AWS و نیوزلند را بردار راه اندازی IoT متصل انرژی پلت فرم

تصویر: گتی ایماژ/iStockphoto Amazon Web Services (AWS) با همکاری نیوزیلند برق و گاز شرکت توزیع وکتور برای توس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 مرداد 1399
Businessman' s hand holding glowing light bulb with energy sources icon. Campaigning for ecological friendly and sustainable environment. Earth day. Energy saving concept, Elements of this image furnished by NASA
تصویر: گتی ایماژ/iStockphoto

Amazon Web Services (AWS) با همکاری نیوزیلند برق و گاز شرکت توزیع وکتور برای توسعه اینترنت اشیاء (IoT) و تجزیه و تحلیل راه حل های هدفمند در بخش انرژی است.

تحت چند سال "اتحاد استراتژیک" این شرکت ها خواهد شد به طور مشترک توسعه انرژی جدید پلت فرم (NEP) به امید ارائه مصرف کنندگان بیشتر مقرون به صرفه و قابل اعتماد و تمیز کننده انرژی گزینه های در سراسر استرالیا و نیوزیلند.

این NEP شده توسط AWS و اولیه آن تمرکز خواهد بود به "سرعت" جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها از بیش از 1.6 میلیون IoT متصل بردار پیشرفته متر است که جمع آوری اطلاعات در مصرف انرژی و عملکرد شبکه در سراسر کشور.

"بینش جمع آوری شده توسط NEP کمک خواهد کرد وکتور فعال کردن انرژی و آب و برق و شرکت ها برای توسعه متناسب با محصول و قیمت گذاری راه حل برای مشتریان خود را بر اساس مصرف انرژی خود را از عادات" این شرکت در بیانیه ای گفت.

این NEP را اهرم AWS IoT تجزیه و تحلیل است که به طور کامل مدیریت خدمات کمک به اجرا و operationalise پیچیده تجزیه و تحلیل حجم عظیم از داده ها. انتظار می رود این سرویس را ارائه می کنند بردار و انرژی های دیگر و شرکت های آب و برق با بینش در عملکرد شبکه برای کمک به برنامه ریزی انرژی در شبکه های رانندگی دقیق تصمیمات سرمایه گذاری و افزایش قابلیت اطمینان برای مصرف کنندگان است.

"با افزایش ظرفیت و میزان جمعآوری NEP طراحی شده است برای کمک به بردار تحویل متر پیشرفته پردازش از 30 دقیقه به پنج دقیقه-فواصل در استرالیا تا سال 2021" این شرکت نوشت.

همچنین نگاه کنید به: چگونه بخش انرژی است که با استفاده از صنعت ابر

"این طراحی شده است برای دیدار با الزامات از پنج دقیقه حل و فصل قانون صنعت تحول معرفی شده توسط استرالیا در بازار انرژی اپراتور طراحی شده به چین قیمت سیگنال با استفاده از زمان واقعی و منجر به کارآمد تر مناقصه تصمیم گیری های عملیاتی و سرمایه گذاری است."

مدیر عامل گروه برداری سیمون مکنزی گفت که در حالی که وجود داشته است پیشرفت های فن آوری در صنعت انرژی شده است وجود دارد بسیار کمی نزدیک به مصرف کننده.

"اینجا جایی است که ما می بینیم نقش ما," او گفت:. "چشم انداز ما این است که برای NEP برای تبدیل انرژی در صنعت با استفاده از داده ها برای اطلاع رسانی به نوآوری و توسعه محصول است. این NEP می توانید جابجایی سیستم های میراث ایجاد یک تغییر گام در پردازش قدرت و انعطاف پذیری و دقت و پرداختن به سرعت در حال تغییر مورد نیاز اندازه گیری و سیستم های اطلاعاتی."

این طرح برای NEP این است که پلت فرم کمک به انرژی و آب و برق و شرکت های توسعه راه حل های نوآورانه و جدید مدل های بازار است که به سرعت جذب انرژیهای تجدید پذیر و وسایل نقلیه الکتریکی.

"برای مثال ظرفیت NEP به سرعت فرایند مقادیر زیادی از داده ها به معنی دقیق تر اطلاعات قادر خواهد بود برای ارائه به بازار انرژی" این شرکت گفت.

"این باید در نتیجه دقیق و پویا مدل قیمت گذاری برای انرژی و آب و برق و شرکت هایی که incentivise استفاده از انرژی است که به صورت محلی تولید می شود مانند پانل های خورشیدی و ریزشبکه ها و یا ذخیره شده توسط مصرف کنندگان خود را از طریق باتری."

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن