اپل موزیک Spotify در مقابل: بهترین خدمات جریان موسیقی برای شما - CNET

اپل موزیک و Spotify در دو تا از بزرگترین نامها در موسیقی جریان. اما با مشابه کاتالوگ و همان هزینه اشتراک ماهان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 تیر 1399

اپل موزیک و Spotify در دو تا از بزرگترین نامها در موسیقی جریان. اما با مشابه کاتالوگ و همان هزینه اشتراک ماهانه ($9.99, £9.99 یا AU$11.99) می توان آن را سخت به کار کردن که گزینه بهتری برای شما است. بخشی از انتخاب خود را پایین می آید به جایی که شما گوش دادن -- به طوری کار کردن که یکی از بهترین های هوشمند بلندگو پشتیبانی ضروری است اگر شما در حال لذت بردن از موسیقی در خانه. اما عوامل دیگر مانند کشف موسیقی و جریان با کیفیت می تواند فقط به عنوان مهم (اگر نه بیشتر) مشتاق برای طرفداران موسیقی. این مقایسه به صورت دوره ای به روز شده با اطلاعات جدید است.

ادامه مطلب: بهترین خدمات جریان موسیقی از سال 2020: Spotify موسیقی اپل, آمازون, جزر و مد و موسیقی یوتیوب مقایسه

آنجلا Lang/CNET

Spotify انعطاف پذیر ترین گزینه اگر شما می خواهید به جریان آهنگ ها بدون پرداخت به دلیل آن است یک آگهی رایگان پشتیبانی ردیف. شما می توانید با استفاده از Spotify در سراسر دستگاه های مختلف از هوشمند بلندگو به کنسول های بازی به همراه. نیز وجود دارد یک قوی, پادکست, ارائه, از جمله برخی از انحصاری. ما به عنوان خوانده شده Spotify در نقد و بررسی.

Ty Pendlebury/CNET

اپل موزیک دارای یک کلید استفاده بیش از Spotify در است که شما می توانید آهنگ شما در حال حاضر خود را با اپل پخش موسیقی فروشگاه. سیری کاربران نیز بیشتر قوی صدا برای کنترل پخش. مانند Spotify موسیقی اپل دارای لیست پخش است که خدمت کردن آهنگ ها بر اساس عادات گوش دادن خود را, اما شما همچنین می توانید گوش دادن به ضربان 1 ایستگاه های رادیویی با انسانی دی جی در راس. ما به عنوان خوانده شده موسیقی اپل نقد و بررسی.

در اینجا یک نمای کلی از چگونه آنها را مقایسه کنید:

Spotify در مقابل موسیقی اپل


Spotify در اپل موزیک
قیمت $9.99 یک ماه ($4.99 برای دانش آموزان) $9.99 یک ماه ($4.99 برای دانش آموزان)
طرح خانواده بله تا 6 نفر ($14.99) بله تا 6 نفر ($14.99)
رایگان ردیف بله ad-پشتیبانی از نه تنها Beats1 رادیو
Free trial 3 ماه 3 ماه
جریان با کیفیت تا 320kbps, Ogg Vorbis, یا AAC (نگاه کنید به بخش زیر) 256kbps AAC
کتابخانه موسیقی 50 میلیون ها آهنگ ها 60 میلیون آهنگ

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل موزیک Spotify در مقابل موسیقی جریان نبرد

7:57

قیمت و گزینه های اشتراک

هر دو Spotify و موسیقی اپل ارائه رایگان* * * * سه ماه دوره آزمایشی خود را برای حق بیمه خدمات است که به طور معمول هزینه $9.99, £9.99 یا AU$11.99 در ماه است. آن را هزینه $4.99 برای دانش آموزان و یا $14.99 برای برنامه های خانواده. با نسخه حق بیمه شما می توانید جریان هر آهنگ از این فروشگاه بر روی تقاضا به علاوه گوش دادن به آهنگ ها به صورت آفلاین.

Spotify نیز ارائه می دهد یک حق بیمه دو اشتراک برای دو کاربر که در همان آدرس برای $12.99 (£12.99, AU$15.99). و اگر شما یک دانش آموز هستید, شما دسترسی به Hulu و پی اس (ad-supported) به عنوان بخشی از اشتراک خود را حق بیمه.

Spotify نیز تنها یکی از این دو موسیقی خدمات یک آگهی رایگان-پشتیبانی از لایهبنابراین حتی اگر شما نمی خواهید به پرداخت برای نسخه حق بیمه شما هنوز هم می توانید گوش دهید. اخطار (جدا از وقفه) است که بسیاری از آلبوم ها و لیست پخش شما نیاز به گوش دادن در حالت مختلط به جای پی در پی بازی و محدود است از شش پرش در هر ساعت.

موسیقی اپل تنها اجازه می دهد تا کاربران رایگان جریان Beats1 رادیو و یا شما می توانید گوش دادن به آهنگ از کتابخانه iTunes شما.

برنده: Spotify

spotify-free

نسخه رایگان از Spotify در شما اجازه می دهد گوش دادن به آهنگ ها در خواست اما بسیاری از لیست پخش و آلبوم ها تنها می تواند گوش به در زدن.

Celso Bulgatti/CNET

جریان با کیفیت

از نظر کیفیت جریان Spotify با استفاده از Ogg Vorbis فرمت. بر روی تلفن همراه شما می توانید انتخاب کنید چه نرخ بیت به جریان در بازه تا 320kbps که مفید است به خصوص اگر شما نگران در مورد استفاده بیش از حد از داده های تلفن همراه. دسکتاپ پخش است در 160kbps یا 320kbps برای کاربران حق بیمه.

اگر شما گوش دادن در Spotify در وب بازیکن و یا از طریق Chromecast, این جریان در, AAC, در 128kbps برای کاربران رایگان و یا 256kbps برای حق بیمه.

اپل موزیک جریانهای 256kbps فایل های AAC.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نرخ بیت صوتی و کیفیت خواندن این در عمق مقایسه کیفیت صدا در بین اپل و موسیقی Spotify در.

شما همچنین می توانید تنظیم اکولایزر در هر دو را با توجه به تنظیمات خود را (اگر شما پیدا کردن اپل موسیقی را تنظیم EQ خارج از برنامه در تنظیمات > بخش موسیقی بر روی آی فون).

مگر اینکه شما در حال جدی audiophile شما احتمالا متوجه تفاوت زیادی بین بالاترین کیفیت Spotify در و اپل موسیقی جریان از همان آهنگ است. اگر بالاترین وفاداری های صوتی است که واقعا برای شما مهم است در نظر گرفتن خدمات دیگر است که پشتیبانی از فشرده سازی lossless جریان مانند جزر و مدی.

برنده: قرعه کشی

کتابخانه و انتخاب موسیقی

Spotify می گوید این فروشگاه بیش از 50 میلیون آهنگ در حالی که موسیقی اپل در صدر 60 میلیون. هر دو ارائه دسترسی سریع به آلبوم های خاص از زمان به زمان و سیب موزیک گاهی اوقات ارائه می دهد انحصاری برای برخی از ویدیو های از موسیقی.

اگر شما به نوبه خود در iCloud کتابخانه موسیقی در موسیقی اپل شما می توانید دسترسی به کتابخانه شخصی خود را از آهنگ در سراسر تمام دستگاه های خود را (از کامپیوتر به گوشی). این ویژگی "مسابقات" آهنگ در کتابخانه خود را با کسانی که در فروشگاه iTunes و یا ارسال آنها را اگر آهنگ در دسترس نیست بنابراین شما می توانید به موسیقی خود گوش دهید هر کجا که شما در امضا با ID اپل خود را. شما می توانید ذخیره تا 100,000 آهنگ.

توجه داشته باشید که آیتونز بازی نیز در دسترس حتی بدون یک سیب موزیک اشتراک برای $25 سال است.

Spotify همچنین به شما اجازه می دهد موسیقی را از دستگاه خود را در برنامه Spotify در, اما آن را تنها با این نسخهها کار برای فایل های محلی (به طوری که آنها نمی در ابر ذخیره می شود). Spotify تنها سرویس است که ارائه می دهد پادکست ها در داخل نرم افزار. اپل انشعابات پادکست به یک پادکست اختصاصی برنامه.

برنده: اپل موسیقی برای یکپارچه سازی کتابخانه خود را, اما Spotify در پادکست استفاده

applemusic-spotify
Celso Bulgatti/CNET

رابط کاربری و ناوبری

اپل ویژگی های موسیقی سفید تمیز نگاه در تلفن همراه در حالی که Spotify رنگ آن سیاه و سفید در سراسر برنامه های خود را. (فعال کردن حالت تیره در iOS و اپل موسیقی را تغییر دهید بیش از حد.) هر دو بسیار آسان به حرکت در تلفن همراه با اصلی زبانه (radio جستجو کتابخانه خود را و غیره) در بر داشت در پایین رابط.

بسته به آهنگ Spotify در انیمیشن ها و فیلم های کوتاه است که بازی کامل روی صفحه نمایش در حالی که شما در حال گوش دادن. هر دو به شما اجازه نگاه از آلبوم بر روی صفحه نمایش اگر آنها در دسترس است به صورت خاص آهنگ. اما تنها اپل موسیقی به شما امکان جستجو با تایپ کردن یک جریان شعر برای پیدا کردن آهنگ شما نمی دانید که نام.

نقشه های گوگل اجازه می دهد تا شما را به گوش دادن و کنترل Spotify در یا اپل پخش موسیقی در ناوبری و رابط کاربری در سیستم عامل iOS و آندروید. Waze نیز ارائه می دهد ویژگی های مشابه برای کاربران Spotify.

در بالای پشتیبانی از CarPlay اپل موزیک برای آندروید با این نسخهها کار با Android Auto بنابراین شما می توانید کنترل پخش از طریق سیستم سرگرمی.

برنده: قرعه کشی

که در آن شما می توانید گوش دادن ؟

هر دو اپل و موسیقی Spotify در دسترس هستند در iOS و آندروید. هر دو برنامه های دسکتاپ برای ویندوز و مک بنابراین شما محدود نیست برای گوش دادن بر روی تلفن همراه.

spotify-connect

Spotify اتصال اجازه می دهد تا شما را به دستگاه های سازگار و گوش دادن به پخش بلندگو (در iOS تنها).

Celso Bulgatti/CNET

شما همچنین می توانید گوش دادن به موسیقی را در مرورگر خود: Spotify در open.spotify.com و سیب موزیک در music.apple.com.

و شما همچنین می توانید جریان هر صوتی را به یک بی سیم بلوتوث بلندگو به پخش بلندگو از یک دستگاه iOS و یا به یک Chromecast بلندگو از یک دستگاه آندروید (شما همچنین می توانید از بازیگران iOS اگر شما Spotify).

وقتی که می آید به هوشمند, بلندگو, موسیقی اپل با کنترل صوتی Siri در اپل HomePod و در حال حاضر سازگار با آمازون خط کامل از اکو هوشمند بلندگو از طریق الکسا برنامه (فقط در آمریکا). آن را نیز در دسترس در دیگر اپل و آمازون دستگاه مانند ساعت اپل, تلویزیون اپل و FireTV.

در علاوه بر این به آمازون الکسا سخنرانان Spotify در دسترس است و گوگل هوشمند بلندگو. و اگر یک دستگاه تایید شده است به عنوان Spotify اتصال سازگار به این معنی که شما می توانید با استفاده از Spotify در برنامه به عنوان یک کنترل از راه دور برای کنترل پخش. Spotify نیز در دسترس در سراسر طیف گسترده ای از دستگاه های دیگر مانند ایکس باکس و پلی استیشن.

برنده: Spotify

کشف موسیقی ابزار

img-8278

Beats1 رادیو.

تصویر توسط Lexy Savvides/CNET

یکی از دلایل بالا به استفاده از خدمات جریان است برای کشف موسیقی های جدید. هر دو Spotify و سیب موزیک افشای شما را به آهنگ های جدید را بر اساس آنچه شما در حال حاضر می خواهم.

Spotify در است متناسب با لیست های پخش مانند کشف هفتگی و انتشار رادار است که به طور خودکار پر جمعیت هر روز با آهنگ های جدید. اپل موسیقی شبیه لیست های پخش از جمله موسیقی های جدید مخلوط.

هنگامی که شما برای اولین بار ثبت نام برای هر یک از خدمات هر دو از شما مورد علاقه خود را از گروه فیلم و هنرمندان برای دریافت یک پایه خواندن. هنگامی که شما شروع به گوش دادن بیشتر هر یک تصویر واضح تر از خود دوست داشتن و دوست نداشتن برای کمک به خیاط توصیه های و حتی بیشتر.

Spotify در و اپل موسیقی نیز ایستگاه های رادیویی بر اساس اطراف هنرمندان مورد علاقه خود را آهنگ و یا ژانرهای. اپل موسیقی را نیز جداگانه ایستگاه به نام Beats1 رادیویی است که سرپرستی و میزبانی توسط دی جی واقعی بنابراین شما می توانید گوش دادن به آن را در زمان واقعی مثل شما که سنتی ایستگاه های رادیویی.

در تجربه ما Spotify الگوریتمی توصیه هایی برای موسیقی های جدید بر ما عادت گوش دادن است در نقطه. اما اپل موزیک انسانی-سرپرستی ایستگاه رادیویی اغلب کشف جدید یا منتشر نشده آهنگ های که نیز تجدید نظر شود.

برنده: قرعه کشی: Spotify در برای پخش موسیقی اپل برای دوستداران رادیو

به اشتراک گذاری اجتماعی

img-8277

Spotify در کد می تواند اسکن شده با دوربین برای به اشتراک گذاشتن لیست پخش.

تصویر توسط Lexy Savvides/CNET

هر دو خدمات شما اجازه دنبال هنرمندان مورد علاقه خود را به نگه دارید تا تاریخ با پست های خود را و آخرین نسخه.

شما همچنین می توانید به دنبال دوستان است. در Spotify در شما می توانید ببینید که چه آهنگ های خود را بگیرید و یاد دهید در حال گوش دادن به در زمان واقعی (اگر آنها را انتخاب کنید برای به اشتراک گذاشتن این جزئیات) بر روی دسکتاپ نرم افزار.

Spotify در کد یک راه برای به اشتراک گذاشتن آهنگ های آلبوم و لیستهای پخش در میان دوستان است. این نوع مانند یک سفارشی QR کد است که شما می توانید اسکن با دوربین در Spotify اگر شما در حال گوش دادن در همان محل و یا به اشتراک گذاری از طریق پیام اگر شما از هم جدا.

محبوب بسیاری از نوازندگان به نظر می رسد و فعال تر در ارسال به روز رسانی در موسیقی اپل و آن را آسان تر برای پیدا کردن که مطالب از آن است که در Spotify در.

شما همچنین می توانید دوستان خود را دنبال کنید و ببینید چه چیزی آنها را در سراسر هر دو سیستم عامل است. در حالی که آن را بسیار آسان تر برای پیدا کردن پروفایل در موسیقی اپل از آن است که در Spotify در شما باید در حال حاضر دوستان خود را در لیست مخاطبین خود را (و یا در Facebook) به دنبال آنها.

Spotify نیز معرفی جلسات گروه است که اجازه می دهد تا دو یا بیشتر از حق بیمه مشترکان کنترل پخش موسیقی و همکاری در یک لیست پخش به اشتراک گذاشته.

برنده: اپل موزیک

کدام یک برای شما مناسب است ؟

اگر شما می خواهید یک سرویس رایگان Spotify برنده روشن. اما اگر شما به دنبال برای یک سرویس پرداخت تصمیم خود را ممکن است کمی پیچیده تر است.

موسیقی اپل به خوبی با دیگر دستگاه های اپل. اگر شما می خواهید کنترل صدا در HomePod برای مثال موسیقی اپل است تنها گزینه خود را. Spotify در, از سوی دیگر بیشتر صلیب سازگاری در سراسر تعداد زیادی از دستگاه های مختلف از کنسول های بازی به هوشمند بلندگو.

در آن طول می کشد زمان برای آموزش هر یک از این خدمات واقعا به دانستن طعم و مزه خود را. برای ما پول Spotify یک کار بهتر در کشف و خیاطی لیست پخش و توصیه های خود به ما از طریق آن لیست پخش سفارشی و کشف ویژگی های. اما موسیقی اپل به شما می دهد انعطاف پذیری بیشتر در مخلوط کردن آهنگ از کتابخانه خود را (که ممکن است حتی در جریان خدمات) با آهنگ های جدید شما می توانید جریان بر روی تقاضا.

البته Spotify و موسیقی اپل نیست خود را تنها گزینه برای جریان موسیقی خدمات. برای دیدن چگونه آنها را پشته تا در برابر رقبای مانند جزر و مد و آمازون اینجا را کلیک کنید برای خواندن مقایسه ما.

Spotify در

بهترین برای عبور-سازگاری و پادکست

$10 در Spotify در

اپل موزیک

بهترین اگر شما یک موجود کتابخانه موسیقی و می خواهید ایستگاه های رادیویی

10 دلار در اپلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن