بازوی پیشنهاد چرخش خاموش IoT کسب و کار جدید به Softbank متعلق به اشخاص

بازوی روز سه شنبه اعلام کرد قصد دارد برای ریختن آن دو IoT گروه خدمات (PYMEUP) کسب و کار در حال چرخش آنها را به

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 18 تیر 1399

بازوی روز سه شنبه اعلام کرد قصد دارد برای ریختن آن دو IoT گروه خدمات (PYMEUP) کسب و کار در حال چرخش آنها را به نهادهای جدید و متعلق به اداره شده توسط SoftBank. حرکت خواهد اجازه دهید بازو تمرکز بیشتر بر روی هسته های نیمه هادی IP کسب و کار.

به طور خاص و بازو می خواهد دست به SoftBank آن IoT پلت فرم ها و گنج ها اطلاعات کسب و کار. معامله منوط به بررسی بیشتر و عرفی بسته شرایط و انتظار می رود نهایی تا پایان ماه سپتامبر سال 2020 است.

تراشه طراح گفت: این انتظار به ادامه همکاری با کسب و کارهای جدید.

"بازوی معتقد است وجود دارد فرصت های بزرگ در همزیستی رشد داده و محاسبه" بازوی مدیر عامل شرکت سیمون Segars در بیانیه ای گفت. "SoftBank تجربه در مدیریت سرعت در حال رشد در مراحل اولیه کسب و کار را قادر می سازد PYMEUP به حداکثر رساندن ارزش خود را در گرفتن اطلاعات فرصت است. بازو را در یک موقعیت قوی تری به نوآوری در هسته IP نقشه راه و ارائه همکاران ما با حمایت بیشتر به تصرف خود در گسترش فرصت ها برای محاسبه راه حل های سراسر طیف وسیعی از بازار."

SoftBank به دست آورد و بازو حدود 31 میلیارد دلار در سال 2016 با یک چشم بر رشد بازار IoT. با SoftBank در پشت آن بازو در سال 2018 را به دست آورد گنج اطلاعات برای آن IoT نمونه کارها و راه اندازی پیلیان پلت فرم به صورت end-to-end IoT اتصال دستگاه و مدیریت داده ها.

در حالی که این شرکت در حال حاضر قصد دارد به حرکت به دور از IoT نرم افزار فضای spinoff طرح را شامل نمی شود بازوی IP برای IoT تراشه.

در ضمن بازوی بریده شده تا برخی از مهم برنده به تازگی در مناطق دیگر. این شرکت به یک نقطه عطف بزرگ در زیرساخت فضا در ماه گذشته زمانی که ژاپن Fugaku ابر رایانه ها شد اولین بار بازو-طراحی ابر رایانه ها به لقب سریع ترین کامپیوتر در جهان است. و در سال گذشته این شرکت در نهایت به دست آورد واقعی کشش در مرکز داده های بازار با اولین آمازون وب سرویس بازو مبتنی بر Graviton2 پردازنده. علاوه بر این اپل در ماه گذشته اعلام کرد قصد دارد برای حرکت روی مک خود را برای پردازنده های مبتنی بر Arm.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب