استرالیا هشدار داد نادیده داخلی اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی سرکوب

کمیته انتخاب در دخالت خارجی از طریق رسانه های اجتماعی شده است وظیفه کاوش خطر مطرح شده به این کشور دموکراسی و خ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 تیر 1399

کمیته انتخاب در دخالت خارجی از طریق رسانه های اجتماعی شده است وظیفه کاوش خطر مطرح شده به این کشور دموکراسی و خارجی, بازیگران, آنلاین, اما آن هشدار داده شده است در برابر نادیده گرفتن قدرت داخلی تاثیر در گسترش اطلاعات غلط.

این نیز هشدار داد در برابر سادگی اجرای محتوای مسدود کردن و ترک مسئولیت به یک تعداد انگشت شماری از بیشتر ما بر اساس تکنولوژی شرکت.

این کمیته روز دوشنبه شنیده از ساناز douek از برکمن کلاین مرکز اینترنت و جامعه و Alex Stamos از دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه که هر دو موافق این نبرد بهترین مبارزه با شفافیت و نه یکی در مورد تنظیم یک دستورالعمل از چه درست یا اشتباه اطلاعات است.

ادامه مطلب: مقابله با دخالت خارجی و رسانه های اجتماعی اطلاعات غلط در استرالیا

Stamos که در زندگی قبلی بود, Facebook ارشد افسر امنیتی است و در حال حاضر قرارداد به بحث ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم گفت: این کمیته آنها باید شروع به دنبال در تبلیغات از یک سیاست و یا نظارتی چشم انداز.

"اگر شما در حال فکر کردن در مورد سیاست پاسخ در اینجا من فکر می کنم در مورد چه چیزی درست است یا غلط من می خواهم و [نیز] مراقب باشید از wading را به صحت [social media] حساب به عنوان آن می شود بسیار دشوار و پیچیده ای موضوع" Stamos گفت.

"من فکر می کنم در مورد تقویت. آن را کاملا مناسب برای رسانه های دولتی به موقعیت خود را فقط به عنوان ABC دارای یک موقعیت فقط به عنوان سی دارای یک موقعیت فقط به عنوان صدای آمریکا به موقعیت خود را. آنچه که شما نمی خواهید این است که کشورهای [بودن] قادر به تقویت آن پیامها را فراتر از مردم به دنبال آنها و دیدن آنها ارگانیک."

Stamos معتقد است که خطرناک ترین بخش از این سیستم عامل از این دیدگاه است که تبلیغات خود را به سیستم.

"آنچه در تبلیغات می کند این است که اجازه می دهد تا شما برای قرار دادن محتوا در مقابل مردم نیست که بخواهید به آن را ببینید ... ما صحبت نمی به اندازه کافی در مورد آزادی مردم برای پیدا کردن اطلاعات آنها به دنبال" او گفت:.

"در شرایطی که مردم می خواهند برای خواندن خروجی دوربین مدار بسته, من فکر می کنم در دموکراسی ما اجازه می دهد آنها را به انجام آن چه ما لازم نیست که به آنها اجازه می دهد به انجام است برای آنها را به صرف میلیون ها دلار را قرار داده است که محتوا در مقابل افرادی که هرگز به دنبال آن است."

در ضمن douek گفت: centrepiece برای هر گونه تنظیم و یا سیاست است شفافیت بیشتر از سیستم عامل گفتن این کمیته روز دوشنبه "ما نمی توانیم رفع مشکلات است که ما را درک نمی کنند".

او گفت: این ایده که سیستم عامل می تواند و باید انجام دهد بیشتر است را ساده انگاشت مشکل است.

لمس کردن در آنچه استرالیا در خاص است رو douek گفت: آشکار تاثیر مبارزات و وطنی تئوریهای توطئه اغلب دریافت به مراتب سطح بالاتری از تعامل پنهانی از آنهایی که از خارج از کشور بازیگران.

"Overhyping و securitising گفتمان اطراف دروغ مبارزات تنها جمع هدف از این کمپین با افزایش سطح بی اعتمادی و بی تفاوتی نسبت به گفتمان عمومی, به طور کلی," او گفت:. "این مرتبه دوم اثر خواهد بود در دراز مدت به مراتب بیشتر [از] نوش دارو بیش از هر فرد اطلاعات عملیات."

باید به عنوان خوانده شده: استرالیا می یابد نظرسنجی 1 در 8 سرزنش بیل گیتس و 5G برای coronavirus

به این منظور douek گفت: دولت استرالیا در پاسخ باید مبتنی بر ارزش های دموکراتیک از جمله احترام به آزادی بیان است.

"دروغ است واقعا دست نیافتنی به تعریف مفهوم در قانون و پاسخ ریشه در سانسور می تواند تداخل با فرد آزادی بیان و تضعیف پروژه دموکراتیک خود-حکومت" douek گفت: به نقل از گزارشگر ویژه سازمان ملل برای آزادی بیان David Kaye از گزارش خود در COVID-19.

Douek گفت: درخواست خصوصی سیستم عامل به ادعا می کند ساخته شده در سیستم عامل خود را با وجود نداشتن مشروعیت دموکراتیک و یا هیچ دموکراتیک پاسخ یک "مملو ورزش".

"و سپس آن را می شود حتی بیشتر از همه مملو زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد مسائل سیاسی که در آن یک فرد تبلیغات توسط فرد دیگری حقیقت است. و بنابراین تعریف -- درخواست این سیستم عامل و شرکت های آمریکایی چه بیشتر در زمینه استرالیا دموکراسی وجود دارد شدید دموکراتیک کسری وجود دارد," او گفت:.

"من فکر می کنم این واقعا مهم است که خوب است که ما از نوع 'را به ترک up' پارادایم محتوای اعتدال; ایده این است که موثر ترین پاسخ به اطلاعات غلط یا گمراه کننده است که همیشه به سادگی آن را حذف کنید.

"در واقع سیستم عامل خیلی بیشتر ابزارهای موجود در اختیار خود را از آن است. و به همین دلیل زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد چیزهایی که بر روی سیستم عامل ما یک ابزار خیلی بیشتر شبیه به برچسب اطلاعات واقعیت-بررسی کاهش گردش خون و اضافه کردن اصطکاک خیلی چیز نمی تواند به ویروسی به سرعت و یا به عنوان سریع است."

او معتقد است ساختمان تا واقعیت-بررسی قابلیت در استرالیا خواهد شد موثر تر از برون سپاری نقش arbitrating بحث های عمومی به خصوصی و شرکت های آمریکایی.

"این باعث می شود در برخورد با این به عنوان یک سیاست چشم انداز واقعا دشوار است زیرا شما واقعا صحبت کردن در مورد درست یا غلط" Stamos اضافه شده است. "شما در حال صحبت کردن در مورد که می شود برای تصمیم گیری در این زمینه که در آن این حقایق تفسیر هستند و چه تفسیر زیرا غالب تفسیر و چقدر تقویت آیا شما مجاز به دریافت برای تفسیر خود را با فشار دادن آن را از طریق یا تقویت از طریق تبلیغات و یا توسط ایجاد بسیاری از حساب های که تظاهر به ايمان همان نوع از ایده است."

COVID-19 دیده است سیستم عامل رسانه های اجتماعی را "تهاجمی تر" با رویکرد پلیس اطلاعات غلط و افزایش اطلاعات معتبر مانند زمانی که آن را مربوط به سازمان بهداشت جهانی douek گفت:

این ثابت نیست مشکل, اما, به عنوان آن در نظر گرفته معتبر می تواند در تضاد با یک دیگر و یا به سادگی به انتشار اطلاعات نادرست خود را.

"این واقعا پایین می آید به این واقعیت -- مفهوم هدف حقیقت بسیار دشوار است برای تعریف و دیده ایم که حتی در زمینه این بیماری همه گیر است که شما می خواهم فکر می کنم می تواند یکی از موارد ساده تر برای ما به کار کردن آنچه مضر است اطلاعات غلط و چه چیزی نیست" douek اضافه شده است.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب