لاجوردی سیناپس آنالیز: گزارش پیشرفت

لاجوردی سیناپس تجزیه و تحلیل فضای کاری صفحه نمایشلاجوردی سیناپس های تجزیه و تحلیل برای اولین بار نشان داد توسط

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 4 مرداد 1399
synapse-workspace-wide.png

لاجوردی سیناپس تجزیه و تحلیل فضای کاری صفحه نمایش

لاجوردی سیناپس های تجزیه و تحلیل برای اولین بار نشان داد توسط مایکروسافت در ماه نوامبر سال 2019 در آن آتش کنفرانس در اورلاندو به عقب زمانی که ما هنوز هم تا به حال حوادث زندگی می کنند. با فقط چند ماه تا اولین سالگرد تولد خود را, ما فکر آن را حس به نگاهی به پلت فرم های مختلف از ویژگی های است که به تازگی منتشر شده را در دسترس عمومی (GA) و پیش نمایش عمومی. ما نیز آموخته جالب و فقط اعلام همکاری مایکروسافت و ترجمه شده از انگلیسی ساخته شده در اطراف سیناپس و فکر می کردم که ارزش اکتشاف به عنوان به خوبی. ما پوشش تمام آن را در این پست.

اما برای اولین بار TL;dr. امروز سیناپس مایکروسافت ابر انبار داده ها پلت فرمو داده یکپارچه دریاچه قابلیت در حال حاضر در پیش نمایش. اما سیناپس است که بیش از فقط قسمتی از آن دریاچه و انبار قطعات. آنچه در آن واقعا است در استراتژیک عبارت است از خدمات است که مصالح ادغام و تسهیل آرایه ای از دیگر لاجوردی خدمات داده است که باید به حمايتهاي وجود داشته است که صرف سلیمان از قابلیت های. اساسا سیناپس است "با هم بهتر" برای اطلاعات و تجزیه و تحلیل در Azure cloud.

باید به عنوان خوانده شده:

طرح ضخیم

در مایکروسافت آنلاین ساخت رویداد این گذشته ممکن است این شرکت ساخته گسترده اطلاعیه در مورد آوردن سیناپس داده دریاچه قابلیت و آن سیناپس استودیو محیط زیست برای پیش نمایش عمومی و همچنین جالب یکپارچگی بین سیناپس و کیهان DB. ما در حال حاضر تحت پوشش آن, اما آن را به عنوان معلوم شد قابلیت های اضافی اضافه شده است که نه به عنوان به خوبی به اطلاع عموم.

همچنین: مایکروسافت ساخت به ارمغان می آورد اطلاعیه برای ابر داده ها, تجزیه و تحلیل خدمات و تقاطع دو

اخیرا ما با مایکروسافت مدیر گروه, مدیر برنامه, برای سیناپس تجزیه و تحلیل چارلز Feddersen که توضیح داده شده این ویژگی های عمیق تر به ما. اخیرا ما صحبت با مایکروسافت و ترجمه شده از انگلیسی به بحث در مورد این دو شرکت با همکاری که mashes تا سیناپس با برخی از ترجمه شده از انگلیسی فناوری و اطلاعات از سیستم های SAP. ترکیبی از این دو briefings روشن ساخته چگونه استراتژیک سیناپس است که به مایکروسافت است. مشارکت در جلسات توسط مدیر مایکروسافت از محصولات برای لاجوردی داده ها و هوش مصنوعی, Daniel یو ساخته شده است که واضح تر هنوز هم.

بررسی اجمالی از ویژگی های اضافی

Feddersen به ما توضیح داد که سیناپس داده دریاچه را پشتیبانی از نسخه 0.6 دلتا دریاچه جداول. او تصریح کرد: چگونه یکپارچه یادگیری ماشین از طریق Apache Spark و لاجوردی یادگیری ماشین و همچنین به عنوان پشتیبانی برای ONNX مدل و T-SQL پیش بینی فرمان در انبار طرف بسیار مهم خواهد بود. او در ادامه به بررسی اهمیت سیناپس حمایت مشترک مدل داده.

سپس Feddersen رفت و عمیق تر هنوز هم به ما معرفی اساسی هسته انبار داده ها بهبود. این شامل جدید T-SQL کپی فرمان فقط در سیناپس برای فله بارگذاری داده ها. نیز وجود دارد یک بار فله جادوگر است که پشتیبانی از طرح استنتاج تولید اسکریپت بر اساس فرمان کپی و ایجاد شغل برای اجرای این اسکریپت بر اساس برنامه ریزی شده. و با وجود بهبود عملکرد از جمله تطبیق بهتر در جامه نمایش و آپدیت هش کلید - که اجازه می دهد تا واقعی به روز رسانی محل حذف و دوباره اضافه.

وجود دارد بهره وری بیش از حد. برای مثال اگر شما مشاهده یک شی در سیناپس استودیو شما می توانید روی آن کلیک راست کنید و از طریق گزینه منو در تولید نوت بوک های جدید با کد های لازم برای باز کردن جسم و بازگرداندن اطلاعات از آن است. این کد gen کلید های میانبر هیچ چیز جدید مایکروسافت برای, اما آن را خوب است برای دیدن آنها اعمال می شود به چارچوب منبع باز تجزیه و تحلیل ترافیک.

فراموش-si-آیا شریک زندگی خود را

سیناپس به عنوان یک نوع چسب و چسبندگی می تواند به گسترش همکاری های بیش از حد. مایکروسافت واقعا یکی از جالب با ترجمه شده از انگلیسی در اطراف سیناپس تجزیه و تحلیل و داده ها از SAP نرم افزار سیستم عامل.

در حالی که شما ممکن است فکر می کنم ترجمه شده از انگلیسی به تمرکز به طور انحصاری در هوش کسب و کار -- و در نتیجه قوس رقیب مایکروسافت و قدرت بی -- است که به سادگی دیگر مورد. ترجمه شده از انگلیسی 2018 را کسب سکو داده و به ویژه وابسته به این مورد آن 2019 کسب Attunity تغییر همه که.

باید به عنوان خوانده شده:

زیر گرفتن همه ترجمه شده از انگلیسی, یکپارچه سازی داده های تجاری است که شامل هر دو را به دست آورد شرکت محصولات سابق Attunity فن آوری فراهم می کند صنعت پیشرو تغییر داده و قابلیت ضبط از طریق ترجمه شده از انگلیسی تکرار حمایت نزدیک به زمان واقعی تکرار داده ها بین سیستم های. ترجمه شده از انگلیسی ادغام داده ها را نیز پوشش داده انبار اتوماسیون از طریق ترجمه شده از انگلیسی نوشتن. و رفتن به عنوان دور برگشت به عنوان 15 سال پیش چنین تکنولوژی را فعال کنید Attunity برای ایجاد راه حل های ویژه ای برای SAP داده است.

قرار دادن آن همه با هم با سیناپس و شما چه می کنید ؟ ایجاد خودکار یک سیناپس انبار داده ها برای SAP اطلاعات در پرواز به روز رسانی به آن اجتناب از دسته ای به روز رسانی و اطلاعات مرتبط تاخیرهای. و پس از آن ارائه شده است که بر اساس به طور کامل در انبار داده ها عملکرد سیناپس (به عنوان مثال قابلیت های مشابه است که در حال حاضر در Azure SQL Data Warehouse) آن را برای اجرا آماده کنم.

البته زمانی که سیناپس های عمومی قابلیت پیش نمایش می رود GA امکانات در اطراف این مشارکت رشد غنی تر هنوز هم. برای مثال قدرت دو گزارش بر اساس زمان SAP اطلاعات می تواند اجرا بر روی یک برنامه ریزی یا تعاملی بر اساس. و SAP داده ها نیز می تواند نقل مکان کرد و به دریاچه, که در آن پیش بینی مدل می تواند ساخته شده بر روی آن با استفاده از جرقه دستگاه قابلیت یادگیری ، این مدل می تواند پس از آن رفت و برگشت به انبار که در آن آنها می توان به اجرا در پایگاه داده inferencing با پیش بینی فرمان. که به نوبه خود می تواند تسهیل داده محور تصمیم گیری بر اساس تاریخ فروش و موجودی و زنجیره تامین داده که از شیره.

مایکروسافت و ترجمه شده از انگلیسی اعتماد به نفس به اندازه کافی در خود tie-up است که آنها در حال ارائه "ضد ارزش" (POV) پیاده سازی بر اساس آن است. این شامل نیم روز معماری کارگاه های آموزشی و حمایت و اشتراک نرم افزار به صورت ترجمه شده از انگلیسی اطلاعات ادغام سیناپس و قدرت بی برای مدت دید.

سیناپس نگه می دارد شلیک

سیناپس ممکن است تا به حال آن بیرون از حزب قبل از coronavirus/COVID-19 همه گیر اما مایکروسافت به نظر می رسد آماده به تداوم پلت فرم حرکت در طول همه گیر نیز هست. ویژگی های جدید مشارکت و حمایت مالی پیاده سازی در حال سرمایه گذاری های خوبی در این راستا است. امیدوارم قابلیت های جدید مانند قوی تر ادغام با لاجوردی یادگیری ماشین و لاجوردی رویداد هاب و همچنین عقلانی با HDInsight و Databricks در این خط لوله بیش از حد.

فراتر از داده های لاجوردی پشته یکپارچگی با Microsoft 365 قطعات مانند تیم های شیرپوینت و اکسل می تواند واقعا به آمازون انتقال به سرخ Google BigQuery و برف ریزه خوب اجرا برای پول خود را. دوران رکود می تواند فرصت های خوبی برای سرمایه گذاری و ایجاد حسن نیت; بیماری های همه گیر من روی چیزی حساب کردن شما می توانید بیشتر از آن. مایکروسافت در مسیر درست در این زمینه و آن را باید نگه دارید. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فرصت برای استراحت در laurels در آینده در شخص رویداد. هر زمان که که است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب