استرالیا انجمن پزشکی خواستار telehealth دوام

The Australian Medical Association (AMA) انداخته است حمایت خود را پشت ساخت e-نسخه و telehealth ماندگار از ویژگ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 مرداد 1399

The Australian Medical Association (AMA) انداخته است حمایت خود را پشت ساخت e-نسخه و telehealth ماندگار از ویژگی های استرالیا, سلامت, سیستم, حتی یک بار COVID-19 محدودیت ها کاسته.

این 2018-19 بودجه بودجه ملی الکترونیکی تجویز سیستم با هدف بهبود دارویی مزایای طرح بهره وری و رعایت ایمنی مواد مخدر و جمع آوری داده ها و برای فعال کردن بیشتر کارآمد و کاربر پسند سیستم برای بیماران و تجویز کنندگان.

که کار با سرعت بالا در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. Telehealth خدمات در دسترس ساخته شد به همه استرالیایی ها در ماه های مارس و سریع ردیابی e-نسخه حل شده است تحت فشار قرار دادند.

"در حالی که مزایای telehealth گسترش فراتر از صرف جویی در هزینه های دائمی تصویب telehealth را کاهش می دهد هزینه های سراسر سیستم بهداشت و درمان در حالی که بهبود نتایج بیمار" AMA گفت: در پاسخ به پرسش از مجلس سنا انتخاب کمیته مالی و فناوری گرفته شده توجه کنید.

آما پاسخ ذکر شده عوامل متعددی کمک به صرفه جویی مالی با حرکت به دیجیتال طرح سلامت از جمله هزینه های سفر. دیگر عوامل اجتماعی بودند هزینه برای بیمار مانند زمان کار برای حضور در درمانگاه های سرپایی.

"هزینه های سفر از جمله سوخت وعده های غذایی و به طور بالقوه مسکن افزایش با بیمار rurality و در حال حاضر می تواند مانع از دسترسی به مراقبت" AMA نوشت.

"پزشکی از راه دور نیز می تواند به کاهش هزینه های ارائه مراقبت های بهداشتی که با توجه به هزینه های مرتبط با بهداشت حرفه ای نیاز به سفر برای بازدیدکننده داشته است خانه و هزینه به دولت برای روستایی aeromedical تخلیه و مراقبت های بهداشتی در موسسات مانند correctional facilities."

همچنین نگاه کنید به: چگونه NSW سلامت با استفاده از فن آوری برای پاسخ به COVID-19

در حالی که بسیاری از پس انداز شرح داده شده توسط AMA در ارتباط با هزینه rurality آن گفت: تحقیقات نشان داده است که استفاده از پزشکی از راه دور برای شهری بیماران ممکن است رسیدن به صرفه جویی در هزینه از طریق اقتصاد مقیاس.

"عدم جذب در telehealth خدمات شهری مبتنی بر پزشکان (تا COVID-19) است که تحت تاثیر عدم بازپرداخت برای این خدمات" را نوشت. "به طور کلی بزرگتر سرمایه گذاری به telehealth تحت مدیکر و انعطاف پذیر تر ترتیبات اطراف خود استفاده کنید به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه صرفه جویی در دراز مدت به سیستم مراقبت های بهداشتی."

آن گفت: telehealth نیز نشان داده شده است به پزشک بهبود بهره وری با استفاده از آنلاین سیستم مدیریت پرونده برای triaging بیماران توسط geriatricians.

آما همچنین در مورد مشکل کاغذ-بر اساس نسخه مدل و گفت مداوم استفاده از کاغذ اسکریپت معنی ندارد برای بسیاری از بیماران هنگامی که وجود دارد یک دیجیتال e-تجویز جایگزین.

"کاغذ نسخه قطع عمدتا گردش کار دیجیتال از بالينی به داروساز سیستم های نرم افزاری. در حالی که چندین علل پزشکی-مشکلات مربوط به این مبلغ به هزینه سالانه AU$1.4 میلیارد دلار در استرالیا, e-تجویز پتانسیل برای کمک به کاهش برخی از این هزینه ،

علاوه بر صرفه جویی در هزینه های درگیر با حرکت به یک e-نسخه مدل AMA گفت: از دست نسخه می تواند در نتیجه غیر ضروری بیمارستان و پذیرش بیمار نمی توانیم زمان و یا هزینه مالی از کاغذ اسکریپت تجدید.

دست خط ناخوانا و یا ضعیف چاپ و یا فکس نسخه همچنین می توانید آن را دشوار برای داروسازان و بیماران برای تعیین نوع دارو و دوز آن AMA گفت: افزایش خطر ابتلا به خطاهای دارويی و همچنین زمان و پول صرف شده برای به دست آوردن یک جایگزین نسخه.

داشتن اسکریپت قابل مشاهده از طریق فعال اسکریپت لیست نیز ممکن است در کاهش تجویز سوء استفاده آما گفت: به عنوان نسخه انصراف داده است و بیشتر به راحتی در دسترس در زمان واقعی نظارت بر تجویز.

آما گفت: در اوایل این ماه که telehealth شد حسابداری برای 20 درصد از تمام مشاوره دکتر بودجه مزایای مدیکر برنامه.

"آما گفت: برای سال های بسیاری است که telehealth باید تبدیل به یک ویژگی از ما, سلامت, سیستم, تکمیل, چهره به چهره, مراقبت از" آن گفت. "ما باید در حال حاضر به نوبه خود وظیفه به طور کامل یکپارچه سازی telehealth به روز-به-روز عمل پزشکی در حالی که اطمینان از تداوم مراقبت از بیماران است و ما به دنبال بهترین عمل استاندارد است."

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن