آیا ما در یک coronavirus رکود اقتصادی در حال حاضر ؟ بله و در اینجا آنچه را که بدان معنی برای شما - CNET

بیکاری بالا و هزینه های پایین است و حداقل یک پژوهش مالی سازمان اعلام کرده است ما در یک رکود است. آنجلا Lang/CN

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 12 تیر 1399
 dollars-money-bills-currency-piggy-bank-2

بیکاری بالا و هزینه های پایین است و حداقل یک پژوهش مالی سازمان اعلام کرده است ما در یک رکود است.

آنجلا Lang/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

رکود رسمی است و با توجه به برخی از شاخص های آن را تنها به بدتر. فقط به عنوان اقتصاد ایالات متحده به نظر می رسید به نوبه خود گوشه سمت بهبود سراسر کشور افزایش coronavirus موارد تهدید به از خط خارج کشور ظهور از آنچه که بسیاری از آنها در حال حاضر تماس با "coronavirus رکود است."

به عنوان یک نتیجه از عفونت های جدید بسیاری از دولت های ایالتی شروع به عقب بازگشایی مجدد برنامه. چند حتی به ارمغان آورد برخی از همان مستند اقدامات است که -- در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیماری -- دیدم شیرجه رفتن در مصرف و هزینه های کسب و کار و 5 درصد افت در تولید برای سه ماهه اول سال 2020 است.

"تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که این بیماری موجود استکامل بازیابی بعید است" گفت: ما رئیس فدرال جروم پاول در ژوئن در شهادت قبل از سنا کمیته امور بانکی. چه جاده به بهبود اقتصادی مانند نگاه از اینجا ؟

ما قرار داده ایم با هم آخرین اخبار در مورد کوروناویروس رکود اقتصادی که در آن برای پیدا کردن کمک چه چیزی باعث رکود اقتصادی و دولت پاسخ. توجه داشته باشید که این داستان در نظر گرفته شده است برای ارائه یک نمای کلی نه به عنوان مشاوره مالی. این به روز رسانی ها اغلب به عنوان وضعیت توسعه.

بیشتر بخوانید: آیا هنوز هم گوشت کمبود ؟ در اینجا وضعیت در حال حاضر

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آنچه که من آموخته است که خرید یک ماشین در یک بیماری همه گیر

8:16

آخرین coronavirus رکود اقتصادی اخبار

که در آن برای پیدا کردن شخصی منابع مالی برای کمک به شما آماده

اگر شما تجربه مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از coronavirus رکود در اینجا برخی از ابزار برای کمک به شما دست آوردن مجدد تعادل مالی خود.

چه آن معنی است که ما در یک رکود ؟

عباراتی مانند "رکود" و "رکود اقتصادی" دارای معانی خاص -- برای اقتصاد به عنوان به خوبی به عنوان خود را در کیف بغلی. ما چگونه تعریف رشد بحران اقتصادی تاثیر می گذارد که چگونه ما در پاسخ به آن از رهبران دولت و بانک اجرائی کردن به افراد مثل من و شما.

بیشتر برای قرار دادن آب و هوای فعلی اقتصادی به چشم انداز ما ارائه یک نگاهی به آنچه اقتصاددانان به طور معمول به معنی زمانی که آنها با استفاده از اصطلاحات مانند "رکود" و "افسردگی" و آنچه اجماع است در مورد مالی فعلی چشم انداز است.

 030-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

آمریکا دهه از رشد رسیده است. در حال حاضر ما یک اقتصادی شیرجه رفتن.

سارا تو/CNET

یک سیما از این بیماری همه گیر و یا یک SARS-CoV-2 واکسن یا درمان موثری برای COVID-19 (یا هر دو) ممکن است واضح ترین راه حل, اما آن را در زمان. در ضمن به عنوان ایالات متحده و کشورهای به آرامی از ظهور مستندبرخی از تحلیلگران پیش بینی سریع برگشت از جریان رو به پایین روند اقتصادی به عنوان یک نتیجه از کسب و کار بازگشایی و بلند کردن اجسام از اقامت در خانه محدودیت.

چگونه دولت تلاش کرده است برای تقویت اقتصاد

به 2 تریلیون دلار بسته محرک گذشت به عنوان بخشی از مراقبت های عمل در ماه مارس نشان دهنده دولت ایالات متحده اولین تلاش در خنثی کردن رکود است. اقتصادی تسکین قانون شامل محرک پرداخت تا 1200 $ برای بسیاری از ما مالیات دهندگان و همچنین به عنوان یک برنامه وام برای کسب و کار به حفظ پرداخت کارکنان خود را.

money-cash-coins-purse-money-3732

دولت آمریکا تزریق 2 تریلیون دلار به اقتصاد در ماه آوریل از جمله ارسال چک تا 1200 دلار به افراد است.

آنجلا Lang/CNET

بحث بر سر دوم محرک چک کنید در حال حاضر راه خود را از طریق کنگره, اما هنوز هم به نظر می رسد یک راه طولانی از بودن نهایی. در ضمن فدرال رزرو نشان داده است آن را ادامه خواهد به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به 0 ٪ برای آینده قابل پیش بینی است که اغلب در اثر تشویق بیشتر قرض گرفتن که منجر به هزینه های بیشتر و بیشتر هزینه های به طور کلی بهبود اقتصاد است.

در نهایت پزشکان و دانشمندان در حال مسابقه برای توسعه هر یک از واکسنیک COVID-19 درمان و یا هر دو. چندین واکسن نامزد نشان داده اند وعده در آزمایشات انسانی. حتی پس از آن را هنوز هم ممکن است یک سال دیگر یا بیشتر قبل از هر چیزی است که مورد تایید برای استفاده گسترده است. توسعه coronavirus واکسن سریع ء و جزئیات تغییر روزانه.

coronavirus-cafe-ca-jdolcourt-tuesdaymarch17-coronavirus

صرف پول در محلی متعلق به کسب و کار (در حالی که با پوشیدن یک ماسک و حفظ اجتماعی فاصله) می تواند کمک به نگه داشتن اقتصاد خود را شناور در طول رکود اقتصادی است.

جسیکا Dolcourt/CNET

رکود اقتصادی در مقابل افسردگی: چه تفاوت حال ؟

رکود اقتصادی: اکثر کارشناسان معتقدند که رکود اقتصادی زمانی اتفاق می افتد که اقتصاد کاهش حداقل برای دو سال مالی چهارم در یک ردیف -- به عبارت دیگر شش ماه. این اندازه گیری توسط تولید ناخالص داخلی یا GDP است که شماره که نشان دهنده ارزش کل کالاها و خدمات تولید شده در یک کشور -- هر ماشین ساخته شده, هر همبرگر به فروش می رسد هر چمن mowed و.... رکود اقتصادی پس از آن یک دوره حداقل شش ماه وقتی که تعداد پایین می رود ، زمانی که تولید ناخالص داخلی صعود به prerecession سطوح رکود اقتصادی است.

افسردگی: افسردگی است به مراتب بیشتر غیر معمول و طولانی مدت. در گذشته 166 سال وجود داشته است 33 رکود و تنها یک افسردگی است. فکر می کنم از افسردگی به عنوان دو یا بیشتر از رکود با هم مرتبط با بهبود اقتصادی در میان است. رکود بزرگ دهه 1930 است جدید ترین و شناخته شده به عنوان مثال. اقتصادی افسردگی سال گذشته به عنوان مخالف به ماه. پس از دوبله وضعیت کنونی "اول جهانی و رکود اقتصادی در طول عمر ما," مجله تایم تعریف اقتصادی افسردگی به عنوان "جهانی بسیار بدتر از نوعی رکود و تاثیر خود را در هر دو اقتصاد و جامعه آخرین دور دیگر."

چگونه می تواند به من کمک کند ؟

آن را آسان به احساس درماندگی اما اگر شما احساس امنیت مالی و یا زمان را به, وجود دارد راه هایی برای ایجاد یک تفاوت. من CNET همکار کتی کانر است برخی از توصیه های بسیار عالی برای همه چیز شما می توانید انجام دهید برای کمک به جامعه محلی خود و کسب و کار, از جمله بدون هیچ هزینه سهم مانند آنلاین داوطلبانه یا اهدای خون و همچنین سفارش را خارج و یا تحویل و رستوران خرید کارت های هدیه.

دیگر کسب و کارهای محلی مانند کتابفروشی باغبانی مراکز, ابزار جنسی, مغازه ها و بوتیک ممکن است یک وب سایت که در آن شما می توانید پشتیبانی از آنها را با یک منظقه منظور اگر آنها باقی می ماند بسته شده است.

بهترین توصیه من شنیده ام که تا کنون در مورد چگونه شما می توانید به صورت جداگانه کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد این است: صرف به بهترین توانایی های خود را و به معنی درون است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب