دولت استرالیا را به حرکت به لاجوردی بر اساس سوابق مدیریت

استرالیا نهادهای دولتی به زودی پرونده برگزار شد در ابر با تشکر از ابتکار رهبری دیجیتال تحول سازمان (DTA) برای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 5 تیر 1399

استرالیا نهادهای دولتی به زودی پرونده برگزار شد در ابر با تشکر از ابتکار رهبری دیجیتال تحول سازمان (DTA) برای نوسازی دیجیتال سوابق مدیریت در بخش عمومی.

در رویکرد به بازار (ATM) های DTA گفت: پرونده های دیجیتال تحول ابتکار (DRTI) با هدف ترویج مدرن سوابق مدیریت از طریق استفاده موثر از "هوشمند جدید تکنولوژی" بهبود بهره وری با استفاده از اتوماسیون, افزایش استفاده مجدد از اطلاعات دارایی های سراسر دولت و افزایش انطباق با قوانین و مقررات برای مدیریت پرونده های دولت.

با توجه به ATM های DTA است که به دنبال یک "نوآورانه" نرم افزار به عنوان یک سرویس راه حل برای بهبود اطلاع رسانی دولت مدیریت محیط زیست و شیوه و همچنین به آدرس فعلی سوابق مدیریت مشکلات.

"مشتری می خواهد برای ایجاد یک محیط مدیریت اطلاعاتی است که چالاک و مناسب برای زمان و ظهور سوابق مدیریت نیاز دارد" این DTA نوشت.

"مشتری است که به دنبال نوآورانه سوابق مدیریت راه حل است که متصل به چندین سیستم های کسب و کار و مخازن به صورت خودکار ضبط و طبقه بندی و امن دور از سوابق خود را بر اساس محتوا با حداقل ورودی کاربر مطابق با الزامات قابل اعمال سوابق مدیریت قوانین و استانداردها و مقامات است."

آن را می خواهد یک راه حل تضمین می کند که داده های مناسب مدیریت و شناسایی به عنوان یک رکورد بدون در نظر گرفتن که سیستم آن است که در ایجاد و یا حفظ شود.

این DTA گفت: اصلی محیط زیست شرکت است که از ابری Azure با "ابزار اصلی در مایکروسافت 365 محصول". به این ترتیب راه حل موفق خواهد بود انتظار می رود به "بهینه سازی شده برای این مدیریت هویت و امنیت محیط زیست".

آن گفت: ممکن است مدیریت اطلاعات با استفاده از Microsoft Azure, منابع; Microsoft 365, در درجه اول شیرپوینت آنلاین; مدیریت پروژه مبتنی بر ابر محصولات; ارتباط با مشتری مدیریت محصولات; و یا طیف گسترده ای از دیگر مخازن از جمله برنامه نویسی و طراحی و تامین مالی و مدیریت منابع انسانی سیستم های کسب و کار است و به دنبال یک راه حل است که می توانید با این.

استرالیا خدمات عمومی کمیسیون (APSC) امیدوار است برای بلند کردن دیجیتال قابلیت دولت نیروی کار اعلام کرد قصد دارد در ماه آوریل به تهیه APS به اتهام رو به جلو با دولت فدرال بلند پروازانه تحول برنامه.

یکی از اولویت های تحت دولت فدرال دیجیتال تحول استراتژی راه اندازی در اواخر سال 2018 بود برای ایجاد یک دولت این است که "مناسب برای عصر دیجیتال".

این شامل تجهیز خدمات عمومی با مهارت های دیجیتال و راه کار که نیاز به ارائه "جهان پیشرو" خدمات.

"دولت ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در دیجیتال ما سفر وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن. اگر ما به ارائه بالا کالیبر دیجیتال خدمات که استرالیایی سزاوار ما نیاز به سرعت عمل و استراتژیک برای بلند دیجیتال قابلیت" این APSC در کنار DTA نوشت: در APS دیجیتال حرفه ای جریان استراتژی.

دیجیتال حرفه ای جریان استراتژی خواهد شد نظارت DTA مدیر عامل Randall Brugeaud خواهد شد که همچنین فرض کنیم عنوان دیجیتال سر و حرفه ای.

در میان چیزهای دیگر Brugeaud خواهد بود مسئول برای دفاع از پشتیبانی برای upskilling دیجیتال قابلیت سراسر سازمان; تعریف چه خوب دیجیتال قابلیت به نظر می رسد; هدایت استراتژی را پیاده سازی و هدایت شناسایی فعلی و آینده استانداردهای حرفه ای و قابلیت اولویت برای دیجیتال حرفه ای جریان.

مربوط به پوشش

مایکروسافت استرالیا نمره کل از دولت در 365 معامله

حجم منابع توافق با ردموند است که انتظار می رود برای دیدن کمتر از 2 ٪ از دولت فدرال نگه داشتن در قضیه دسکتاپ مجوز.

کانبرا معرفی خدمات عمومی در دستور کار اصلاحات زیر را بررسی مستقل

از 40 توصیه هایی که شد رو دولت گفت: آن را موافق با اکثریت'.

دولت استرالیا در حال حاضر دستکاری 62 بالا و هزینه آن پروژه ها

اطلاعات نشان داد به ZDNet تحت آزادی اطلاعات نشان داده همه آنها به ارزش بیش از AU$10 میلیون و یک قراردادی بود به Telstra در سال 2013 است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب