آسه آن شرکت چوب آشنا به ابزارهای امنیتی با علاقه رو به رشد در گزینه های جدیدتر

وقتی که می آید به امنیت بیشتر شرکت در آسه آن در حال امید بستن به چوب با سعی کردم-و-آزمایش و آشنا. وجود دارد, اما علاقه رو به رشد در مقایسه جدیدتر ابزار مانند نرم افزار-تعریف شبکه گسترده (SD-WAN) سیستم های امنیتی.

آنتی ویروس و یا ابزار antimalware باقی مانده محبوب ترین cybersecurity انتخاب برای شرکت در این منطقه با 71 درصد استقرار این برنامه نشان داد Palo Alto Networks مطالعه پنجشنبه منتشر شد. آنلاین بررسی های انجام شده در ماه فوریه سال 2020 در شروع COVID-19 شیوع قبل از امن فاصله اقدامات نورد شد, با 100 پاسخ دهندگان در هر یک از چهار آسه آن بازار: سنگاپور و اندونزی و تایلند و فیلیپین است.

این کسب و کار نیز بودند نورد نسبتا جدیدتر و پیشرفته تر با 58% اجرای ابر بومی امنیت سیستم عامل و 55 درصد تبدیل به SD-WAN زیرساخت. نیمی حال نورد next-generation firewall, در حالی که 42 درصد و 40 درصد اجرا رمزگذاری و anti-virus برنامه بود.

SD-WAN امنیتی به خصوص محبوب در سنگاپور که در آن 62% — بالاترین در سراسر منطقه — تا به حال اجرا در چنین سیستم اشاره کرد پالو آلتو. در واقع 31 درصد بود مستقر 5G امنیتی برای اینترنت اشیاء (IoT) در پیش بینی از شبکه های اجرای در سال آینده.

برخی از 79% در شهرستان دولت نیز نشان داد افزایش در امنیت سایبر بودجه بین 2019 و 2020 با 53 درصد اختصاص حداقل نیمی از شرکت خود را در این بودجه نسبت به امنیت سایبر.

حرکت به فشار امنیتی خود هزینه های سوخت با رشد حجم حملات به عنوان ذکر شده توسط 71 درصد از پاسخ دهندگان سنگاپور در حالی که 58 درصد با اشاره به افزایش پیچیدگی تهدیدات و 51 درصد نشان داد که نیاز به ارتقاء زیرساخت های موجود به منظور تسهیل و اتوماسیون.

در سراسر منطقه و 73% گفت: بودجه امنیتی خود را گسترش یافته بود با 46% صرفنظر بیش از نیمی از کل این هزینه نسبت به امنیت سایبر.

در میان 5 درصد است که تصمیم به کاهش هزینه های تامین اکثریت با اشاره به کاهش احتمال نقض — بر اساس تجربه خود را از سال گذشته — و یک بازسازی از این بودجه اولویت است.

پالو آلتو اما اشاره کرد که هزینه های امنیت سایبر می تواند به عنوان کسب و کار بررسی تاثیر شیوع کروناویروس.

“در پرتو این COVID-19 pandemic, کسب و کار خواهد شد در حال حاضر نیاز به حرکت نوظهور خطرات آورده از راه دور کار می کنند و دیگر COVID-19-مضمون تهدید” Palo Alto Networks’ آسه آن معاون رئیس جمهور Teong Eng Guan گفت. “این کار نیاز به relook در امنیت سایبر موجود و استراتژی های سرمایه گذاری.”

در سراسر چهار بازارهای 96% گفت: آنها در بررسی خود cybersecurity سیاست ها و دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) حداقل سالانه یک بار در حالی که 82 درصد چک برای اطمینان از کامپیوتر خود نرم افزار به روز شد حداقل یک بار ماهانه. یکی دیگر از 94% پشتیبانی نیاز برای اجباری نقض گزارش.

با تهدید رو به رشد هر چند 58 درصد اذعان خود سازمان باقی مانده آسیب پذیر به حملات. برخی از 48 درصد گفت: عدم آگاهی امنیت در میان کارکنان به عنوان یک چالش در حالی که 43 درصد با اشاره به خطرات ناشی از شخص ثالث ارائه دهندگان و تامین کنندگان. یکی دیگر از 32% در مورد عدم درک در تیم مدیریت در مورد اهمیت امنیت سایبر.

Teong گفت: “چالش در اطراف ‘مردم’ عامل از امنیت سایبر را به باقی می ماند در آسه آن به عنوان کارکنان ورود از شبکه های خانگی. بسیاری از تشابه می تواند کشیده شده با چگونه ما در حال برخورد با جهانی همه گیر به عنوان ما در حال حاضر حرکت از سرگیری زندگی روزمره ما با احتیاط کسب و کار بیش از حد را باید بیشتر هوشیار و فوق العاده محتاط به عنوان آنها انطباق و تکامل خود cybersecurity رویکرد است.

“به عنوان سازمان های رول بیشتر مبتنی بر ابر برنامه و اتصال ابزار برای حمایت از یک توزیع نیروی کار ما نیز باید مراقب باشید در مورد شرکا و تامین کنندگان آنها اتصال و به اشتراک گذاری داده ها با در حال حاضر بیش از همیشه است.”

paloalto-security072020.png

(منبع: Palo Alto Networks)

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>