آمازون می گوید کارکنان برای حذف Infinite از تلفن های خود را با توجه به ریسک امنیتی


amazon-launches-counterfeit-crimes-unit-5ef7526b9c89f47042ec9ec4-1-jun-29-2020-14-48-55-poster.jpg

خرده فروشی آنلاین آمازون گفته است که کارمندان این هفته به حذف Infinite نرم افزار تلفن همراه از گوشی های هوشمند استفاده می کنند برای دسترسی آمازون داخلی سرویس دهنده های ایمیل.

با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به کارکنان امروز دیده می شود توسط ZDNet کارگران باید تا جولای 10 به حذف Infinite برنامه از دستگاه های خود را.

ایمیل ذکر یک “خطر امنیتی” با استفاده از این برنامه Infinite, اما نمی توانید به جزئیات. ایمیل را کامل متن زیر در دسترس است:

“با توجه به امنیت خطر Infinite برنامه دیگر مجاز در دستگاه های تلفن همراه است که دسترسی آمازون ایمیل. اگر شما Infinite بر روی دستگاه شما, شما باید آن را حذف کنید 10-Jul برای حفظ دسترسی به تلفن همراه به آمازون ایمیل. در این زمان با استفاده از Infinite از آمازون خود را, لپ تاپ, مرورگر مجاز است.”

آمازون سخنگو بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در ماه های اخیر حریم خصوصی و کارشناسان امنیتی را متهم Infinite برنامه جمع آوری گسترده عصری اطلاعات کاربر از دستگاه های آن نصب شده بود-با توجه به معکوس مهندسین که نوشته شده خود را یافته و بر ق و تلفن همراه شرکت امنیتی Zimperium.

بسیاری از آنها را متهم به چینی, نرم افزار — بدون اثبات — جمع آوری اطلاعات از کاربران و انتقال آن به دولت چین.

اگرچه هرگز اثبات این اتهامات باید ایجاد وحشت عمومی و خستگی در اطراف برنامه, به ویژه هنگامی که مورد استفاده توسط مقامات و ارزش افراد است.

به عنوان یک نتیجه از این اتهامات از سال گذشته Infinite ممنوع شده است توسط ارتش ایالات متحده در این کشور و ارتش هند فقط به نام چند.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>