در آمازون آن را یک 'دست' رویکرد به ادغام مداوم و مستمر استقرار نرم افزار

این جای تعجب نیست که آمازون خدمات وب است که راه جلوتر از جهان با ادغام مداوم و مستمر استقرار نرم افزار به خصوص

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 تیر 1399

این جای تعجب نیست که آمازون خدمات وب است که راه جلوتر از جهان با ادغام مداوم و مستمر استقرار نرم افزار به خصوص پس از آن تبلیغ خود را به عنوان یک محل برای سازمان به دنبال برای قرار دادن CI/CD به تمرین کامل. خدمات آنلاین غول گرفته شده داخلی خود CI/CD شیوه های به سطح بعدی با این حال آن را اساسا به طور کامل "در دست" عملیات.

clouds-crane-over-hudson-river-cropped-june-2013-photo-by-joe-mckendrick.jpg
عکس: جو McKendrick

در AWS تغییرات در microservices به طور خودکار اعزام به تولید "چند بار در روز مستمر استقرار خطوط لوله" با توجه به کلر Liguori اصلی نرم افزار مهندس در AWS. این خط لوله محور استراتژی کلیدی برای توانایی خود را برای حفظ پمپاژ کردن کد. در پست های اخیر, او توضیح می دهد که چگونه آمازون حرکت های نرم افزار از طریق آن مراحل به سرعت و به طور خودکار. قابل توجه مدیران و توسعه دهندگان صرف کمی به هیچ زمان و سرعت استقرار و مشاهده سیاهههای مربوط و معیارهای هر ضربه. "خودکار استقرار در خط لوله به طور معمول لازم نیست که یک توسعه دهنده است که به طور فعال به تماشای هر یک از اعزام به prod چک معیارهای و دستی پشت رول اگر آنها دیدن مسائل است. این استقرار به طور کامل در دست. استقرار سیستم به طور فعال نظارت بر زنگ برای تعیین اگر آن نیاز دارد به طور خودکار به عقب استقرار."

نرم افزار کد AWS حرکت را از طریق چهار مرحله اصلی با خودکار مکانیسم ها و فرآیندهای است که بررسی و بررسی نتایج هر مرحله از راه:

  • منبع تغییرات اعتبار: آمازون خطوط لوله "به صورت خودکار اعتبار و با خیال راحت استقرار هر نوع منبع تغییر به تولید نه تنها تغییرات در کد برنامه می گوید:" Liguori. "آنها می تواند اعتبار و استقرار تغییرات منابع مانند وب سایت استاتیک و دارایی و ابزار آزمون و زیرساخت پیکربندی و برنامه اساسی عملیات سیستم. همه از این تغییرات در نسخه تحت کنترل در فرد کد منبع مخازن. کد منبع وابستگی مانند کتابخانه ها, زبان های برنامه نویسی و پارامترهای مانند امی شناسه به طور خودکار به روز رسانی به آخرین نسخه حداقل هفته."
  • ساخت یک کار تیمی فرایند: کد وارد شده است و واحد آزمایش Liguori همچنان ادامه دارد. "تیم می تواند انتخاب واحد تست چارچوب linters و استاتیک ابزار تجزیه و تحلیل است که بهترین کار برای آنها. علاوه بر این تیم ها را انتخاب کنید می توانید تنظیمات این ابزار مانند حداقل قابل قبول کد پوشش در واحد تست چارچوب است."
  • تست و تست بیشتر: این خط لوله اجرا می شود آخرین تغییرات از طریق مجموعه ای از آزمایشات و استقرار ایمنی چک. "این خودکار مراحل جلوگیری از مشتری تأثیر نقص از رسیدن به تولید و محدود کردن تاثیر نقص مشتریان اگر آنها را در رسیدن به تولید."
  • تولید ترکیب "پخت زمان": کد منتشر شده است به تولید صحنه در سراسر AWS مناطق به کاهش یک مسائلی که بوجود می آیند. "ما دریافته اند که گروه بندی استقرار به 'امواج' افزایش اندازه ما کمک می کند تا رسیدن به یک تعادل خوب بین استقرار خطر و سرعت" Liguori می گوید. "هر موج را مرحله در خط لوله orchestrates استقرار به یک گروه از مناطق با تغییرات در حال ترویج از موج به موج. تغییرات جدید می توانید وارد مرحله تولید این خط لوله در هر زمان." او اضافه می کند که هر تولید اجرای یک "پخت زمان" به ارزیابی تاثیر آن به عنوان "گاهی اوقات تاثیر منفی ناشی از استقرار است نه به آسانی آشکار است. آن را آهسته سوختن آن نشان نمی دهد تا بلافاصله در طول استقرار, به خصوص اگر خدمات تحت بار کم در زمان. هر prod مرحله در خط لوله دارای پخت زمان است که زمانی که این خط لوله همچنان به نظارت بر تیم را بالا شدت کل زنگ برای هر یک کند سوز تاثیر پس از استقرار کامل شده است و قبل از حرکت به مرحله بعد."

AWS فقط نمی سیلی اتوماسیون بر روی فرآیندها و امید برای بهترین -- خودکار آن به کارگیری شیوه های به دقت ساخته شده است تنظیم و آزمایش Liguori مشاهده "بر اساس آنچه به ما کمک می کند تا تعادل استقرار ایمنی در برابر استقرار سرعت. در همان زمان ما می خواهیم برای به حداقل رساندن مقدار از زمان توسعه دهندگان نیاز به صرف نگرانی در مورد استقرار."

آخرین مطالب