ASX مجموعه مارس 2022 به عنوان go-live برای blockchain مبتنی بر شطرنج جایگزینی

استرالیا اوراق بهادار اوراق بهادار (ASX) ساختمان شده است برای اولین بار در جهان واقعی صنعتی در مقیاس blockchai

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 تیر 1399

استرالیا اوراق بهادار اوراق بهادار (ASX) ساختمان شده است برای اولین بار در جهان واقعی صنعتی در مقیاس blockchain مورد استفاده -- یک پست جدید-تجارت راه حل به جای میراث خود را پاکسازی خانه الکترونیکی Subregister سیستم (شطرنج) پلت فرم است که در حال اجرا برای حدود 25 سال است.

هنگام تحویل سازمان از نتایج مالی در فوریه ASX مدیر عامل دومینیک Stevens گفته بود سیستم خواهد بود آماده برای صنعت گسترده تست در جولای و کامل-قابلیت باید انتظار آمدن مارس 2021.

اما در ماه مارس ASX اعلام کرد این امر تجدید نظر در اجرای برنامه زمانی برای جایگزینی شطرنج و مشورت با شطرنج کاربران در ماه ژوئن به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

به این منظور از ASX روز سه شنبه اعلام کرد یک هدف جدید go-live آوریل 2022.

ASX معاون مدیر عامل شرکت پیتر Hiom گفت: تجدید نظر جدول زمانی را فراهم می کند زمان بیشتری برای تاثیر مداوم از COVID-19 همه گیر در تمام سهامداران با ظرفیت قابلیت تغییرات درخواست شده توسط کاربران و ارائه می دهد یک دوره دیگر برای ASX و شطرنج کاربران خود را به صورت کامل مربوطه توسعه و آمادگی فعالیت است.

"ASX متعهد شده است یک راه حل جامع مبتنی بر ریسک رویکرد به replan از شطرنج جایگزینی پروژه. ما باید گوش به نمایش متنوع از ذینفعان و جایگزین بازخورد در زمان کاربری آمادگی و تغییرات به عملکرد" Hiom گفت.

"در هسته جدید شطرنج سیستم ارائه خواهد شد موجود خدمات جدید و افزایش قابلیت در دسترس بودن بالا و قابلیت اطمینان و عملکرد, و زیر بنای استرالیا بازارهای مالی برای دهه آینده و فراتر از آن."

ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که انتظار می رود از ASX را blockchain مبتنی بر جایگزینی شطرنج

اعلام این خبر از ASX می آید آن را به عنوان آغاز می شود که چهار هفته مشاوره در شطرنج با Hiom اضافه کردن بورس و سهامداران آن به "پیشرفت های بزرگ در شرایط چالش برانگیز و تمرکز خود را بر روی ارائه راه حل در امن و به موقع".

پس از اعلام پوش بک در ماه مارس ASX گفت: پیشرفت های قابل توجهی ساخته شده بود از جمله استقرار شطرنج نرم افزار جایگزینی و توزیع لجر به چند ASX تکنولوژی محیط های سراسر چندگانه و مراکز داده.

آن گفت: یک هفتم نرم افزار قطره دارای مستقر شده در برنامه به مشتری محیط توسعه (CDE) که نشان دهنده 89% از هسته پاکسازی و حل و فصل قابلیت استفاده توسط مشتریان و 34 سازمان باید متصل به CDE از جمله ارائه دهندگان نرم افزار و کارگزاران و به اشتراک گذاری آنها.

ISO 20022 کمیته فنی متشکل از ASX صنعت و نمایندگان تشکیل شد به تمرکز بر تصویب ISO 20022 پیام در جایی از قالب اختصاصی پیام نیز آن را تکمیل اهداف کلیدی و فعالیت های بورس گفت و آن را منتشر کرده است تمام مشخصه های کاربردی و پیام های مورد نیاز برای ارائه دهندگان نرم افزار به توسعه را به سیستم جدید است.

باز از صنعت محیط تست در ابتدا به صورت پشت دفتر نرم افزار ارائه دهندگان در حال آماده شدن برای شروع در ماه دسامبر سال 2020 است.

این ASX گفت: قوانین مشاوره فرایند "پیشرفت خوبی" با ASX داشتن خود را ارائه پاسخ به انتقادات و پیشنهادات در Tranche 1 پیش نویس قانون اصلاحات و متعدد آن گفت: مشترک مورد نیاز صنعت طراحی و کار گروه های آموزشی و اطلاعات جلسات ادامه به صورت مجازی به عنوان اجتماعی فاصله محدودیت در آورده با COVID-19 در محل باقی می ماند در سراسر بسیاری از کسب و کار.

به روز شده در روش ها و دستورالعمل های تراز وسط قرار دارد به جایگزینی سیستم نیز شروع به منتشر ASX گفت و Hiom گفت: ارز باقی می ماند متعهد به این پروژه و به "همکاری سازنده با همه ذینفعان به اطمینان حاصل شود که ما ارائه یک راه حل که توازن منافع کل بازار است."

بیشتر از ASXtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن