اپل سیلیکون ممکن است کشته شدن کامپیوتر به عنوان ما آن را می دانم

اپل نشان داده است که تراشه تأمین iPad Pro است تا به تأمین مک و دو سال A12X پردازنده می تواند اجرا x86_64 کد در

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 تیر 1399

اپل نشان داده است که تراشه تأمین iPad Pro است تا به تأمین مک و دو سال A12X پردازنده می تواند اجرا x86_64 کد در شبیه ساز سریع تر از مایکروسافت Surface Pro X می توانید یک بازوی نسخه بومی.

و نه با کمی یا. تفاوت سرسام آور است.

در حال حاضر قرار دادن کنار این سوال که چه مایکروسافت و کوالکام -- این شرکت توسعه یافته است که Surface Pro X را SQ1 پردازنده در همکاری با مایکروسافت -- انجام شده است از این همه سال (جواب: نه به اندازه کافی) سوال واقعی این است که چقدر قدرت اپل می تواند فشار از اپل سیلیکون و تا چه حد آن را به پلت فرم ؟

و شکی نیست که اگر اپل این است که این نوع عملکرد از یک تراشه مک در حال اجرا A14 تراشه -- که می تواند شکستن 3GHz مانع خواهد شد که تأمین انرژی نسل بعدی اپل در حال رفتن به سریع.

اما اپل سیلیکون را به چالش جایگزینی پردازنده های Xeon اینتل تراشه بعد از چند سال ؟

باید به عنوان خوانده شده: روز استقلال: بهترین ابزار برای کار با خیال راحت از هر نقطه

بدون شک وجود دارد که اپل طرح میتوانست بازار پردازنده. نه تنها آن را لگد شن و ماسه در اینتل هم از این نیز کشیده فرش از زیر موجود Arm پردازنده سازندگان و یک بار دیگر نشان دادن سود به طور کامل داشتن اکوسیستم.

اما تعویض کردن هسته اینتل تراشه برای اپل سیلیکون یک چیز است اما پردازنده های Xeon پردازنده که قدرت Mac Pro و iMac Pro چیز دیگری است به طور کامل.

نگاهی به مک پرو. سیستم پایه کشتی با 3.5 GHz 8‑core Intel Xeon W پردازنده اما تداوم آن تا 2.5 GHz 28‑core Intel Xeon W تراشه می افزاید: عظیم $7,000 به قیمت....

می توانید اپل سیلیکون تراشه های مبتنی بر سیلیکون است که قدرت iPads و اپل واقعا رقابت در برابر این نوع از قدرت ؟

و بیشتر وجود دارد به پردازنده های Xeon از هسته است.

در مقایسه با هسته اینتل تراشه های Xeon ارائه می دهد بیشتر L3 cache پشتیبانی از ECC RAM, و طراحی شده برای تحمل بارهای سنگین بعد در روز است.

آنها یک حیوان بسیار متفاوت.

قبل از WWDC سال 2020 من شک و تردید بود که اپل به راحتی می تواند جایگزین پردازنده های Xeon اما بعد از دیدن این میوه ها چه اتفاقاتی در پشت صحنه برای چند سال گذشته آن را بسیار روشن این چیزی است که اپل قرار داده است بسیاری از R&D به, و آن را بسیار بیشتر طول بیش از هر کسی تصور می کرد.

پس تیم کوک گفت که جدول زمانی برای انتقال به اپل سیلیکون بود و دو سال, و من فکر می کنم او آن را به معنای.

در پایان 2022, من در حال حاضر خاص است که اپل باید تراشه های است که بهتر از پردازنده های Xeon و خواهد بخشی از راه با اینتل به طور کامل.

در حال حاضر Mac Pro و iMac Pro بسیار بازار تو رفتگی در دیوار برای اپل پس از تعهد به طراحی اپل سیلیکون پلت فرم به جای Intel Xeon پلت فرم است نه ناچیز یک.

  • می تواند به این منجر به جالب "یک چیز دیگر..." لحظه ؟
  • می تواند اپل را بزرگتر -- احتمالا ارزان تر -- فشار به کاری بازار ؟
  • یا آنچه در مورد فشار بیشتری به سرور بازار ؟
  • چه خواهد شد به این معنی Intel? AMD ؟ Nvidia? موجود بازوی بازیکنان مانند کوالکام?
  • این اجاره نامه جدیدی از زندگی است که مک شده است انتظار دارند ؟

اپل به خوبی ممکن است طرح میتوانست بازار پردازنده و کشته x86 PC به عنوان ما آن را می دانم. و این چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب