آمازون disrupter وارد low-کد بازار; نمی مختل چیزی

پس از سال ها از انتظارات بالا برای آمازون پایین-کد پلت فرم پروژه آن Honeycode محصول به سرانجام رسید. متاسفانه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 تیر 1399

پس از سال ها از انتظارات بالا برای آمازون پایین-کد پلت فرم پروژه آن Honeycode محصول به سرانجام رسید. متاسفانه در حال حاضر خود را انتشار Honeycode است به دور از بازار disrupter که ما و دیگران انتظار از آمازون.

هدف برای پلت فرم روشن است: ترکیب بصری سادگی یک صفحه گسترده با قدرت و مقیاس از یک پایگاه داده و کاربر نهایی تجربه مدرن برنامه. استراتژی است که صدا و قطعات وجود دارد. اما به عنوان یک شهروند توسعه دهنده بسیاری از سال است که مورد استفاده بسیاری از مختلف کم-کد محصولات من در بر داشت Honeycode تجربه توسعه در ابتدا نزدیک اما در نهایت nonintuitive به خصوص در مورد UI. برای مثال اتصال اجزای UI برای ورود به متن ساده به پایگاه داده ثابت کاملا مخدوش به من -- من ایمان می تواند انجام شود, اما من هنوز هم نمیفهمد چگونه است.

من تجربه و بررسی های اولیه نشان می دهد که صفحه گسترده کاربران به احتمال زیاد احساس پلت فرم به محدودیت های زمانی که در مقایسه با اکسل. بانک اطلاعاتی سازندگان قطعا تعجب که در آن قدرت و پایگاه داده های پنهان و UI علاقه مندان را در ترغیب می شود پالت برنامه قطعات ... تنها برای پیدا کردن که با استفاده از آن قطعات بسیار پیچیده تر از آنها برای سودا. در Honeycode است بسیار سبک وزن و نارس و بشدت در نیاز لهستانی.

آمازون به نظر می رسد ایجاد کم-کد توسعه محصولات مورد استفاده توسط مورد استفاده -- فقط می خواهم آن را توسعه خدمات ابری. Honeycode به عنوان یک پایگاه داده ساده-ساز فروشنده سوم پایین-کد محصول پس از آمازون AppFlow برای ادغام و QuickSight برای کسب و کار گزارش. هر یک از این محصولات به آدرس تنها معدودی از موارد استفاده با جدول-مخاطرات قابلیت های هر چند ما انتظار داریم که آنها در نهایت خواهد شد یکپارچه شده است.

آمازون محصول سنتی با رویکرد توسعه کار کرده چشمگیری خوبی برای توسعه دهندگان نرم افزار که با استفاده از خدمات ابر. اما انتظارات مشتریان متفاوت هستند برای پایین-کد سیستم عامل:

  • شهروند توسعه دهندگان (آمازون مخاطبان برای Honeycode) نیاز به جلا و بصری تجربه توسعه است که هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد در Honeycode (حداقل تا آنجا که به UI سازنده نگران است). مشتریان می خواهید پایین-کد سیستم عامل است که آدرس بسیاری از موارد استفاده از. آمازون سه ارائه شده بسیار جالب تر خواهد بود اگر آنها یکپارچه شده و بالغ با هم. همچنین یک فرایند مدل سازی و گردش کار در موتور است که مهمترین آنها وجود ندارد از این ارائه شده است.
  • مشتریان همچنین می خواهید نوآوری در هر دو تجربه توسعه و یا توابع پلت فرم فراهم می کند. کمی وجود دارد که در Honeycode; آمازون به نظر می رسد به دنبال commoditize ابزار به جای نوآوری.

نتیجه گیری ؟ در حال حاضر آمازون Honeycode نمی خواهد تغییر پویایی بازار در پایین کد سیستم عامل توسعه. در واقع تصمیم به عرضه این محصول در آن زمان دولت ما باعث به سوال آمازون درک درستی از این بازار و جهت آن. می توانید آمازون آن را کشف کردن ؟ قطعا آن را در آمازون است. آنها خواهد شد ؟ که باقی مانده است دیده می شود.

این پست نوشته شده توسط تحلیلگر ارشد جان Bratincevic و آن در اصل به نظر می رسد در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن