حسابرس هشدار داد Wirecard KPMG گزارش مورد نیاز ‘context’ جلوتر از حساب رسوایی

کرد حسابرس برای Wirecard هشدار داد که KPMG را گزارش حسابرسی فاقد “متن” پیش از حسابداری رسوایی که منجر به این شرکت عجز از پرداخت دیون.

ارنست و یانگ (EY) دیدم نسخه پیش نویس گزارش حسابرسی مستقل یک روز قبل از انتشار در ماه آوریل و هشدار داد Wirecard که بر روی کاغذ KPMG قادر به حساب برای تقریبا نیمی از آلمانی پرداخت ارائه دهنده درآمد و همه از آن سود عملیاتی به عنوان گزارش شده توسط بار مالی.

بعلاوه ای گفت مونیخ-بر اساس Wirecard که عدم “زمینه” می تواند منجر به سوء تعبیر اشاره به تناقضات و بوالهوسی اطراف شخص ثالث دستیابی به کسب و کار (TPA) گفته می شود انجام پردازش پرداخت در کشورهایی که مجوز نشده بود در غیر این صورت برای به دست آورد Wirecard به کار گیرند.

همچنین نگاه کنید به: Wirecard فایل برای ورشکستگی با توجه به حسابداری رسوایی دستگیری سابق مدیر عامل

KPMG ویژه گزارش حسابرسی راه اندازی شد به سعی و کاستن ترس بیش از Wirecard شیوه های حسابداری. در آن زمان Wirecard گفت: حسابرسان یافت “اسناد و مدارک سازمانی و نقاط ضعف” اما افزود که “هیچ شواهد متهم شد برای عموم اتهامات مطرح شده از ترازنامه دستکاری شده است.”

در اکتبر 2019 FT انتشار اسناد گفت: به توان داخلی که ادعا کرد به فاش کردن “یک تلاش هماهنگ برای متقلبانه باد فروش و سود در Wirecard کسب و کار در دبی و ایرلند و همچنین به عنوان به طور بالقوه گمراه EY.” Wirecard نقل مکان کرد به شکایت از این نشریه در پاسخ به این ادعا که اسناد و مدارک ساخته شد.

در ماه ژوئن سال 2020 با این حال Wirecard تا به حال برای ثبت ورشکستگی پس از افشای €1.9 میلیارد دلار ($2.1 میلیارد دلار) سوراخ درون آن امور مالی — پول است که هنوز به بهبود بود اگر آن را تا کنون وجود داشته و در همه. ای نمی خواهد ثبت نام در پرداخت ارائه دهنده صورتهای مالی سالانه با توجه به وجوه از دست رفته و هشدار داد که اگر این موضوع حل شد, میلیارد بدهی می تواند نامیده می شود.

CNET: چین با هدف تسلط بر بزرگترین فن آوری در زندگی ما

Wirecard گفت: “قریب الوقوع عجز از پرداخت دیون و بدهی” این شرکت را مجبور به برابر شده است. گزارش شده است که طلبکاران ممکن است بدهکار به €3.5 میلیارد دلار ($4bn).

آلمان حسابداری ناظر بر گزارشگری مالی اجرای پانل (FREP) است هرگونه مسئولیت این رسوایی.

Wirecard سهام در حال حاضر به ارزش €1.56 از یک سال به بالا €159.80.

TechRepublic: این پروژه منبع باز می تواند کلیدی برای تامین امنیت برنامه های کاربردی پایگاه داده

“از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که مستقل پزشکی قانونی تحقیقات انجام شده توسط KPMG شد و لازم الاجرا توسط Wirecard مدیریت و نظارت بر تابلوهای” ای گفت: انتشار. “ای آلمان بود و نه یک حزب به پزشکی قانونی تحقیقات و KPMG تنها مسئول محتوای.”

در اخبار مرتبط با آلمان پارلمانی مالی کمیته است که با توجه به برگزاری جلسه روز چهارشنبه در مورد Wirecard رسوایی. وزیر دارایی اولاف شولز شرکت خواهد کرد رویترز گزارش و پیشنهاد شده است که Scholz دانست و در مورد مسائل اطراف شرکت 18 ماه پیش.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de