اپل سیلیکون مکینتاش خواهد بود ارزان تر از اینتل مکینتاش درست است ؟

زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم در مورد اپل سیلیکون طراحی مکینتاش اما یک سوال که در ذهن بسیاری از مردم این است

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 تیر 1399

زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم در مورد اپل سیلیکون طراحی مکینتاش اما یک سوال که در ذهن بسیاری از مردم این است که آیا این تغییر در نتیجه ارزان تر مکینتاش.

این یک سوال منطقی. پس از همه, اپل سیلیکون بازوی تراشه مانند A12X مطمئنا ارزان تر از یک تراشه از اینتل درسته ؟

خوبی نداشته و اجازه دهید من به شما یک یا دو چیز در مورد یک شرکت کوچک به نام اپل است.

برای اولین بار اپل نیست یک نام است که مترادف با ارزان است.

محصولاتی مانند iPad و آی فون SE هستند در دنیای اپل در نظر گرفته شده ارزان است. اما با قیمت با شروع از $329 و $399 به ترتيب نه ارزان هستند.

شما به راحتی می توانید پیدا کردن لپ تاپ است که ارزان تر هستند.

بسیار بعید است که اپل در حال رفتن به استفاده از سوئیچ به خود پردازنده به عنوان زمان شروع مسابقه به پایین. پس از همه, که در آن است به رقابت در برابر ؟ خود را ؟

این فقط حس را ندارد.

باید به عنوان خوانده شده: روز استقلال: بهترین ابزار برای کار با خیال راحت از هر نقطه

در WWDC سال 2020 اپل نشان داد یک مک در حال اجرا یک A12X تراشه. که دو سال از تراشه از یک سال 2018 iPad Pro.

که من به ارمغان می آورد به نقطه دوم: iPad Pro نیست ارزان دستگاه. با شروع در $799 و رفتن تمام راه را تا به $1,649 برای لود کامل راه اندازی iPad Pro ارزان نیست.

در واقع ارزان ترین مک -- مک مینی-همچنین شروع می شود در $799.

همچنین, آن را به ارزش تحمل در ذهن داشته باشید که آنچه که ما تا کنون دیده ام از اپل تراشه شده اند که مجهز برای استفاده در مکینتاش و نهایی است که تراشه به احتمال زیاد به طور خاص بهینه سازی شده برای مک گردش.

در نهایت ما نمی دانیم که چه مقدار از تراشه های اپل استفاده می کند در iPads و اپل در واقع هزینه. مثل من شما احتمالا در سراسر دست تکان دادن و برگشت-از-پاکت محاسبات از teardowns اما با توجه به آنچه که یک سری پردازنده قادر به آنها ارزان نیست. پس از آن وجود دارد همه را با R&D کار هر دو در تراشه های خود و در macOS آماده برای Arm سخت افزار.

بنابراین هیچ خبر بد این است که اپل در سیلیکون مکینتاش در حال رفتن به ارزان تر است. خبر خوب این است که من شک آنها در حال رفتن به گران تر می شود. اپل به احتمال بسیار زیاد بهنگام انتقال چنین است که آن را می تواند ارائه مزایای ساخت یک شیفت به بازوی بدون حرکت نزولی از هزینه اضافی.

من هم شکی نیست که اپل در حال رفتن به یک firesale در اینتل مکینتاش در هر نقطه ای یا. اپل کانال موجودی نیست که پس از آن مانند شرکت در حال رفتن به انبارها پر از اینتل-صفحه مکینتاش است که هیچ کس می خواهد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de