ضرب و شتم گرمای تابستان را با این شخصی هوشمند تهویه مطبوع در فروش در حال حاضر

اجازه دهید آن صورت همه چیز در حال داغتر شدن. این سیاره در حال گرم شدن است و در نتیجه داغتر تابستان برای بسیاری

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 18 تیر 1399

اجازه دهید آن صورت همه چیز در حال داغتر شدن. این سیاره در حال گرم شدن است و در نتیجه داغتر تابستان برای بسیاری از مردم در سراسر جهان است. حل این مشکل در حال رفتن به یک مقدار زیادی از کار, و آن را هنوز هم نمی خواهید به شما یدکی از رکورد گرما که همچنان به طاعون با ما امروز. مشکل این است که بسیاری از ابزار ما در حال حاضر به نگه داشتن ما سرد در این گرما منجر به تولید گازهای گلخانه ای است که فقط همه چیز را بدتر کند.

این است که در آن EvaSMART 2 در می آید. تصور کنید که یک انرژی-کارآمد تهویه هوا ساخته شده فقط برای شما است که شما می توانید در هر نقطه را. به جای خنک کردن یک اتاق یا کل خانه های سرد را به دنبال خواهد داشت شما در هر کجا که شما آن را. این چیزی است که شما با EvaSMART 2 هوشمند قابل حمل تهویه مطبوع. آن را در فروش است در حال حاضر و در این زمان نمی تواند بهتر است.

این قابل حمل وضعیت هوا سرد می شود هوا را از راه همان طبیعت می کند: این تبخیر خنک برای پایین آوردن درجه حرارت در اطراف شما. این کار با ترکیب قابلیت های رطوبت ساز و کولر قرار دادن آنها را در زیر یک هود. EvaSmart است که بیشتر انرژی کارآمد تر از تقریبا هر نوع دیگر portable A/C است و به اندازه 20 برابر موثر تر از سنتی واحد است که نشستن در دیوار خود را و یا پنجره.

https://www.youtube.com/embed/90FTZ0Vlgnk

در بالا یک گزینه عالی برای خنک کننده و بهره وری انرژی که صرفه جویی در شما مقدار زیادی از دیگران در طول زمان EvaSMART 2 زندگی به نام خود بودن رفو هوشمند است. شما می توانید کار با دستگاه یا از طریق یک صفحه لمسی, متصل, نرم افزار تلفن همراه و یا با صدای خود را. شما می توانید اتصال به A/C unit به خود آمازون, الکسا, گوگل, صفحه اصلی, و یا دیگر دستگاه های هوشمند و اتصال آن به خانه های هوشمند و پلت فرم ها و کنترل آن را از هر نقطه که شما دستیار صوتی می تواند شما را بشنود.

این EvaSMART 2 معمولا قیمت برای $256 اما شما می توانید صرفه جویی در 29 درصد است که قیمت در حال حاضر و پرداخت تنها $179.99 برای یک ابزار است که دفع گرمای تابستان. چنگ زدن به آن را در, سفید, خاکستری یا سیاه و سفید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب