آنجلینا جولی فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

آنجلینا جولی ممکن است یک تحسین بازیگر و فعال حقوق بشر–اما نقش مادر است که او طول می کشد به طور جدی. این "شیطان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 اردیبهشت 1399

آنجلینا جولی ممکن است یک تحسین بازیگر و فعال حقوق بشر–اما نقش مادر است که او طول می کشد به طور جدی.

این "شیطان" ستاره فقط صحبت کردن در مورد این موضوع که بسیار نزدیک و عزیز را به او در یک ویدئو جدید برای زمان مجله.

این مادر doting به شش (با سابق براد پیت) صحبت می کند در مورد اثرات COVID-19 شیوع بیماری در فرزندان ما. و ما خیلی خوشحالیم که او انجام داد!

در یک عاطفی مصاحبه با کالیفرنیا جراح عمومی دکتر نادین برک هریس پوشش همه چیز را از چه ترومای دوران کودکی می تواند تاثیر یک فرد بعد از آن در زندگی خود و حتی مغز خود را توسعه.

"ما هنوز به حفاظت از کودکان به طور جدی به اندازه کافی به عنوان یک جامعه" آنجلینا هشدار در کلیپ.

"عمیق و ماندگار سلامت اثرات تروما در کودکان را درک ضعیف هستند و اغلب به حداقل برسد. زنانی که پیدا کردن قدرت به گفتن کسی در مورد سوء استفاده خود اغلب شوکه توسط بسیاری از مردم را انتخاب کنید که به باور آنها را بهانه ای برای رفتار توهین آمیز و یا آنها را سرزنش."

فعال است که مادر خودش را به مادوکس (18), Pax (16), Zahara (15), Silas (13) و دوقلوها ناکس و Vivienne (11) ادامه داد: "آنها اغلب آماده برای خطر شکست خورده توسط یک زیر منابع رفاه کودک سیستم و یا مواجهه با قضات و دیگر حقوقی حرفه ای که آموزش دیده در تروما و کنترل سوء استفاده و اصلا نگاهی به عوارض آن در کودکان جدی است." او مانند یک قهرمان برای بی صدایان!

و آنجلینا همچنین صحبت در مورد اهمیت چک کردن در در عزیزان در قرنطینه. "من فکر می کنم که بسیار مهم است به عشق یکدیگر بررسی و با یکدیگر یک گروه پشتیبانی, نگه داشتن چشم خود را باز کنید که آیا شما یک معلم هستید و یا یک دوست" او گفت:. پس درست است!

ما خیلی خوب است که آنجلینا در این زمان انسان و صمیمی رویکرد به بحران است. نگه دارید تا کار بزرگ انجی!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب