تبدیل شدن به یک ابر نرم افزار: Microsoft Azure, certification prep bundle است 97% خاموش

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و کارگران شاغل در تقریبا هر صنعت شروع به استفاده م

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 تیر 1399

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و کارگران شاغل در تقریبا هر صنعت شروع به استفاده می شود به حالت عادی. مدل های کسب و کار تنظیم بودن کارکنان در تجارت معمول خود را از دفاتر به صورت ad hoc اتاق نشیمن های ایستگاه های کاری و سازمان های دولتی در حال تصویب یک سری بسته های محرک که امیدوارم پد اجتناب ناپذیر دراز مدت اقتصادی خرید اینترنتی.

اما این طبیعت منحصر به فرد از این بیماری همه گیر و این واقعیت است که آن را مجبور میلیون ها نفر از آمریکایی ها به کار از راه دور در واقعیت تقویت برخی از صنایع. برای مثال کسانی که در ساخت و پیاده سازی ابر منابع و ابزار است که شرکت در حال حاضر با تکیه بر بیش از همیشه است.

اگر چه آنها در حال افزایش است مدتها قبل از شیوع کروناویروس پیچیده محاسبات ابری سیستم عامل و زیرساخت در حال حاضر گرفته شده بر روی یک سطح جدید از اهمیت در صنایع مختلف. این می آید به عنوان یک نتیجه مستقیم از شرکت های تنظیم به یک واقعیت جدید است که در آن هر جنبه از کسب و کار انجام شده است به طور انحصاری آنلاین.

این به این معنی است که اگر شما به تازگی از دست داده و کار خود و یا شما نگران از دست دادن آن در آینده شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن شروع کردن مسیر به سمت بالا پرداخت و به طور فزاینده ای امن حرفه ای در محاسبات ابری و توسعه است.

معامله قیمت: $39 | قیمت اصلی: $1,839

2020-05-27-at-2-12-29-am.jpg

اگر چه این همیشه دلهره آور به تامل تغییر شغل خبر خوب این است که شما لازم نیست به سرمایه گذاری گزاف مقدار از زمان و یا پول به منظور به دست آوردن مهارت و ابزار شما نیاز به پیوستن به این پرداخت بالا و پایدار زمینه است.

آنلاین دانلود آموزش نرم افزاری مانند تکمیل 2020, Microsoft Azure, Certification Prep Bundle هستند و نقطه شروع عالی برای پیوستن به صفوف این در خواست لاجوردی متخصص بدون در نظر گرفتن تجربه قبلی خود را در فن آوری و یا آن را. و این خاص دارای امتیاز بالا بسته آموزشی است که در حال حاضر در دسترس برای 97 ٪ تخفیف فقط $39.

$39 در ZDNet آکادمی

یک پلت فرم است که می تواند آب و هوا طوفان

ظاهرا ایمنی بدن از انواع مقیاس بزرگ اقتصادی شیفت که تمایل به اخلال در صنایع دیگر خدمات محاسبات ابری استفاده می شود برای ساخت و مدیریت و استقرار تعداد بی شماری از برنامه های کاربردی و خدمات است که زندگی را ساده تر برای هر دو شرکت و کارگران و مایکروسافت Azure در حال حاضر منجر به بسته.

این جای تعجب نیست که شرکت های فن آوری مانند مایکروسافت نسبتا خوبی قرار وقتی که می آید به سوار کردن بیماری همه گیر کوروناویروس اما واقعیت این است که خود را در جهان مشهور و به طور فزاینده ای محبوب لاجوردی خدمات است که در واقع در حال تجربه رشد پایدار در طول همه گیر عهد به خود منحصر به فرد قدرت ماندن و بالقوه است.

با کشور گسترده قرنطینه اقدامات افشای نیاز به کارگران بیشتر است که می تواند کار به طور موثر از صفحه اصلی تقاضا برای لاجوردی سیستم عامل و برنامه ها سر به فلک کشید و حرفه ای است که حفظ و راه اندازی این خدمات شده اند تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن از فاجعه بار استخدام انجماد و اخراج.

چگونه برای تبدیل شدن به یک تقاضا cloud pro

صرف نظر از این که آیا شما در حال حاضر مشغول به کار در یکی از بسیاری از گرایش ها از تکنولوژی و محاسبات ابری هستند و به دنبال ارائه رزومه کاری خود را افزایش دهد و یا شما علاقه مند به پیوستن به این زمینه با شروع در پای راست 10-دوره کامل 2020, Microsoft Azure, Certification Prep training bundle را ساز و برگ شما را با درک کامل از آخرین محاسبات ابری و داده ها تجزیه و تحلیل روش های مورد استفاده توسط لاجوردی حرفه ای در هر روز است.

هر دوره در این بسته نرم افزاری است که حول خاص لاجوردی صدور گواهینامه است که شما خواهید بود برای آموزش و مجموعهای از exam prep مواد کمک خواهد کرد که شما تک خال آزمون خود را در اولین امتحان کنید.

وجود دارد البته مواد است که شما می آموزد که چگونه به منظور توسعه نرم افزار قدرتمند است که می تواند Azure ادغام سیستم ها و نحوه کار با طیف گسترده ای از شبکه های زیرساخت به منظور تسهیل در انتقال اطلاعات است. به علاوه شما خواهید آموخت که چگونه به استفاده از انواع شایع قالب به منظور استقرار و به روز رسانی منابع سرور.

اثرات coronavirus در حال حاضر شروع به تبدیل جهان ما و شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک مسیر حرفه ای که قادر به نه تنها به سوار کردن طوفان بلکه پر رونق در آن از محاسبات ابری.

بنابراین استفاده از این زمان بی سابقه در خانه با گرفتن مهارت های شما نیاز به منظور خروج از قرنطینه با یک روش کاملا جدید و حرفه ای پرداخت. کامل 2020, Microsoft Azure, Certification Prep Bundle قطعا کمک خواهد کرد و آن را در فروش فقط برای $39.

ZDNet توصیه می کندtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب