دولت استرالیا برای ساخت AU$4.3 میلیون آنلاین microcredentials بازار

دولت استرالیا اعلام کرده است آن را غرق خواهد شد AU$4.3 میلیون دلار برای ساخت و اجرای یک فروشگاه توقف بازار آنل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 تیر 1399

دولت استرالیا اعلام کرده است آن را غرق خواهد شد AU$4.3 میلیون دلار برای ساخت و اجرای یک فروشگاه توقف بازار آنلاین برای microcredentials.

با توجه به دولت فدرال این بازار خواهد بود طراحی شده برای ارائه در سراسر کشور سازگار پلت فرم اجازه می دهد تا دانش آموزان برای مقایسه نتایج دوره, مدت زايمان و اعتبار ارزش نقطه.

در حال حاضر 54 ارائه دهندگان ایجاد کرده اند 344 کوتاه دوره های آنلاین. به عنوان در ژوئن 22, آن کوتاه دوره سوم محبوب ترین ارائه با 68 دوره.

"این microcredential بازار خواهد بود یک پلت فرم برای کار جویان برای دیدن آنچه که مهارت های آنها به دست آورید می توانید با مطالعه بیشتر به کمک به آنها را به یک کار جدید و یا به جلو در شغل فعلی خود را" وزیر آموزش و پرورش دن Tehan.

باید به عنوان خوانده شده: می خواهید به مطالعه آنلاین ؟ در اینجا چیزی است که من یاد گرفتم که پس از یک سال آموزش از راه دور

وزیر اشتغال و مهارت و کسب و کار خانوادگی Michaelia نقدی گفت: دولت فدرال در حال حاضر ردیابی سریع در نظر گرفتن microcredentials در دامپزشک سیستم در طول سال 2020 است.

"بازار ارائه خواهد شد قوام می دهد که دانش آموزان و کسب و کار اطمینان آنها نیاز به سرمایه گذاری در این حالت جدید آموزش و پرورش," او گفت:.

"Microcredentials می تواند کار به عنوان stand-alone مدارک و یا تکمیل مطالعه انجام شده در دامپزشک یا بالاتر در سطح آموزش و پرورش."

یک سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: هیچ تکنولوژی شریک زندگی انتخاب شده است و در عین حال برای کمک به ایجاد پلت فرم.

بازار های ایجاد شده در دولت فدرال آموزش عالی امداد رسانی بسته بندی که اعلام شد در ماه آوریل است. بازار. این بسته طراحی شده برای حمایت از کارگران که آواره شدند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به upskill و یا آموزش مجدد.

هفته گذشته اداره آمار استرالیا' نرخ بیکاری در ماه مه نشان داد این کشور نرخ بیکاری افزایش از رقم 6.4 درصد در ماه آوریل به رقم 7.1% با توجه به 227,000 زیان کار بین دو ماه.

در حال حاضر وجود دارد 927,600 استرالیایی ها در حال حاضر بیکار است.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: اعداد بودند "تعجب آور نیست".

"ما بسیار آگاه هستند قابل تقدیر است که استرالیایی ها با آمار از طریق این دوره از این بیماری همه گیر" او گفت:.

"این رکود خواهد شد نوشته شده در داستان کسانی که در حال تجربه مشکلات وحشتناک و این آمار امروز یک یادآوری برای همه-نیست که ما نیاز به یک -- که با همه سر و صدای دیگر در مورد هر چیز دیگری در جریان است وظیفه ما این است که ساده است و ما باید استرالیا را به کار می کنند."

مربوط به پوشش

ویکتوریا دولت به دنبال عمومی بازخورد از راه دور و یادگیری انعطاف پذیر

آن را می خواهد به شنیدن از مديران و معلمان و والدین و دانش آموزان در مورد چگونگی آن می تواند به بهبود وضعیت سیستم آموزشی.

ویکتوریا به ارائه اضافی 21,000 اینترنت دانگل برای کمک به دانش آموزان با آموزش از راه دور

برای دانش آموزان که دسترسی به فن آوری های دیجیتال در خانه های خود.

دانشگاه های استرالیا شروع حرکت کلاسهای آنلاین برای مقابله با COVID-19 شیوع

دانشگاه های مختلف باید لغو کلاس های این هفته برای آماده شدن برای حرکت به آنلاین محیط های یادگیری.

آموزش آنلاین می شود آن لحظه با توجه به COVID-19 pandemic: در اینجا این است که چگونه آموزش و پرورش تغییر خواهد کرد

آموزش دیجیتال می رود جریان اصلی در عجله و رفتن به upend فعلی آموزش و پرورش, شیوه های, مدل و فرآیندهای رفتن به جلو.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن