اپل ارائه می دهد رایگان سویفت, Xcode متعلق به, برنامه نویسی, دوره های آموزشی برای معلمان

اپل یک دوره رایگان آنلاین برای معلمان است که به آنها دانش به آموزش دانش آموزان چگونه به منظور توسعه برنامه ه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 20 تیر 1399

اپل یک دوره رایگان آنلاین برای معلمان است که به آنها دانش به آموزش دانش آموزان چگونه به منظور توسعه برنامه های با Swift اپل زبان برنامه نویسی برای نوشتن سیستم عامل iOS و برنامه های macOS.

رایگان برنامه نویسی دوره با هدف اضافه کردن به ابزارهای موجود برای معلمان و پدر و مادر برای حمایت از دانش آموزان مشغول به کار در از راه دور کلاس محیط با توجه به در حال انجام COVID-19 گیر با توجه به اپل.

این پیشنهاد را به مربیان شامل افزایش توسعه سریع و هر کس می تواند کد های درسی و جدید, حرفه ای, دوره آموزش برای توسعه سریع است که به مربیان در دسترس به صورت رایگان.

ببینید: استخدام کیت: .Net توسعه دهنده (TechRepublic حق بیمه)

"ما دیده ایم جامعه دانشجویان ایجاد امنیت غذایی برنامه های خود را برای دانشگاه و تماشا, مدرسه, مربیان, میزبان مجازی برنامه نویسی باشگاه طی تعطیلات تابستان گفت:" سوزان Prescott, اپل, معاون رئیس جمهور از بازار نرمافزار و خدمات است.

"به عنوان بخشی از تعهد ما برای کمک به گسترش دسترسی به آموزش علوم کامپیوتر ما هیجان زده می شود با اضافه کردن یک جدید, حرفه ای, دوره آموزش به کمک بیشتر مربیان بدون در نظر گرفتن تجربه خود را باید از این فرصت برای یادگیری برنامه نویسی و آموزش نسل بعدی از توسعه دهندگان و طراحان."

این توسعه سریع دوره نیز می آموزد مربیان و دانش آموزان چگونه به استفاده از Xcode متعلق به, در, مک, اپل توسعه یکپارچه محیط زیست برای ساخت سریع پروژه ها است.

اپل نیز زایش آن هر کس می تواند کد دوره های برنامه نویسی است که با هدف دانش آموزان در ایالات متحده نمرات 4 تا 8 و با استفاده از پازل ها و بازی ها به آموزش Swift از طریق سویفت زمین بازی برنامه.

این توسعه سریع برنامه درسی شامل چهار کتاب رایگان موجود در اپل کتاب برنامه. این شامل "توسعه سویفت اکتشافات", "توسعه سویفت AP CS اصول" و "توسعه Swift Fundamentals". جدید "توسعه در سریع اطلاعات مجموعه" کتاب در دسترس خواهد بود در پاییز امسال.

ببینید: اپل: زبان برنامه نویسی Swift 5.2 است – Xcode متعلق به 11.4 و سریعتر تکمیل کد

که هر کس می تواند کد برنامه درسی ارائه می دهد جدید "هر کس می تواند کد ماجراهای" کتاب با هدف دانش آموزانی که در تکمیل "هر کس می تواند کد پازل". آن را بیش از حد در دسترس است به صورت رایگان در اپل کتاب.

غذا به پدر و مادر با کودکان و نوجوانان یادگیری چگونه برای کد های اپل نیز منتشر شده جدید از راه دور-آموزش منابع از جمله "یک شروع سریع به کد" با هدف دانش آموزان سنین 10 سال به بالا. همچنین اپل یادگیری از صفحه اصلی سایت می دهد که معلمان و والدین بر روی تقاضا فیلم و مجازی کنفرانس در مورد آموزش از راه دور و اتصال آنها به مربیگری جلسات توسط مربیان در اپل.

بیش از 9000 K-12 و موسسات آموزش عالی در سراسر جهان در حال استفاده از آن هر کس می تواند کد و توسعه در, سریع, با توجه به اپل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب