اپل بسته های iOS 14 با دسترسی به ویژگی های جدید مانند AirPods نرم افزار صوتی ترفند - CNET

اپل دارای طراحی جدید و ویژگی های قابلیت دسترسی برای دستگاه های محبوب. آنجلا Lang/CNET با iOS 14اپل به ارمغان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 4 تیر 1399
apple-iphone-11-9335

اپل دارای طراحی جدید و ویژگی های قابلیت دسترسی برای دستگاه های محبوب.

آنجلا Lang/CNET

با iOS 14اپل به ارمغان می آورد تن جدید ویژگی های دسترسی به دستگاه های خود از جمله برخی که افراد بدون معلولیت نیز می تواند مفید پیدا کنید. لیست دامنه از توانایی سفارشی کردن حالت شفاف در AirPods Pro برای گرفتن فریم های متعدد با آیفون ذره بین عملکرد. و بازگشت شیر از ویژگی های شما اجازه می دهد ضربه بزنید پشت آی فون خود را به انجام کارهایی مانند گرفتن عکس از صفحه نمایش.

بسیاری از پیشرفت های جدید به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر به کسانی که ناشنوا هستند و یا از دست دادن شنوایی در حالی که از دیگر امکانات به نفع کاربران نابینا یا کم بینایی گسترش در اپل تلاش در طول سال به دستگاه ها و نرم افزار های قابل دسترس بیشتر.

پیشرفت نیست فقط برای اپل و iPads. دیده بان اپل کاربران در حال حاضر باید این گزینه برای پیکربندی ویژگی های قابلیت دسترسی به آنها از طریق فرایند راه اندازی سازمان دیده بان به عنوان به خوبی به عنوان روشن فوق العاده بزرگ صورت سازمان دیده بان برای بزرگتر و جسورانه ارائه برای کمک به افراد مبتلا به کم بینایی.

در روز دوشنبه اپل پرده برداری از iOS 14, iPadOS 14 و آن دیگر به روز رسانی نرم افزار در طول سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان جهانی. این شرکت با استفاده از WWDC برای نشان دادن بزرگترین به روز رسانی به سیستم عامل خود را قبل از آنها را در دسترس برای همه کاربران دستگاه های اپل بعد از آن در سال. در حال حاضر توسعه دهندگان و دیگر آزمایشکنندگان بتا دسترسی به نسخه های اولیه از نرم افزار را به برنامه های خود را و کمک به اپل تشخیص اشکالات قبل از بهبود نورد گسترده. که شامل ویژگی های قابلیت دسترسی.

صدا به رسمیت شناختن ویژگی در iOS 14 اجازه می دهد تا شما دریافت اطلاعیه برای آلارم حیوانات صداهای doorbells و دیگر برای تلفن های موبایل. این موجود در منوی دسترسی در تنظیمات.

تصویر توسط Jason Hiner/CNET

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تخمین می زند که یک چهارم از آمریکایی ها زندگی می کنند با نوعی از معلولیت. در گذشته افراد با نیازهای ویژه تا به حال به پوسته هزار دلار برای فناوری که بزرگ شده خود را روی صفحه نمایش کامپیوتر صحبت ناوبری جهت شناسایی و پول خود را به رسمیت شناخته شده و رنگ لباس های خود را. امروز تنها کاربران نیاز به گوشی های هوشمند, کامپیوتر و یک تعداد انگشت شماری از برنامه ها و لوازم جانبی برای کمک به آنها را از طریق فعالیت های آنلاین جهان است.

اپل ساخته شده است ویژگی های قابلیت دسترسی به محصولات خود را برای سال. آن را ارائه می دهد فن آوری به انجام کارهایی مانند کمک به افراد مبتلا به کم بینایی حرکت آی فون صفحه نمایش لمسی و یا اجازه می دهد تا کسانی که با موتور اختلالات عملا به آن ضربه بزنید بر روی آیکون های رابط. این ساخته شده برای آیفون برنامه است که گواهی سمعک است که کار با آن دستگاه و دو سال پیش اپل به کاربران توانایی به نوبه خود اپل و AirPods به کنترل از راه دور میکروفون از طریق آن زندگی می کنند گوش دادن از ویژگی های.

iOS 14, iPadOS 14, WatchOS 7 و دیگر آن آینده نرم افزار گسترش آن ارائه شده است.

شنیدن امکانات

 • هدفون امکانات رفاهی اجازه می دهد تا کاربران تنظیم فرکانس صوتی جریان از طریق خود AirPods Pro, نسل دوم AirPodsرا انتخاب کنید Beats و هدفون EarPods. هر فردی می تواند سفارشی کردن تنظیمات برای آنچه حق برای آنها یا تقلیل یا تقویت خاص برای تلفن های موبایل. کاربران می توانند تا نه پروفیل های منحصر به فرد (مانند یک فیلم و تنظیم و تماس های مختلف تنظیم) که شیر را به سه تکثير کوک و سه متغیر نقاط قوت.
 • AirPods طرفدار شفافیت حالت می شود خود را منحصر به فرد بهره مند از هدفون امکانات رفاهی: توانایی سفارشی کردن چقدر از محیط اطراف شما را بشنود. آرام صدای می تواند تبدیل به بیشتر ترد و خارج از صداهای محیطی می تواند دقیق تر شده.
 • به رسمیت شناختن صدا باعث می شود آن را آسان تر برای افرادی که ناشنوا هستند برای آگاهی از صدا مبتنی بر هشدار, هشدار دهنده و اطلاعیه ها. هنگامی که آی فون, اپل و یا آی پاد لمسی میدارد تا یک نوع خاص از صدا یا هشدار را ارسال اعلان به کاربر دستگاه از جمله سازمان دیده بان اپل. برای تلفن های موبایل سیستم می تواند تشخیص هستند هشدار دهنده مثل آژیر هشدار دهنده دود در خانه و یا ساختمان آتش آلارم و خانگی مانند صداهای زنگ, سازیاموسیقی زنگی, ماشین شاخ و لوازم خانگی بوق و آب در حال اجرا. اپل همچنین در حال کار بر روی تشخیص صداها از افراد و یا حیوانات.
 • گروه FaceTime تماس در حال حاضر خواهد شد انطباق برای افرادی که با استفاده از زبان اشاره به جای صحبت کردن. به طور معمول در یک گروه تماس با فرد صحبت به نظر می رسد بیشتر برجسته به دیگر شرکت کنندگان با آن فرد تصویری جعبه تبدیل شدن به بزرگتر. با iOS 14, FaceTime خواهد بود قادر به شناسایی اگر کسی با استفاده از زبان اشاره و موجب خواهد شد که فرد تصویری پنجره برجسته.
 • سر و صدا نرم افزار معرفی شده در سال گذشته WatchOS 6اقدامات محیط سطح صدا را به کاربران یک حس چگونه با صدای بلند خود را به محیط اطراف است. با WatchOS 7, مشتریان قادر خواهد بود تا ببینید که چگونه با صدای بلند آنها در حال گوش دادن به صوتی از طریق هدفون خود را از طریق آی فون خود را یا آی پاد اپل دیده بان. یک شنوایی کنترل پنل نمایش زنده UI است که نشان می دهد که آیا صدا در حال پخش بالاتر از سازمان بهداشت جهانی حد مجاز توصيه شده است که گوش دادن به صوتی در 80 دسی بل برای حدود 40 ساعت در هفته بدون صدمه زدن به شنوایی. در هنگام رسیدن به امن هفتگی گوش دادن مقدار ساعت اپل می فرستد اطلاع رسانی به پوشنده لباس است.
 • زمان واقعی متن اجازه می دهد تا افرادی که مشکلات شنوایی یا گفتاری ناتوانی در برقراری ارتباط با استفاده از دو راه متنی در زمان واقعی در حالی که در یک تماس تلفنی. آیفون تا به حال RTT پس از 2017 اما اپل تا به حال ساخته شده است آن را ساده تر را برای کاربران به چند کاره هستند در حالی که در تعامل با تماس های ورودی و RTT پیام. آنها را دریافت اطلاعیه حتی زمانی که آنها در نرم افزار تلفن و لازم نیست RTT مشاهده گفتگو را فعال کنید.

ویژگی های چشم انداز

 • صدای خارج از قاب اپل تکنولوژی که ترجمه بر روی صفحه نمایش متن به گفتار می شود برخی از به روز رسانی با سیستم عامل iOS 14. آن را در حال حاضر شیپور خاموشی به اپل بر روی دستگاه عصبی و یادگیری ماشین و موتور برای تشخیص و با صدای رسا در توصیف بیشتر از آنچه اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش -- حتی زمانی که توسعه دهندگان شخص ثالث ندارد را فعال کنید این قابلیت در برنامه های خود را. آی فون یا iPad خود را در حال حاضر به طور خودکار ارائه بهتر تشخیص نوری بیشتر اشیاء, تصاویر متن و یا کنترل های نمایش داده شده در صفحه نمایش و صدای خارج از قاب می دهد طبیعی تر و متنی بازخورد. وقتی که می آید به تصاویر و یا عکس, صدای خارج از قاب در حال حاضر بار خوانده شده رقابت جمله توصیف به جزئیات آنچه بر روی صفحه نمایش. و آن را به طور خودکار تشخیص رابط کاربر کنترل دکمه های مانند برچسب های پستی لغزنده و شاخص.
 • روتور یک حرکت مبتنی بر راه برای سفارشی کردن صدای خارج از قاب در حال حاضر می توانید انجام دهید بیشتر از قبل. این سیستم در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران را خواهی مانند تنظیم زبان, نرخ و حجم ویژه را انتخاب کنید از انواع ورودی مانند خط بریل و یا تنظیم چگونه صدای خارج از قاب حرکت می کند از یک مورد به بعد بر روی صفحه نمایش. WatchOS 7 به ارمغان می آورد فن آوری به اپل ساعتهای کاربران اجازه سفارشی کردن شخصیت و کلمات و خطوط سرفصل ها و لینک. و با MacOS Big Surکاربران می توانند پیکربندی روتور با ترجیح بریل جداول و دسترسی به گزینه های بیشتر برای تنظیم کد در حالی که در حال توسعه برنامه های در Xcode متعلق به.
 • اپل ذره بین تکنولوژی یکی از آن بیشتر استفاده می شود دسترسی به ویژگی های یک ارتقا با iOS 14 و iPadOS 14. آن را در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران بزرگ تر از منطقه آنها اشاره شد و همچنین گرفتن چند شات freeze frames. آنها همچنین می توانید فیلتر و یا روشن تصاویر برای وضوح بهتر و گرفتن تصاویر متعدد در یک بار به آن را ساده تر به بررسی چندین اسناد و مدارک و یا دیگر مطالب همه در یک بار. ذره بین نیز کار می کند با چند وظیفه ای در iPad.
 • اپل نرم افزار های جدید گسترش می یابد برای حمایت از نابینایان با خط بریل AutoPanning. این اجازه می دهد تا کاربران پان در سراسر مقادیر بزرگتر از خط بریل متن بدون نیاز به فشار فیزیکی پان دکمه خارجی خود refreshable نمایش می دهد.

بازگشت شیر

 • یک دسترسی از ویژگی های است که بسیاری از مردم می تواند در نهایت با استفاده از بازگشت به ضربه بزنید. از ویژگی های موجود در iOS 14, اجازه می دهد تا کاربران آیفون انجام انواع سریع عمل توسط دو یا سه برابر بهره برداری در پشت آی فون. کاربران می توانند به نوبه خود در دسترسی به ویژگی های خاص و یا یک تصویر. آنها همچنین می توانید حرکت باز کردن مرکز کنترل, رفتن به صفحه اصلی و یا باز کردن برنامه تلفن.
 • یک چیزی شیر نیست و به راحتی انجام دهید این است راه اندازی دوربین و یا گرفتن یک عکس. کاربران می توانند پیکربندی این اقدامات با ساخت اولین سیری میانبر. میانبر برنامه, معرفی, دو سال پیش, خودکار مشترک و کارهای روزمره. با کلید های میانبر مردم شده اند قادر به ایجاد دستورات سفارشی مانند راه اندازی یک درخواست که به ارمغان می آورد با هم یک گزارش گشت و گذار فعلی آب و هوا در زمان سفر به ساحل و کرم های ضد آفتاب یادآوری تمام و تنها با گفتن "Hey, Siri, گشت و گذار زمان است." کسانی که کلید های میانبر را می توان در نقشه برداری به بازگشت به تنظیمات ضربه بزنید.

تحرک فیزیکی ویژگی های موتور

 • صوتی اپل را کنترل ابزار جدید, انگلیسی, انگلیسی و فارسی, صدای, و همچنین برخی از قابلیت های جدید. این تکنولوژی معرفی شده در سال گذشته WWDCاجازه می دهد تا مردم با حرکتی محدودیت به مرور و راه اندازی دستگاه های خود را با صدور دستورات صوتی. این اجازه می دهد تا کاربران انجام کارهایی مانند درخواست علاوه بر این از یک شکلک در حالی که دیکته یک ایمیل و یا تقسیم یک صفحه به یک شماره شبکه به طوری که آنها می تواند تکرار یک صفحه نمایش ضربه بزنید و یا کلیک ماوس از طریق تماس با یک شماره. در حال حاضر اپل صاحبان دستگاه می توانید با استفاده از کنترل صوتی همراه با صدای گوینده به انجام مشترک VoiceOver اقدامات مانند "خواندن" و یا "فعال" صفحه نمایش کنترل کنید. اپل نیز ساخته شده است در نکات و مداوم شبکه و یا تعداد پوشش برای بهبود یک کاربر قوام هنگام مرور یک دستگاه با صدای خود را و آن را در حال حاضر ممکن است برای جدا کردن Sleep/Wake دستورات در حالی که در حال اجرا در دستگاه های متعدد در همان زمان.

در دسترس برنامه نویسی

 • اپل در حال گسترش دسترسی خود Xcode متعلق به, برنامه نویسی ابزار. شرکت Xcode متعلق به زمین های بازی و پیش نمایش زنده در دسترس تر خواهد بود به coders که کور هستند مشابه با خود را چگونه سریع زمین بازی برنامه نویسی برنامه درسی در دسترس بوده است ، امید است با ساخت Xcode در دسترس بیش از حد آن را به تشویق بیشتر مردم با كم شدن نویسان.

ایکس باکس تطبیقی کنترل کننده حمایت

 • اپل دستگاه های در حال حاضر پشتیبانی مایکروسافت ایکس باکس تطبیقی کنترل کننده. این بدان معناست که مردم در حال پخش بازی ها در اپل بازی های آنلاین -- از جمله در اپل تلویزیون -- قادر خواهد بود به استفاده از مایکروسافت $100 دستگاه که طراحی شده برای بازی های بیشتر در دسترس است. پارسه می توانید پلاگین سوئیچ دکمه های حساس به فشار لوله ها و چرخ دنده های دیگر به کنترل کننده برای هر تابع یک استاندارد کنترل به طور معمول می کند.
 • اپل نیز پشتیبانی می کند دیگر کنترل محبوب از جمله ایکس باکس کنترل بی سیم با بلوتوث, PlayStation DualShock 4 و MFi کنترل کننده بازی. آنها همچنین کار با کنترل های لمسی و سیری از راه دور.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: WWDC سال 2020 بزرگترین اطلاعیه ها

1:55tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن