عفو بین الملل از کشورهای با "خطرناک ترین" تماس با ردیابی برنامه های

نروژ بحرین و کویت در میان "خطرناک ترین" برای حفظ حریم خصوصی خود را در استقرار COVID-19 تماس با ردیابی برنامه ه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399

نروژ بحرین و کویت در میان "خطرناک ترین" برای حفظ حریم خصوصی خود را در استقرار COVID-19 تماس با ردیابی برنامه های آنها به عنوان آهنگ شهروندان خود را در محل زندگی می کنند و یا در نزدیکی زمان واقعی بر اساس. این برنامه اتخاذ یک "مهاجم متمرکز رویکرد" و ایجاد یک "تهدید بزرگ به حریم خصوصی" به گفته عفو بین المللی مطالعه است.

این گروه تحقیقاتی با این حال کشورهایی در آسیا و یا آمریکا. انجام شده توسط سازمان عفو امنیتی آزمایشگاه مطالعه ارزیابی تماس با ردیابی نرم افزار از اروپا و خاورمیانه و شمال آفریقا و شامل جزئیات فنی تجزیه و تحلیل از 11 برنامه در الجزایر بحرین, فرانسه, ایسلند, اسرائیل, کویت, لبنان, نروژ, قطر تونس و امارات متحده عربی از آن گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

آن اشاره کرد که بحرین BeAware بحرین کویت را Shlonik و نروژ Smittestopp نرم افزار ایستاده بود به عنوان میان "نگران کننده ترین توده ابزار نظارت" آن مورد بررسی قرار گرفت. "هر سه به طور فعال انجام زندگی می کنند و یا در نزدیکی-ردیابی زنده از کاربران مکان توسط غالبا آپلود GPS مختصات به یک سرور مرکزی ،

کلودیو گوارنیری که سران امنیتی آزمایشگاه گفت: "بحرین کویت و نروژ را اجرا نعل بر مردم و حفظ حریم خصوصی با شدت تهاجمی ابزار نظارت است که بسیار فراتر از آنچه که در توجیه تلاش برای مقابله با COVID-19. حریم خصوصی نباید قربانی دیگری است که دولت با عجله به رول کردن برنامه ها است."

نروژ هر چند فقط کشیده آن Smittestopp نرم افزار حذف تمام داده های جمع آوری شده از طریق تماس با ردیابی برنامه و تعلیق استفاده بیشتر از آن. این کشور در حفاظت از داده ها قدرت بود حکم داد که این برنامه به طور نامتناسبی نفوذ حریم خصوصی کاربران است.

گوارنیری استقبال از این حرکت گفت: این آزمایشگاه به اشتراک گذاشته بود یافته های خود با مقامات نروژی. "نروژی نرم افزار است به شدت سرزده قرار داده و حفظ حریم خصوصی مردم در خطر است. این تصمیم درست است به فشار دکمه توقف و بازگشت به تخته رسم به طراحی یک برنامه قرار می دهد که حریم خصوصی در جلو و مرکز," او گفت:. "وجود دارد بهتر است از گزینه های در دسترس است که تعادل نیاز به ردیابی گسترش این بیماری با حفظ حریم خصوصی... این قسمت باید به عنوان یک هشدار به همه دولت ها عجله جلو با برنامه های که در حال تهاجمی طراحی شده و در راهی قرار می دهد که حقوق بشر در خطر است. حریم خصوصی نیست و نیاز به یک مصدوم در اجرای این برنامه ها است."

او در ادامه خواست بحرین و کویت, دولت به دنبال کت و شلوار و توقف استفاده از برنامه های مربوطه خود را به عنوان این اساسا با پخش این مکان از کاربران به یک دولت پایگاه داده در زمان واقعی است. این بود که نه لازم است و نه متناسب در زمینه بهداشت عمومی پاسخ او اشاره کرد.

"فن آوری می تواند نقش مفید در تماس با ردیابی شامل COVID-19 اما حریم خصوصی نباید قربانی دیگری است که دولت با عجله به رول, برنامه," او گفت:.

با توجه به عفو مطالعه برنامه های از بحرین کویت و نروژ به تصویب رسید یک سیستم متمرکز جمع آوری داده های موقعیت مکانی از طریق GPS و آپلود این به یک پایگاه داده مرکزی -- به طور موثر به ردیابی حرکات کاربر را در زمان واقعی است. آن اشاره کرد که قطر EHTERAZ برنامه تا به حال یک گزینه برای فعال کردن مکان زندگی می کنند-پیگیری از تمام کاربران و یا افراد خاص و هر چند این در حال حاضر خاموش شد.

آزمایشگاه اضافه شده است که مقامات این کشورها بتواند چنین حساس و اطلاعات شخصی به یک فرد پس از قطر و بحرین و کویت مورد نیاز کاربران را به ثبت نام با شناسه ملی شماره در حالی که نروژ برنامه ثبت نام با شماره تلفن معتبر.

در عفو و تحلیل قطر تماس ردیابی برنامه شامل یک آسیب پذیری امنیتی که در آن گفت: در معرض اطلاعات شخصی بیش از یک میلیون نفر فعال کردن هکرها برای دسترسی به اطلاعات مانند شناسه ملی و کاربران تعیین شده قرنطینه مکان. این نرم افزار نیز ساخته شده بود اجباری پس مارس 22.

این آسیب پذیری امنیتی ثابت شد گفت: عفو و پس از آن به اطلاع مقامات در مورد آن در پایان ماه مه.

این مطالعه همچنین اشاره کرد که بحرین برنامه مربوط به یک تلویزیون ملی نشان می دهد که ارائه جوایز به افرادی که در خانه بنشینم در ماه رمضان. با استفاده از تماس با اطلاعات جمع آوری شده از طریق نرم افزار تلفن شماره به صورت تصادفی انتخاب شدند و به نام live on air برای بررسی در صورتی که کاربران برنامه در خانه بودند. کسانی که برنده یک جایزه. مقامات همچنین انتشار آنلاین اطلاعات شخصی مشکوک COVID-19 موارد از جمله ملیت و سن و سفر تاریخ است.

عفو اضافه شده است که بحرین و کویت زوج برنامه های خود را با دستبند بلوتوث که استفاده می شود برای اطمینان از پوشنده لباس باقی مانده در مجاورت تلفن به منظور اجرای اقدامات قرنطینه. کویت برنامه همچنین به طور منظم بررسی می شود فاصله بین دستبند بلوتوث و دستگاه آپلود داده های مکان هر 10 دقیقه به یک سرور مرکزی.

گوارنیری گفت: "دولت ها در سراسر جهان نیاز به فشار دکمه مکث در نورد ناقص و یا بیش از حد سرزده تماس با ردیابی برنامه های کاربردی که قادر به محافظت از حقوق بشر است. اگر تماس با ردیابی برنامه ها به بازی بازی های موثر در مبارزه با COVID-19, مردم نیاز به اعتماد به نفس خود را حفظ حریم خصوصی محافظت می شود."

پرسید که چرا آن مطالعه را شامل کشورهای آسیایی و یا ما را عفو سخنگو گفته ZDNet آن پژوهش با تمرکز بر اروپا و منا.

او اشاره کرد که این گروه اذعان به اهمیت تماس ردیابی در حمایت موثر همه گیر پاسخ چنین برنامه باید ساخت در حریم خصوصی و حفاظت از داده ها طراحی شده توسط. این بدان معنی است که هر گونه اطلاعات جمع آوری شده باید حداقل لازم و ایمن ذخیره می شود, او گفت:.

"همه جمع آوری داده ها باید محدود به کنترل گسترش COVID-19 و نباید مورد استفاده برای هر هدف دیگر از جمله اجرای قانون و امنیت ملی و یا کنترل مهاجرت. آن را نیز نباید در دسترس ساخته شده به هر شخص ثالث و یا برای استفاده تجاری. هر فردی تصمیم به دانلود و استفاده از تماس با ردیابی نرم افزار نیز باید کاملا داوطلبانه باشد."

عفو گذاشته است آنچه در آن معتقد به هفت بهترین شیوه برای تماس با ردیابی برنامه های کاربردی از جمله حصول اطمینان از رضایت و شفافیت داشتن کارشناس مستقل نظارت و اجرای محدودیت های زمانی پس داده باید حذف شود به عنوان به زودی به عنوان آن را تا به حال در خدمت آن اعلام کرد هدف.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن