ایستادگی کردن دفعه بعد که شما tailgating? اتمام Pelican. من خیلی تحت تاثیر قرار با این عملکرد در مقایسه با دیگر rotomolded کولرهای اما با نام تجاری ارائه می دهد یکی از بهترین محدوده گزینه های رنگ است که شما پیدا کنید که شما و بسیاری از رنگ ها لازم نیست هر چیزی هزینه اضافی. من اضافه کنم که این پرنده کولر یکی از مدل های ما تست شده است که می آید با گارانتی مادام العمر.

کریس مونرو/CNET

بهترین تحرک

Rovr Rollr 60 کولر $399

شما باید مقدار زیادی از گزینه اگر شما می خواهید یک چرخ کولر, اما اگر من می خواهم صرفه جویی و قار قار کردن 400 دلار برای Rovr Rollr 60. هر چند آن را کاملا به عنوان قوی از یک مجری به عنوان یتی یا نهنگ قاتل, آن را هنوز هم به پایان رسید آزمایشات ما با بالاتر از متوسط خنک کننده قابلیت و آن را تا حد زیادی ساده ترین و راحت ترین کولر برای حمل و نقل از نقطه A به نقطه B تا زمانی که ما نمی باید به حمل آن بسیار طولانی است. با 9 اینچ چرخ و یک قاب ساخته شده از فولاد ضد زنگ و آلومینیوم Rollr کاملا سنگین است حتی قبل از اینکه شما شروع به بارگذاری قوطی و بطری آب و نوشیدنی های دیگر به آن.

در بالا از آن من مانند شامل پارچه ای متحرک wagon بن و پلاستیک خشک bin که کمک می کند تا شما در حفظ و خود را مواد غذایی و نوشیدنی ها جدا از مرطوب یخ. اگر شما مایل به پرداخت کمی اضافی شما می توانید خود را سفارشی کولر با اضافی مانند ساخته شده است در دبستان هیئت مدیره برای اردوگاه آشپزی فولاد ضد زنگ دارندگان بطری و یا حتی 50 دلار "Bikr کیت" که باعث می شود آن را آسان به دو Rollr پشت یک دوچرخه (هر چند در تقریبا 400 دلار برای کولر کاش حداقل یکی یا دو تا از این کیت آمد گنجانده شده است).

در انصاف و ما فقط تست شده یک زن و شوهر از چرخ کولرهای تا کنون و Rollr تنها کسی که من می خواهم خوشحال به خود. اگر من پیدا کردن یک مقدار بهتر انتخاب کنید در آینده من به روز رسانی این فضا اما در حال حاضر من فکر می کنم Rovr را چرخ کولر است که به خوبی به ارزش پول است.

رأی Crist/CNET

بهترین کولر برای آنلاین روز

کلبه اسکیموها Recool, $10

ما در 70-درجه آزمایشگاه تست های کلبه اسکیموها Recool برگزار می شود تست ما نوشیدنی های زیر 40 درجه برای خوب 15 دقیقه قبل از همه چیز شروع به گرما ،

رأی Crist/CNET

یکی از آخرین توصیه -- حتی اگر شما نمی خواهید به صرف بیش از $20 در یک کولر, شما نیز ممکن است با زحمت cheapies مانند کلبه اسکیموها جزیره نسیم و Rubbermaid یخ قفسه سینه کولر که من موفق به گلزنی در فروش برای عنوان کمی به عنوان $15. چفت و لولا احساس شل و ول هر دو آنها عدم تخلیه و نه انجام هر گونه بهتر از ارزان پلی استایرن کولر از ایستگاه های گاز.

البته پلی استایرن تجمع یک مشکل بزرگ در محل های دفن زباله این روزها خیلی برای جایگزین دوستدار محیط زیست, با این کلبه اسکیموها Recool. موجود در اری co-op, فروشگاه مواد غذایی, سوپر مارکت و یا ایستگاه های گاز در نزدیکی شما برای حدود $10 Recool است قابل استفاده مجدد کولر ساخته شده از بازیافت درخت پالپ با محیط زیست بی خطر مواد افزودنی به کمک آن آب نگه دارید و نگه داشتن چیزهای سرد. این تنها وعده 12 ساعت از یخ نگهداری و در 18 لیتر آن ارائه نمی دهد اتاق خیلی بیشتر از شش قوطی یا بیشتر -- اما هی که هنوز هم به اندازه کافی سریع بعد سفر به ساحل با دوستان است. اگر یک کولر است که همه شما نیاز به آن را انجام این کار است.

این Recool نمی نگه سرد کاملا به عنوان به خوبی به عنوان پلی استایرن زمانی که من آن را آزمایش, اما آن را هنوز هم انجام می شود به عنوان وعده داده شده. نشسته در 70-درجه آزمایشگاه تست با یک کیسه یخ را از ایستگاه های گاز در آن (حدود 7 پوند) به Recool بود قادر به نگه داشتن شش رژیم غذایی کک پایین در دماهای سرد برای 15 دقیقه. پس از آن فقط تخلیه آب و اجازه دهید آن را خشک.

ohana-cooler-1-720

$8 Vericool Ohana است که کمی بزرگتر از Recool و آن را قابل بازیافت بیش از حد.

کریس مونرو/CNET

اگر شما نیاز به چیزی کمی بزرگتر از Recool 18 لیتر و سپس شما می توانید انتخاب کردن برای Vericool Ohana دیگر کشورهای عضو اکو دوستانه یکبار مصرف کولر می آید که در 42 لیتر حجم فقط 8 دلار در 7-11 کل مواد غذایی, صرفه جویی مارت خوش شانس و BevMo!

علاوه بر اینکه قابل استفاده مجدد و زیست تخریب پذیر مانند Recool این Ohana نیز قابل بازیافت (این Recool نیست چرا که برخی از مواد افزودنی با استفاده از آن برای ضد آب). و فقط مانند Recool این Ohana گذشت ما آزمایش با رنگ پرواز.

و هی در حالی که ما در حال صحبت کردن در آزمون...

آنچه که ما تست شده

بین سال جاری و سال گذشته من تست کردم در مجموع 18 کولرهای هدف همیشه به صورت ترکیبی از کم پایان پایان و در میان و همچنین ترکیبی از چرخ و nonwheeled گزینه های. ظرفیت های متنوع از مدل به مدل اما من سعی کردم به نگه داشتن چیزهایی که به عنوان نزدیک به 50 لیتر به عنوان من می تواند -- به اندازه کافی بزرگ برای مردمی که می خواهند ده ها تن از آبجو سرد در دست در کنار ساحل, پارتی, اما نه بیش از حد بزرگ اگر شما فقط به دنبال چیزی برای تغذیه خانواده در خارج از در بعدی خود را در پیک نیک.

در اینجا همه آنها را همراه با جایی که شما آنها را پیدا کنید و چه آنها هزینه:

که در لیست نیست به معنای جامع. ما فقط به حال بودجه و زمان برای به دست آوردن و تست بسیاری از کولرهای بنابراین برخی از برندهای توجه داشته باشید مانند OtterBox و اوزارک تپه برش را ندارد. ما آزمایش نشده نرم و سیستم های خنک کننده و در عین حال هر دو. اگر وجود دارد به اندازه کافی خواننده مورد علاقه من تست همه آنها را پایین جاده ها و به روز رسانی این پست درآمده است.

در سال گذشته از شما خواسته برای دیدن نظرات برای کولر از Pelican RTIC و cabela's بنابراین ما مطمئن ساخته شده به آنها را شامل این زمان در اطراف. و در حالی که ما آزمایش نشده هر نرم کولرهای برقی کولر کوله پشتی خنک کننده و یا دیگر شاخه بندی آن چیزی است که ما ممکن است نگاه به در به روز رسانی های آینده, بنابراین اجازه دهید ما را در نظرات می دانم که اگر وجود دارد هر گونه خاص کولرهای شما علاقه مند هستید به خصوص نرم آنهایی که.

پس از 48 ساعت در 70-درجه اتاق با 3 پوند یخ در هر کولر یتی (نشان داده شده با خط صورتی در پایین) دور بود و دور بالا ما دان.

رأی Crist/CNET

چگونه ما آنها را آزمایش

یخ نگهداری

بزرگ تفاوت که شما می شنوید زیادی در مورد شما به عنوان فروشگاه برای یک کولر یخ "حفظ" -- به طور خاص چگونه یک کولر می توانید نگه داشتن یک بار کامل از یخ منجمد. جدید گزینه های گران قیمت همه چسبیدن به کلاه خود را در این آزمون با rotomolded کولرهای آبی به طور خاص طراحی شده برای آس آن (و در انجام این کار توجیه خود برچسب قیمت).

که همه به خوبی و خوب است اما من نگران است که یک استاندارد یخ نگهداری آزمون خود را در آن نمی خواهد به ما بگویید که در کل داستان. برخی از کولرهای احتمالا نگه داشتن یخ منجمد برای بسیار طولانی تر از دیگران است, اما با استفاده از نقطه ذوب خود را به عنوان متریک به نظر می رسد به بی اعتنایی به همه چیز می آید که قبل از. من می خواستم برای به دست آوردن یک حس خوب از عملکرد نه تنها روز بلکه ساعت قبل از هر گونه یخ کرده بود و حتی ذوب در همه.

برای انجام این کار من آغاز شده و با یک نسخه اصلاح شده از یخ آزمون يادداری. به جای یک بار کامل از یخ در هر کولر رفتم با فقط 3 پوند-و نه حتی نیمی از یک کیسه کوچک از ایستگاه های گاز. کمتر به معنای یخ بیشتر از یک چالش برای کولر که امیدوارم به ما یک دانه تر نگاه کنید که چگونه به خوبی آنها را انجام نسبت به یکدیگر است.

در میان بالا پایان rotomolded کولر که هزینه صدها دلار یتی تندرا 45 (صورتی) هنوز هم حاکم عالی-اما توجه داشته باشید که cabela's قطبی کلاه اکولایزر کولر (سبز) در واقع موفق به شکاف پایین تر حداقل درجه حرارت. آن را مناسب و معقول را انتخاب کنید بیش از حد.

رأی Crist/CNET

به طور خاص, من می خواستم برای پیگیری دمای محیط در هر کولر بنابراین من گسترش یخ در هر یک از من تست زیر بالا شیشه پروپیلن gylcol راه حل (سیراب به پایین ضد یخ) با یک پروب دما در آن است. چرا بالا? درجه حرارت پایین در یخ شده اند که تقریبا در تمام کولرهای ترک حفظ و نگهداری به عنوان تنها متغیر واقعی است. ردیابی دمای محیط بالاتر از آن را خیلی بیشتر از گفتن و آن را به ما برخی از متغیرهای اضافی در نظر بگیرید.

اوه, و من همه از این در یکی از لوازم آزمایشگاه آب و هوا-کنترل اتاق تست و من مطمئن ساخته شده به اجازه دهید هر یک کولر نشستن باز در اتاق برای چند ساعت قبل به منظور اطمینان حاصل شود که آنها تمام شده در یک رشته یا بیشتر از دمای اتاق (حدود 70 درجه فارنهایت).

در پایان, آن را تبدیل به یک پربار آزمون. بعد از 48 ساعت من تا به حال بسیار خوب نمودار برای نشان دادن دمای داخل هر کولر در یک دقیقه توسط دقیقه اساس-و تفاوت از کولر کولر قابل توجه بود.

آن را دریافت نمی کاملا به عنوان سرد به عنوان Rubbermaid یا کلبه اسکیموها جزیره نسیم تا حدی ملایم اما $4 Lifoam کولر که من استفاده می شود به عنوان یک کنترل واحد برگزار شد در واقع به آن حداقل دما طولانی تر از کلبه اسکیموها و یا Rubbermaid و بازگشت به طور کلی پایین تر دمای متوسط از هر کدام از آنها را به عنوان یک نتیجه.

رأی Crist/CNET

برخی از آنها قادر به انجام بیشتر با دوام کمک یخ از دیگران -- به خصوص یتی کولرکه حفظ دمای محیط سردتر از هر کولر تست کردم بیشتر از هر کولر تست کردم. پس از 24 ساعت یتی تنها کولر با هر گونه یخ در سمت چپ آن و در همه حال و در پایان آزمون این تنها مدلی که تا به حال بازگشت به دمای اتاق است.

و بدترین ؟ که می تواند Rubbermaid یخ قفسه سینه کولرکه نمی توانستم داخل کولر هر سردتر از 55.7 درجه F. بالای آن, آن به درجه حرارت متوسط برای مدت زمان آزمون 66.8 درجه F -- یک گرم به طور متوسط از هر کولر تست کردم. حتی $4 پلی استایرن کنترل کولر هم بهتر از آن. نه سرد Rubbermaid!

آن را چیزی بیش از حد تصور اما $42 کلمن Xtreme دریایی کولر ارائه می دهد عظیم 70 لیتر ظرفیت که فوق العاده است برای قیمت.

تایلر Lizenby/CNET

ظرفیت ملاحظات

اگر ما قصد داریم به بحث در مورد عملکرد ما باید به بحث در مورد ظرفیت بیش از حد. هر چند برخی از اندازه محبوب تر از دیگران (50 لیتر مثلا) واقعا وجود مقدار یکنواختی در میان کولرهای تا آنجا که اندازه و شکل نگران هستند. جدا از تعیین چگونه بسیاری از قوطی های آبجو هر یک را نگه دارید و اندازه و شکل خواهد بدیهی است که تاثیر بر عملکرد بیش از حد. پس از همه با مقدار یخ برابر 70 لیتر کولر مانند کلمن Xtreme دریایی کولر بزرگتر برای کار در دست خود را از 48 لیتر کلبه اسکیموها جزیره نسیم.

من بهترین من به حساب برای کسانی که به اندازه تفاوت که من بررسی هر یک کولر نسبی عملکرد, اما من نیاز به مطمئن شوید که من تا به حال اندازه گیری دقیق. که به معنای قرار دادن کسانی که تولید کننده ظرفیت ادعا می کند به تست و من می خواستم بهتر و بیشتر جهانی متریک از شمارش چگونه بسیاری از قوطی های من می تواند خودرا برای امتحان اماده به هر یک.

lifetime-fill-test

من قادر به پر کردن طول عمر بالا و عملکرد کولر با 62.4 لیتر آب بدون ایجاد آن به سرریز زمانی که من بسته درب. که 13.5 درصد بزرگتر از آگهی.

رأی Crist/CNET

به این منظور من به دقت پر هر کولر با آب گیری از تعداد دقیق لیتر هر یک می تواند نگه دارید قبل از من دیگر قادر به بستن درب بدون ریختن. اگر هر چیزی, مدل های ارزان تر بودند محافظه کار در تخمین های خود را با آنهایی که مانند کلمن برنامه نویسی و کلبه اسکیموها عرض چرخ کولرهای آینده در چند لیتر بیشتر قابل توجهی از آگهی.

گران قیمت بچه ها ؟ نه خیلی زیاد. Rovr گیره ظرفیت آن 400 دلار Rollr چرخ کولر در 60 لیتر اما من فقط می تواند مناسب 52.8 لیتر آب در داخل زمانی که من اندازه گیری برای خودم. $300 یتی تندرا 45 نبود به عنوان بزرگ به عنوان انتظار می رود یا نگه داشتن فقط 38 لیتر آب قبل از سرشار با درب بسته. که چند لیتر کمتر از 45 لیتر ضمنی توسط نام محصول (خوب سعی یتی).

که ممکن است در بخشی به دلیل یتی دیوار قابل توجهی ضخیم تر از دیگر سیستم های خنک کننده' -- که به نوبه خود است که احتمالا یک دلیل بزرگ چرا چیزی که انجام شده تا به خوبی. شما در حال گرفتن مقدار زیادی از اضافی عایق اما در هزینه از ظرفیت. من فکر می کنم که مناسب تجارت اما من آرزو می کنم یتی شد شفاف تر در مورد آن.

در ضمن با همان قیمت 58 لیتر نهنگ قاتل کلاسیک کولر آمد و در سمت راست این پول در 58.1 لیتر اندازه گیری شد و در حالی که آن را نگه ندارد آن یخ به عنوان طولانی به عنوان یتی آیا آن را هنوز هم به پایان رسید به عنوان یکی از برترین نوازندگان. کمی فضای بیشتر از آن, شما همچنین می توانید در نظر بگیرید که با rotomolded کولر از cabela's و RTIC -- آنهایی که من تست شد هر دو بزرگتر از آگهی در 61.3 لیتر و 72.9 لیتر بود. که RTIC کولر نیز یکی از بالا به ما ارزش میدارد حداقل تا آنجا که گران قیمت rotomolded کولرهای نگران هستند.

گاومیش کوهان دار امریکایی ارائه می دهد مقدار زیادی از اضافی اختیاری برای آن rotomolded کولر از جمله nonslip تشک برای درب بنابراین شما می تواند ایستادن روی کولر به بازیگران یک خط ماهیگیری.

تایلر Lizenby/CNET

فراموش نکنید که طراحی

من هم در زمان هر کولر در طراحی و امکانات را در نظر به عنوان تست کردم و نگه داشته و چشم را برای دوام و نگرانی است. من تحت تاثیر قرار با درب در کلبه اسکیموها عرض چرخ کولرمثلا. آن را نمی کند قفل بسته و تکه پلاستیک لولا در حال کل یک شوخی است. آن را متوسط yank و تمام درب می آید درست کردن -- و ارزان چرخ پلاستیکی نیست مرا تحت تاثیر قرار هر دو.

این Rovr Rollr چرخ کولر شانس خیلی بهتر با تشکر ناهموار طراحی است که امکانات سنگین چرخ فلزی محکم فرمان و اختیاری $50 و لوازم جانبی است که به شما اجازه می دهد آن دو پشت دوچرخه خود را. من هم دوست داشتم که داخل می آید با یک تقسیم کننده است که باعث می شود آن را آسان به نگه داشتن موارد شما نمی خواهید خیس شدن جدا از یخ و که شما می توانید آن را با لباس های مختلف داخلی بوش طرح است. من تنها qualm-که T-شکل فرمان شامل راحت لاستیک مدتها در طرف اما نه در وسط نقطه شما در واقع می خواهید به نگه دارید به عنوان شما پس زدن دهنه اسب در اطراف آن.

و اگر شما صرف مقدار زیادی از زمان کمپینگ در یک محل که در آن خرس هستند, نگرانی, سپس شما احتمالا می خواهید به سرمایه گذاری در یک خرس-مقاوم در برابر کولر. از بین خرس خاکستری کمیته نگه می دارد یک لیست در حال اجرا از گزینه های خبره که شامل تعدادی از کولرهای آبی از این مختصر و مفید. این مدل های خاص تست کردم از cabela's, Orca و یتی همه را برش را به عنوان نشانی از 80 لیتر نسخه Rovr را چرخ کولر.

چیز دیگری به فکر می کنم در مورد اینکه آیا یا نه شما کولر به اندازه کافی محکم برای نشستن بر روی چیزی که می آید در دستی زمانی که شما در خارج از کمپینگ. بسیاری از سیستم های خنک کننده است که من مورد آزمایش قرار گرفتند اما برخی از زمان همه چیز حتی بیشتر. مثلا گاومیش کوهان دار امریکایی Gen 2 کولر می رود تا آنجا که به تبلیغ خود به عنوان یک ایده آل, مصاحبه, پلت فرم برای ایستادن در طول سفر ماهیگیری بعدی و حتی به فروش می رساند nonslip کشش تشک برای درب در انواع طرح ها است.

بین لولا درب تخلیه پلاگین و درب چفت گاومیش کوهان دار امریکایی کولر احساس بیشتر شبیه به یک محصول حق بیمه به لمس -- اما آن را نمی نگه داشتن هوای سرد و یا زمانی که دیگر rotomolded مدل و هزینه آن حدود 100 دلار بیشتر از ما مقرون به صرفه ترین rotomolded انتخاب کنید RTIC 65.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در طراحی quibbles مانند این در فرد بررسی هر یک از کولر. تنها چیزی که من می گویم این است که من هنوز هم تعجب نیست برای دیدن بیشتر از این بالا پایان سعی کنید گزینه های خود را جدا از بسته هوشمندانه با ویژگی های اضافی مانند یک ساخته شده در باتری برای شارژ دستگاه های خود را در حالی که شما در اردوگاه در خارج از منزل (و یا بهتر از یک پنل خورشیدی).

اگر این است که آنچه شما به امید بهترین شرط بندی شما ممکن است به نوبه خود به Kickstarter و Indiegogo که در آن گران gadgety مگا-کولرهای مانند جالبترین کولر و بی نهایت کولر در رسوایی زندگی می کنند. من می گویم رسوایی از آنجا که هر دو از کسانی که نقدی-گربس که سابقه تولید تاخیر و قطعا مشتریان ناراضی. رفتن در خواندن از طریق نظرات به بی نهایت کولر در کمپین Indiegogo که منفجر طریق یک راهپیمایی تاریخ کشتی با هیچ چیزی برای نشان دادن برای آن است. خوب نیست.

این همه بیش از اندازه کافی برای من به توصیه سالم ممکن است دوز تردید اگر شما تا به حال خودتان را وسوسه به یک کمپین بود که خود را با پول نقد سخت سرد. منظور من بیا -- به معنای آخرین چیزی که شما می خواهید از خود کولر را سوزانده است. با چوب های قدیمی و از مد افتاده کولر مانند آنهایی که توصیه می کنم بالا و این چیزی است که شما نیاز به نگرانی در مورد.

آیا ما به دست یک کولر که شما علاقه مند هستید ؟ می خواهید ما را برای تست کردن نرم طرفه کولر? اجازه دهید ما را در نظرات!

در اصل منتشر ژوئن 31 سال 2018 و به روز رسانی به طور منظم اخیرا توجه داشته باشید که Vericool Ohana در حال حاضر در دسترس در فروشگاه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب