استرالیا در گزارش آینده agtech به زودی

افق اسکن گزارش در آینده فن آوری کشاورزی است که انتظار می رود راه اندازی می شود در "ماه آینده", وزارت صنعت, علم

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 مرداد 1399

افق اسکن گزارش در آینده فن آوری کشاورزی است که انتظار می رود راه اندازی می شود در "ماه آینده", وزارت صنعت, علم انرژی و منابع نشان داده است به انتخاب کمیته فن آوری مالی و نظارتی فن آوری است.

در پاسخ به پرسش در اطلاع در مورد چگونگی اداره حمایت از agtech طرح -- به طور مستقیم و غیر مستقیم -- گروه اعلام کرد که استرالیا دانشمند ارشد آلن Finkel به نمایندگی از ملی علم و فناوری شورای (NSTC) است به سفارش شورای استرالیا از آموخته دانشگاهیان (ACOLA) به انجام پروژه.

افق اسکن را بررسی اثرات فرصت ها و چالش های فن آوری در حال احتمال دارد که در بخش کشاورزی بیش از 10 سال آینده. آن را نیز شامل یک تجزیه و تحلیل علمی, فنی, مالی, مقررات اخلاقی و اجتماعی agtech خواهد شد که در استرالیا.

این گزارش به آینده فن آوری کشاورزی خواهد بود دوم گزارش به طراحی و توسعه توسط ACOLA. اولین بررسی اخلاقی توسعه هوش مصنوعی و منتشر شد در ماه ژوئیه گذشته.

این NSTC بود با سرکشی به توسعه این گزارش زمانی که دولت استرالیا اعلام کرد در سال 2018 آن را جایگزین و سپس موجود مشترک المنافع علم شورا به اوج مشاوره بدن در علم و فناوری به وزارت.

در آن زمان نخست وزیر اسکات موریسون گفت: شورای امر ارائه مشاوره مستقل و دولت را به رسمیت می شناسد اهمیت علوم تحقیقات و فناوری در "بهبود رقابت از کسب و کارهای استرالیا و رانندگی جدید مشاغل".

"این شورا را شناسایی و تحقیقات چالش پروژه ها و نظارت بر افق-اسکن گزارش به دراز مدت علم و فناوری اولویت های ارائه مشاوره تخصصی در مسائلی مانند بهداشت و درمان در حال ظهور فن آوری و آموزش و پرورش کردند."

"این تغییرات را قادر خواهد ساخت قوی صدا برای علم و فناوری در سطح ملی گفتگو حصول اطمینان عمیق تر تعامل با دولت و صنعت در فرایند سیاست."

این گروه همچنین به اطلاع کمیته را انتخاب کنید که از آن ارائه شده است پشتوانه مالی از طریق کمک های مالی و سرمایه گذاری برای کشت از ابتکارات با هدف حمایت از agtech پروژه های توسعه است.

این شامل ارائه حدود AU$12 میلیون در بودجه کمک مالی به پنج agtech شرکت ها از طریق همکاری مراکز تحقیقاتی و پروژه های دیگر AU$8 میلیون به پنج دیگر مربوط به پروژه های زیر منطقه ای و جوامع از راه دور قابلیت اطمینان صندوق.

برخی از خاص agtech پروژه هایی که در حال بهره گیری از کمک های مالی شامل توسعه مستقل کنترل علف های هرز, ربات, مدیریت مزرعه, نرم افزار و blockchain خدمات برای صنعت شراب.

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) نشان داد در سپتامبر گذشته که اتصال به همکاری حمل داده ها و اطلاعات حقوق چالش های فن آوری است که مانع پذیرش گسترده از فن آوری های دیجیتال برای کسب و کار کشاورزی.

ACCC کمیسر میک کیو گفت: تصویب فن آوری های دیجیتال توسط کشاورزی کسب و کار می تواند تسهیل بهبود بهره وری و در نهایت ادامه رشد برای این بخش است.

"در گذشته کشاورزی استرالیا قادر به افزایش خروجی با وجود پایین رشد بهره وری با گسترش مقدار از زمین و منابع آب مورد استفاده توسط بخش" او گفت:.

"این گزینه دیگر در دسترس نیست و در واقع مقدار از زمین و منابع آب موجود به این بخش کاهش یافته است به طور قابل توجهی در دهه های اخیر و پیش بینی شده است به کوچک شدن بیشتر است.

"در نتیجه تمرکز اصلی تلاش برای افزایش سالانه ارزش خروجی کشاورزی در استرالیا باید در بهبود بهره وری کشاورزی."

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن